Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Ako vyberať vibračné vajíčka

Ako a podľa čoho vyberať vibračné vajíčko sa dozviete v tomto článku, kde vám predstavíme tieto neobyčajne populárne erotické pomôcky. Poďme sa teda pozrieť na základné typy vibračných vajíčok, zoznámte sa s ich fungovaním a ukážme si tiež niektoré zaujímavé vibračné vajíčka z nášho sex shopu, ktorým neodolajú ani začiatočníčky, ani pokročilé užívateľky!

VIBRAČNÉ VAJÍČKA - profil erotickej pomôcky

Ako vibračné vajíčka vlastne fungujú? Čo sú tieto erotické pomôcky vôbec zač? Jedná sa o okrúhle alebo oválne erotické hračky, ktoré sú vo vnútri vybavené elektromotorom, ktorý po uvedení do chodu rotuje, a tým spôsobuje vibrácie, ktoré sú vďaka obalu vibračného vajíčka prenášané do hlbín vašej mušličky (prípadne zadočku).

Vibračné vajíčka sa medzi ženami naprieč vekovým spektrom tešia obrovskej obľube. Tvrdí, že silnejšie a rýchlejšie orgazmy pred tým nezažili. A príčinou je práve tento šikovný motorček, jednoduché ovládanie aj menšie rozmery tejto erotickej pomôcky, ktorá je, pri troche cviku, schopná príjemne zamestnať aj váš klitoris a bod G!

Máte problémy s dosiahnutím orgazmu? Skúste iný, ako manuálny spôsob dráždenia, ktorý vám poskytnú práve vibračné vajíčka.

ČÍM SA LÍŠIA JEDNOTLIVÉ VIBRAČNÉ VAJÍČKA?

Rozdielov je prirodzene viac, pretože každý výrobca prináša niečo svojho. Predstavme si teda najdôležitejšie diferencie, ktoré vám pomôžu správne vybrať vibračné vajíčko:

rýchlosť a druhy vibrácií - hrajú dôležitú úlohu pri vašom ukájaní. Určite sa oplatí zvoliť vibračné vajíčka s viacerými rýchlosťami a typy vibrácií. Zmeny typu a intenzity dráždenia sú zásadné pre docielenie plného erotického zážitku, preto napr. toto veľmi populárne vibračné vajíčko Missingtouch disponuje tromi stupňami intenzity a 4 vibračnými módmi. Čím viac vibračných módov, tým viac zábavy!

drôt vs. nedrôt - vibračné vajíčka ďalej členíme podľa toho, či sú alebo nie sú s ovládačom spojené káblom. Bezdrôtové vibračné vajíčka majú solídny dosah, sú tiché a ponúkajú tak pochopiteľne viac! Bezdrôtové, t. j. diskrétne riešenie priamo nabáda k tomu, aby bolo vibračné vajíčko používané aj na tých najneobvyklejších miestach (kino, divadlo, vlakové kupé, reštaurácie) či za asistencie vášho partnera!

vodeodolné vibračné vajíčka si hravo poradia aj s ďalším obmedzením erotických radovánok, ktorým je veľmi často vodný živel. Ak ešte neviete, ako vzrušujúce a intenzívne sú orgazmy vo vani alebo vírivke, je načase vyskúšať napr. toto v oranžovej vodeodolné vibračné vajíčka s kvalitným tesnením, ktoré zabraňuje prieniku vody.

A akých ďalších rád by ste sa pri výbere vibračných vajíčok mali alebo v prípade pánov, mali držať? Dôležitá je aj veľkosť erotickej pomôcky. Začiatočníčky, rovnako ako ženy, ktoré túžia vibračné vajíčko používať k análnemu sexu, by mali voliť menšiu veľkosť. Pokročilé užívateľky bezpochyby ocenia aj väčšie kúsky. Údaje o rozmeroch nájdete v popise každej erotickej pomôcky nášho sex shopu.

Prajeme veľa zábavy!

24.05.2015 13:35:05
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter