Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Ako vybrať vhodný lubrikant

V predchádzajúcom článku sme vám poradili, ako vybrať toho správneho vibrujúceho robertka a teraz je čas na veľmi dôležitú ingredienciu pri vibrujúcich hrátkach - lubrikačné gély. Hoci sú v dnešnej dobe vibrátory či dildá z veľmi príjemných materiálov, nie je nad to si zážitok pekne zvlhčiť. Náš sexshop ponúka cez 100 výrobkov, ktoré Vás nenechajú na suchu.

Sto mušličiek, sto chutí

LubrikantAk patríte medzi gurmánov a radi ochutnáte partnerkinu mušličku počas vyčíňania v posteli, môžete sa zahryznúť do príchute jahôd, malín, vodného melónu, vanilky či zmyselnej čokolády. Vibrátor namažte zakázaným ovocím a hneď budete mať pôžitok nielen sexuálny, ale aj gastronomický. Pochutnať si môžete so značkami LONA, Waterglide či XSENSUAL.

Osviežujúce zážitky

Ďalšie špecialitkou medzi lubrikantami sú chladivé a hrejivé gély. S jedným z nich zažijete mrazivú vášeň či príjemné osvieženie a ten druhý Vás potom môže pekne nažhaviť a rozpáliť.

Štandardom už bývajú lubrikačné gély na vodnej alebo silikónovej báze, ktoré nelepia, spríjemnia Vám zážitok s erotickou pomôckou a nie je nutné ho zmývať. Je navrhnutý pre citlivú a jemnú ženskú pokožku, ktorú zanecháva príjemne hodvábnu. Silikónové gély nie sú použiteľné pre všetky typy erotických hračiek, zato ho môžete využiť tiež k zmyselnej masáži.

Lubrikanty pre análnych vyznávačov

Ak sa chystáte na análny sex, môžeme odporučiť gély na silikónovej či vodnej báze, ktoré uvoľňujú análny otvor, aby boli análne hrátky príjemnejšie. Vhodné sú ako pre ženy, tak pre mužov. Mimo gélov môžete napríklad k análnemu sexu použiť aj spreje značky PJUR.

Vychytávky medzi lubrikantami

Lahôdkou medzi lubrikačnými gélmi môže byť príchuť espresso pre milovníkov kofeínu, ale aj vôňa Francúzsko - levanduľa či erotické - exotické ovocie. Veľmi obľúbenou sériou v erotike je bestseller FIFTY SHADES OF GREY, v ktorej nájdete okrem iných zaujímavostí aj lubrikačný gél Ready For Anything.

Najčastejšie sa gély predávajú o objeme 30 alebo 100 ml v cenovej relácii od 1,70 do 23 Eur.


Prečítajte si tiež:

Kto nemaže, nejede! Predstavujeme lubrikačné gély

Vyberáme kondóm na mieru svojej veľkosti a chuti

Ako si spríjemniť análny sex


Alebo rovno bežte do nášho sexshopu - sekcia lubrikanty.

21.05.2015 01:03:06
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter