Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Viac zážitkov za nižšiu cenu prinášajú sady erotických pomôcok

Pre naozajstných erotomanov a sexuálnych labužníkov pripravil náš sex shop špeciálne sady - rozmanité kompilácie erotických pomôcok, ktoré by nemali chýbať vo vašej tajnej skrinke! Vibrátory, análne korále, vaginálne aj análne dilda, návleky na penis, venušine guličky, vibračné vajíčka, krúžky na penis a mnohé ďalšie erotické pomôcky nájdete v ucelenej súprave, aby ste ich mali vždy po ruke! Nakupovať erotické pomôcky v sade vás vyjde oveľa lacnejšie, než ak by ste si dané vibrátory, dilda či korále kupovali samostatne. Navštíviť náš on-line sex shop 4SEX.SK sa teraz skutočne oplatí - preto neváhajte ani vy!

Erotické sady vás nenechajú v štichu!

Doprajete si s partnerom či partnerkou erotické hrátky s erotickými pomôckami?

Je pre vás autoerotika, kde chýba vibrátor či venušine guličky, už dávno pasé? Kto raz prepadol erotickým pomôckam, nemôže inak, ale chce ešte viac. Sada erotických pomôcok vás pripraví na sebedivočejšiu noc! Je libo trochy análneho potešenia? Po ruke máte análne korále. Je potrebné trochu vylepšiť (alebo spevniť ...) partnerov penis? Pripravený je návlek na penis s dráždivými výčnelkami!

Skrátka a dobre nikdy neviete, aká vás práve prepadne chuť, a preto je vždy lepšie byť pripravený na všetko. Erotická sada je preto maximálne uspokojivým riešením pre každého.

Tomu hovorím sada!

Každý náš balíček erotických pomôcok sa mierne líši podľa svojho určenia, svojím dizajnom, početnom zastúpení erotických pomôcok a pod. V ponuke je preto sada pomôcok pre mužov, v ktorej nechýba návleky na penis, análny kolík či pumpa na penis pre poriadnu masturbáciu alebo spoločné hrátky s partnerkou. Na svoje si prídu aj priaznivci dizajnu, ktorý verne napodobňuje ľudskú kožu (sada LOVERS KIT nature skin), rovnako ako análny labužníci, pre, ktorých náš sex shop pripravil špeciálnu sadu erotických pomôcok pre análne hrátky ANAL AFFAIR.

Romantické chvíle významného výročia môžete spoločne oživiť elegantnou erotickou sadou RED ROSES obsahujúcou celkom 9 erotických pomôcok pôvabného šarlatového sfarbenia.


Nakupujte erotické pomôcky vo zvýhodnených sadách - aj tento sortiment náš sex shop ponúka v špeciálnych zľavách, takže neváhajte, u nás si totiž zaručene vyberiete!

09.06.2016 14:05:03
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter