Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Ako si vykoledovať poriadny veľkonočný výprask

Bez korbáče sa Veľká noc skrátka neobíde!

Bohužiaľ, v mnohých slovenských rodinách veľkonočné obyčaje upadajú. Bičom zo supermarketu sotva pošteklí zadoček ženy, miesto zdobených kraslíc čakajú na koledníkov lacné (v lepšom prípade) čokoládové vajcia, o veľkonočnom baránkovi či spievaných koledách je možné si akurát tak snívať.

Pomocnú ruku veľkonočným tradíciám sa rozhodol podať aj sexshop 4sex.sk!


Bičíky a pokarhania pre poctivý výprask, neodolateľné sexy kostýmy ako odmena pre koledníkov vám dohromady pripraví šťavnatú šibačku. Náš sexshop vám ukáže, že aj veľkonočné tradíciu možno poňať ako vzrušujúce zábavu, ktoré prídu na chuť nielen muži, ale aj ženy!

Na šibačku s dútkou, plácačkou a bičíkmi

Pozadie každej ženy a dievčaťa už netrpezlivo čaká na jarné prekrvenie, ktoré má priniesť veľkonočný korbáč. A to je výzva, páni! Keď si o to koledujú, prečo im neuštědřit poriadny výprask, na ktorý len tak nezabudnú!

Bičíky, plácačky a dútky dokážu nebývalo oživiť sexuálne hrátky, a to nielen u stúpencov sado-masochizmu.

Úspech bestselleru 50 odtieňov šedej , nájdete ho aj v sexshope 4sex.sk je výrečným dôkazom toho, ako veľmi ženy túžia po tvrdej pánskej ruke, ktorá ideálne zviera aj pružný bič. A že je u nás naozaj z čoho vyberať.

Čierny jazdecký bičík ako z čias Márie Terézie, čierny bičík a všetky tieto erotické pomôcky sú prísľubom horúcich erotických zážitkov nielen počas Veľkej noci!

Erotický kostým ako veľkonočný benefit pre najlepších koledníkov

Ak túžite po poriadnom korbáči, treba koledníkov najprv dobre motivovať. A poznáte snáď lepšiu motiváciu pre mužov, ako je žena vo zvodnom erotickom prádle?

K Veľkej noci patria nielen čokoládoví zajačikovia, ale tiež aj sexy zajačica, ktorá pobehuje po našom sexshope. Je samozrejme na vás, pri akej príležitosti si svoj erotický kostým oblečiete, či už pri šibačke, alebo až po nej. Ak však vaši koledníci patria k tým, ktorí nepokazia žiadnu srandu, bude to u vás pri šibačke poriadne iskriť!

Okrem kostýmu je k dispozícii aj tento Bunny korzet ako aj ďalšie sexy zvršky , v ktorých dokonale zmagnetizujete vašich koledníkov. A kto vie, možno sa v našom erotickom prádle nakoniec dočkáte takej šibačky, akú ste ešte nezažila.

Aj veľkonočnú tradíciu možno poňať ako vzrušujúcu zábavu, ktorá prídu na chuť nielen mužom, ale aj ženám!

10.04.2019 12:28:30
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter