Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Vyberáme kondóm na mieru svojej veľkosti a chuti

Zatiaľ čo väčšina mužov tvrdí, že najlepšie je to bez nich, všetci vieme, že kondóm čiže prezervatív je často úplnou nutnosťou. Teda, ak nechceme riskovať otehotnenie, AIDS, kvapavku, "alebo aj syfilis." Kondómy nie sú iba najspoľahlivejšiaochrancovia. Ponúkajú tiež veľa zábavy, vzrušenia a chute, o ktoré by ste inak ostali ochudobnení! Poďme si stručne ukázať, ako vyberať kondómy, aby bol náš sex príjemný.

Veľkosť

Pokiaľ ide o kondómy, tu na veľkosti naozaj nezáleží. Väčšina mužov bez problémov uskladnia svojich "mackov" do klasických kondómov. Ak vás príroda naozaj nadmieru obdarila, sú tu kondómy XL alebo XXL s širším priemerom.
U štandardných či menších penisov tiež nie je problém - jednoducho kondóm zrolujete po jeho koreň.

Povrch a materiál kondómu

Ako materiálu, tak i povrchu kondómu sa oplatí venovať pozornosť, pretože majú priamy vplyv na náš sexuálny zážitok.

Odporcovia kondómov si väčšinou sťažujú na zníženú citlivosť penisu. Preto by mali siahnuť po tenkých kondómoch, s ktorými, pri dnešnej technológii, už takmer nepoznajú, že ho majú na sebe. Poriadna jazda si žiada poriadne gumy! Preto v našom sex shope nájdete tiež odolnejšie kondómy s hrubším povrchom, ktoré vás nezradia (tj neprasknú) ani pri divokej, dlhotrvajúci súloži.

A čo ženy? Aj pre tie je povrch dôležitý. Ľahko je o tom presvedčí vrúbkované kondómy, ktoré sú vylepšené špeciálnym zvrásněním pre zaujímavejšie intímne prežitky.

Pokiaľ ide o materiál, väčšina kondómov je vyrobená z úplne bezpečného prírodného latexu, ktorý nerobí žiadne problémy. Každopádne nič nepokazíte, ak použijete zároveň aj lubrikačný gél.

VÔŇA a farby

Kondómy dnes zoženiete s mnohými vôňami. Banán, jahoda, čokoláda, dokonca aj mentol! To je rozhodne pozitívum, pretože vám tak, najmä ženám, bude sex o to viac chutiť. Orálneho sexu s kondómom sa netreba báť, príchuť kondómu navyše všetko uľahčí.
Zábavnejšie a veselší milovanie budete zažívať s farebnými kondómami, a preto sa oplatí mať v jednom balení 3 farby!

Tip NAJLACNEJŠIEHO SEXSHOPU na záver

Používate kondómy často? Ak áno, určite sa vám oplatí väčšie balenie po 12tich alebo dokonca 100 kusoch!

30.09.2015 14:12:20
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter