Partner of Notino
Tipy na cesty
Darček pre každéhozabaľ si lásku

Vákuová pumpa pre potešenie pánov i dámičiek

Ešte ste sa bližšie nezoznámili s touto erotickou pomôckou a chcete si spestriť zážitok z milovania? Vákuové pumpy sú na trhu pre mužov aj ženy a pomohli nejednému páru zlepšiť erekciu a znovu si vychutnať sexuálny život.

Vakuová pumpaPár dôvodov, prečo si zaobstarať vákuovú pumpu pre mužov

Chcete, aby bol váš partner pripravený ihneď k akcii a jeho mužný kolík sa ztoporil behom chvíľky? Chcete vyskúšať niečo nové vo vašom sexuálnom živote? Trápi váš intímny život problémy s erekciou? Potom je jedinečná chvíľa pre zakúpenie vákuovej pumpy na penis, ktorá vám pomôže znovu naštartovať orgazmický život.

Ako pumpa na penis funguje?

Pumpa sa skladá z valca (cylindra), v ktorom vďaka pumpovaniu balónika vzniká podtlak, tzn. medzi penisom a valcom je menej vzduchu. Toporivé telieska vnútri penisu sa tak začnú rýchlo prekrvovať a tým dochádza rýchlo k silnej erekcii. Všetko máte vďaka poistke pre uvoľnenie pod svojou kontrolou. Zrýchlenie je teda z 0 na 100! Nečakajte úplné zázraky, ale je dobre známe, že z hľadiska dlhodobého užívania vákuovej pumpy môže penis zväčšiť svoj objem aj veľkosť.

Vákuové pumpy v rôznych prevedeniach

Vákuová pumpa môže byť vyrobená z rôznych materiálov, v zaujímavých tvaroch aj dizajnoch. Od základných a cenovo dostupnejších púmp na penis, ktorých valec je z umelej hmoty, sa môžeme dostať až k pumpám, ktoré majú valec v tvare penisu, žiaria farbami alebo pripomínajú ženskú vagínu. Môžete si vybrať valec s vrúbkami a tiež vibrujúce pumpy. A toto už si, páni, nemôžete nechať ujsť!

Svoju vákuovú pumpu si môžete spestriť manžetou, ktorá sa nasadzuje na pumpu ako návlek. Manžety sú v prevedení telovom alebo čiernom a pre fajnšmekrov je tu trojboj - vagínka, ústa, análik značky PURE SKIN. Túto trojkombináciu môžete zakúpiť aj ako cestovný set WORX TRAVEL TRIO.

Pumpa na penis nielen pri problémoch

Nemyslite si však, že táto erotická pomôcka je určená len pre mužov, ktorí majú problém s erekciou. Nehanbite si pumpu na penis zakúpiť a oživiť si sexuálne zážitky so svojím proťajškom... prípadne aj sám. Nemusíte sa zdržiavať predohrou, pretože vákuová pumpa vás naštartuje behom chvíľky a potom už len stačí zasunúť stoporeného obra na to správne miesto.

Vákuové pumpy si vychutnajú aj ženy

ZajíčekDámičkám odporúčame vákuové pumpy na klitoris či vagínu, ktoré fungujú na rovnakom princípe ako pumpy na penis, tzn. podtlaku, len sa vám prekrví vaše mušlička, ktorá vďaka podtlaku v pumpe zväčší svoj objem a potom sa stane Orgasmické citlivú. A ide sa na vec!

Pumpy pre náročnejšie ženy zahŕňajú tiež vibračné vajíčka, ktoré v tom nelepšom okamihu vložíte do otvoru na pumpičke a už sa nebudete dať zastaviť. S blížiacimi sa Velkou nocou môžete vyskúšať krásneho ružového zajačika KISS ME RABBIT, ktorý vás pošteklí svojimi uškami, alebo gélovou pusinkou BOZK.

Vákuové pumpy sú príjemným a spoľahlivým spoločníkom pre dosiahnutie erekcie a orgazmu. Navštívte širokú ponuku púmp na našom sexshope a vyberte si tú pravú pusinku.


Prečítajte si tiež:

Venušine guličky a vákuové pumpy vás počas leta dostanú do formy!

Ako vyberať masturbátory

Zavŕšte rok 2012 bombastickým sexuálnym ohňostrojom


alebo prejdite rovno k výberu púmp na penis a púmp na klitoris či vagínu v našom sexshope.

21.05.2015 01:00:08
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook