Partner of Notino
Tipy na cesty
Darček pre každéhozabaľ si lásku

Ako vyberať erotické darčeky a nestrápniť sa

Erotické pomôcky, erotické prádlo a ďalší sortiment nášho sexshopu veľa ľudí využíva ako darčeky pre partnera či partnerku. Nuž, sex je to najdôvernejšie puto medzi dvoma ľuďmi a erotický darček ho dokáže upevniť ako nič iné! A okrem toho: poznáte iný dar, ktorý by potešil rovnakou mierou darujícího i obdarovaného, ako to vie napr. vzrušujúce erotické prádielko, sexy kostým či najrôznejšie erotické vynálezy?

Na druhú stranu: tiež s erotickým darčekom sa môžete dopustiť pekného faux pause! Sex a erotika sú súčasťami spoločenského života, a preto sa, pár dní pred Valentínom, oplatí osvojiť si základné etiketu okolo

Erotický darček pre ženu


Erotické prádlo

Patrí medzi najobľúbenejšie darčeky, ktoré muži venujú svojim ženám. Asi najdôležitejšia vec je veľkosť bielizne. Naozaj je lepšie overiť si, aké veľké bielizeň vaša partnerka aktuálne nosí, a až potom objednávať. Ak tak neurobíte, plánovaná noc plná vášne môže skončiť fiaskom a dosť možné, že sa svojej partnerky i dotknete. Pravidlo radšej menšie ako väčšie veľkosť platí i u erotickej bielizne, páni! (Ak vo vašich očiach zostáva žena štíhla, všetko je v poriadku ?)

Neobmedzujte sa len na nohavičky a tangá! V obehu sú tiež sexy kostýmky, pôvabné bikiny, korzety a ďalšie zvodné šatstvo, ktoré môže poslúžiť ako skvelý darček, ktorý poteší vás oboch! Aj tu ale uvažujme súdne. Sebepikantnější kostým rozpustilej školáčky z 50-ročnej ženy asi lolitku neurobí, ale naopak jej bude slušať napríklad tento rajcovný elegantný korzet .

Erotická pomôcka

Ak sa vašej partnerke v posteli príliš nevenujete, asi nebude príliš nadšená, až na Valentína rozbalí sebelepšie vyzerajúci vibrátor ... Erotická pomôcka nie je vaším náhradníkom, páni!

Erotická pomôcka pre spestrenie spoločných hrátok - presne takto treba ju prezentovať a tak s novou hračkou aj nakladať - najlepšie hneď po odovzdaní?

A ktorú erotickú pomôcku vybrať ako darček? Dlhodobé partnerke, ktorá sa v erotických pomôckach vyžíva, pokojne doprajme špeciálne pomôcky a modely. U prvého erotického darčeka však preferujte elegantne vyzerajúci, kvalitné a osvedčené značky (Vibe Therapy, LELO či MIssing Touch ) a skôr klasické pomôcky (vibrátor, dildo, venušine guličky, vibračné vajíčka atď).

Skvelé tipy nájdete v našej valentínska ponuka!

Erotický darček pre mužov

Hoci muži zvyčajne toľko erotických darčekov nedostávajú, neznamená to, že si ich nezaslúži!

Aj muži majú svoje erotické prádlo (rôznych veľkostí a tipov!) A nájdeme tiež nemálo hračiek určených priamo príslušníkom silnejšieho pohlavia.

Poznáte sa s priateľom chvíľu - potom voľte menej extravagantné darček - treba sexy boxerky, prípadne pánske tangá. Ak už to s ním ťaháte nejaký ten rok, pokojne sa pustite do väčšej akcie! Zasväťte ho do rozkošou z masáže prostaty so špeciálnymi stimulátormi , ktoré zakúpite v našom sexshope. Ukážte mu nový typ masturbácie masturbátormi TENGA!

DÔLEŽITÉ! Ak si nie ste istá, či svojho miláčika neprivedie skôr do rozpakov, radšej mu svoj návrh vopred aspoň naznačte a riaďte sa jeho reakciou.

Erekčné krúžky či návleky na penis sú bezpochyby tiež skvelé doplnky, ktoré osviežia váš sex. V prípade, že váš partner trpí nestabilnou erekciou alebo nedisponuje zrovna nejrozměrnějším penisom, neznamená to, že máte na krúžky či návleky čoby darčeky rezignovať. Využite svoju dôveru i šarm a prezentujte svoj darček ako nové spestrenie vášho sexuálneho života. Samy viete, že ako žene Vám to pôjde najlepšie priamo v akcii!

DARČEKOVÉ POUKAZY ZE SEXSHOPU - SKVELÝ DARČEK PRE VŠETKÝCH!

Ak si ani teraz neviete rady, čo svojmu miláčikovi kúpiť na Valentína, nezúfajte! Ako riskovať a kúpiť nevhodný darček, radšej využite naše darčekové poukazy a preberte výber tej správnej pomôcky či bielizne spoločne, vo vašom súkromí!

26.07.2017 13:02:20
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook