📣📣 Prémiové produkty za bezkonkurenčné ceny. 📣📣 Zľavy až 70%! 📣📣
Partner of Notino
SUMMER BLACK SALE Zľavňovač dopravy
LUXUSNÝ DARČEK K NÁKUPU

Ako vybrať vibrátor na mieru tela aj chtíča

Získajte základný prehľad o vibrátoroch, ich materiáloch a delenie!

Čo je to vlastne vibrátor, a čo už nie je? Existujú rozdiely medzi vibrátorom, dildom a robertkom? Čím sa líšia jednotlivé materiály vibrátorov a dajú sa zohnať aj dvojité alebo nasadzovacie vibrátory?

Džungľou vibrátorov vás prevedieme v článku, ktorého koncepcia je postavená na najčastejších otázkach zákazníkov nášho sex shopu.

Veríme, že po jeho prečítaní vám bude masturbácia s vôbec najobľúbenejšou erotickou pomôckou prinášať ešte intenzívnejšie sexuálne zážitky!

1. Vibrátory verzus dildá

Vibrátor a dildo nie je jedno a to isté. Hoci nemusíte vzájomný rozdiel ihneď postrehnúť, faktom zostáva, že vibrátory, ako napovedá názov, vibrujú, zatiaľ čo dildá uvádza do chodu iba vaša alebo partnerová ruka.

Len vibrátory (známe tiež ako robertky) ponúkajú vytúženú vibráciu, ktorou dokážu vykúzliť celú škálu! Ak túžite po poctivej masáži klitorisu, bodu G a samozrejme lona svojej mušličky, je vibrátor jasná voľba.

Aj dilda však majú svoje nespochybniteľné prednosti! Zoznámte sa s nimi v článku Kamarátky majú vibrátory, ale dildá sú dildá!

2. Vibrátory vaginálne a análne

Hoci je väčšina vibrátorov určená na vaginálne dráždenie, rastúcej popularite sa tešia aj análne vibrátory, a to nielen u žien, ale aj mužov! A v čom sa teda vaginálne a análne vibrátory líšia?

V praxi mnohokrát nijako. Veľa žien totiž neváha poláskať svoj zadoček klasickým vibrátorom. My doporučujeme použiť radšej špeciálne vibrátory análne. Prečo?

Vibrátory upravené pre análnu penetráciu majú užší profil a bývajú vyrobené z pružného a ohybného gélového materiálu.

Stimulátory alebo dráždidlá prostaty tiež patria medzi revolučné erotické pomôcky, ktoré odhalili nové dimenzie mužskej extázy! Špeciálne zahnutý profil stimulátora dovedie vášho miláčika k takému výstreku, aký u neho roky nepamätáte!

3. Vibrátory podľa materiálu

Zamerajme sa teraz na základné materiály vibrátorov.

PLAST

Výrobcovia sa môžu predbiehať sebebizarnejšími modelmi, na špičke predajnosti sa stále držía klasické plastové vibrátory! Čím to bude?

V jednoduchosti je sila! Prostý, cigarový dizajn, pestrá ponuka farieb, účinný prenos vibrácií, hladký povrch, bezproblémové použitie a nízka cena. Pri masturbácii môžete použiť lubrikant na báze silikónu i vody, pri čistení potom prostriedky s obsahom alkoholu.

GEL

Maximálnu pružnosť, ohybnosť a jemné dráždenie. Gélové vibrátory sa maximálne prispôsobia tvarom aj žiadosti každej ženy, a preto patria medzi obľúbené stálice.

K výhodám jelly vibrátorov, ako sa im prezýva, patrí tiež pestrými farbami hýriaci dizajn a príjemná cena. Kvalitné gélové vibrátory, ktoré neobsahujú ftaláty, vyberajte medzi produktami s cenou od 16 eur. Trochu náročnejšia je údržba - gélové vibrátory umývajte iba mydlom a vodou.

SILIKÓN

Silikónové vibrátory predstavujú najlepšiu voľbu nielen zo sexuálneho hľadiska. Tým, že chirurgický silikón neobsahuje nežiadúce látky (je tzv. hypoalergénne), môžu si s nimi bezpečne užívať aj budúce a čerstvé mamičky.

Silikónový vibrátor dlho vydrží a ľahko sa ošetruje. Jedinou nevýhodou je vyššia cena a nutnosť používať lubrikant na vodnej báze - silikónový môže povrch vibrátora poškodiť.

NATURE SKIN

Aj vibrátory z umelej kože sú vyrábané zo špeciálnych silikónov. Rozdiel spočíva v realistickom stvárnení kože, a to ako na pohľad, tak predovšetkým na dotyk!

Žaluď, semenníky, žily, predkožka a ďalšie atribúty európskeho i afrického penisu má vďaka nature skin vibrátorom každá žena ihneď po ruke!

4. Moderné vibrátory

PERLOVÉ VIBRÁTORY

Kundička pod paľbou! Aj takto sa dá vystihnúť fungovanie a účinky perlových inak tiež rotačných vibrátorov, ktoré zasypávajú dávkami rozkoše nielen mušličku, ale tiež zadoček a klitoris súčasne.

A ako to všetko vibrátor Double Rabbit dokáže? Hravo! Kým mušličku zaplní mohutné telo vibrátora, nastražené zajačie ušká dávajú súčasne čo preto klitorisu a análu.

Lepšiu a rýchlejšiu cestu k orgazmu doteraz nikto nevynašiel!

VIBRÁTORY WE - VIBE 3

Vibrátor, z ktorého účinkov sa tešia žena aj muž pri spoločnej súloži! WE - VIBE 3 je unikátny vibrátor, ktorého menšia časť sa zavádza do vagíny, väčšej zvonku stimuluje klitoris. A celá mašinka potom násobí svoje účinky v rytme prírazov vášho partnera!

Okrem možnosti používať vibrátor počas súlože vyniká WE - VIBE 3 materiálom zo 100 % silikónu, vodeodolnosťou, bezdrôtovým diaľkovým ovládaním, 6 tichými vibračnými režimami aj dlhou výdržou a recyklovateľným obalom.

VIBRÁTOR SIRI & INTIMA

Sexy tvary aj sexi mozog! Náročné ženy siahnu po vibrátore s intuitívnym ovládaním celkom 6 programov, ktoré riadi inteligentný procesor. Vibrátor a dráždidlo klitorisu SIRI INTIMA ďalej vydrží až 4 hodiny vkuse, a to za úplne diskrétnej prevádzky.

5. Nasadzovací vibrátory a iné špeciality

NASADZOVACIE VIBRÁTORY

Nasadzovacie vibrátory sú vybavené, na rozdiel od nasúvatelných dild, dutým priestorom pre mužský penis. Táto erotická a zdravotná pomôcka v jednom neslúži iba na potešenie jednej, prípadne dvoch žien! Skutočnú slasť v nej zažívajú muži, a to vrátane tých, ktorých trápi nespoľahlivá erekcia. Nasadzovacie vibrátory postavili znovu do pozoru nejedného vtáčika! Ani ten váš nebude výnimkou.

DOUBLE VIBRÁTORY

Tiež dvojitý umeláci sú skôr záležitosťou ohybnejších dild. Pre skutočných fajnšmekrov máme pripravený flexibilný dvojitý vibrátor, ktorý môžete polohovať, ako sa vám zachce. Vibrátor tak bez problémov ukojí vašu mušličku aj zadoček. A rovnako dobre dosiahne na tie isté partie vašej partnerky, alebo partnera!

SAMOLUBRIKUJÍCÍ VIBRÁTOR

A na záver jedna horúca novinka - vibrátor, s ktorým môžete starosti s lubrikáciou hodiť za hlavu. Vibrátor Cascade Ripple totiž lubrikuje samostatne, automaticky!


Prečítajte si tiež:

Je môj Robert(ko) ten pravý alebo ako vybrať vibrátor

Ako vybrať vhodný lubrikant

Dráždidlá klitorisu

Perlové vibrátory - lahôdka pre skutočných labužníkov

Zážitková cyklistika s modernými vibrátormi Happy Ride

Ohýbať je lepší ako zahýbať. Vie to aj vaša partnerka?


Alebo prejdite rovno do nášho sexshopu a nakúpte si vibrátor na mieru.