Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Womanizer - novinka, bez ktorej nemôžete byť!

Všetky moderné sexuchtivé ženy a dievčatá sa môžu tešiť na letnú novinku v oblasti sexuálnych hračiek, pretože už aj na slovenskom trhu je dostať skvelá bezdotyková erotická pomôcka pre ženy, ktorá zaručuje aj niekoľko slastných orgazmov za sebou - Womanizer.

Ako Womanizer funguje

Tento dokonalý masážny strojček jemne nasaje klitoris a bezdotykový systém zabezpečí, že sa vďaka veľmi jemným a slastným pulzujúcim vlnám príjemne masíruje. Klitoris následne nie je toľko podráždený a ženy si môžu užiť niekoľko intenzívnych orgazmov za sebou. Intenzitu aj vlny si užívateľka môže nastaviť pomocou ovládacieho tlačidla, ktoré je podsvietené a je uprostred pomôcky.

Vďaka Womanizer dosiahnete intenzívneho orgazmu pri veľmi nízkej hlasitosti. Táto erotická pomôcka spĺňa všetky normy a zhody .

Dizajn a materiál

  Tento masturbátor pre ženy je príjemný na úchop do ruky a následnú stimuláciu. Je veľký 16 cm a môžete si vybrať rovno z niekoľkých dizajnov - napríklad WOMANIZER TURQUOISE a farieb - napr. Rose, Tyrkys, Womanizer Black, Womanizer Purple. Womanizer nie je len revolučnou novinkou, ale aj šperkom pre Váš klitoris.

  V limitovanej edícii nájdete túto pomôcku doslova posiatu drahokamami Swarovski Elements - Leopard, Crystal Dreams, Crystal.

  Womanizer sa nabíja pomocou priloženého USB kábla. Nabitý vydrží cca 240 minút čistého potešenia a plne je nabitý do 70 minút. Váži približne 150 g a rozmery má 160x55 mm. Nie je vodotesný, však odolný voči postriekaniu vodou.

  Stimulačný nadstavec je, ako väčšina moderných erotických pomôcok, vyrobený z lekárskeho silikónu, ktorý je nezávadný a hypoalergénny, teda nedráždi intímne partie. Silikón je veľmi príjemný na dotyk a jednoduchý na údržbu. Navyše môžete tento nadstavec vymeniť a zakúpiť osobitne.

  Recenzia

  Táto mašinka na orgazmy bola vyvinutá v Nemecku spoločnosťou epi24, ktorá novú pomôcku testovala na 50 ženách a recenzie boli viac než skvelé:

  • 73% žien zažíva mnohonásobný orgazmus
  • 73% žien zažíva mnohonásobný orgazmus
  • 73% žien zažíva mnohonásobný orgazmus
  • 76% žien má mimoriadne intenzívny orgazmus
  • 63% žien prežíva úplne nový sexuálny zážitok
  • 100% žien hodnotia Womanizer ako absolútne jedinečný
  • 98% žien chce vlastniť Womanizer

  Cena

  Asi jedinou nevýhodou sa môže slovenským ženám zdať cena tejto revolučnej hračky. Na našom sexshope si ju ale môžete zakúpiť za super cenu - 159 EUR a to sa už vzhľadom k fantastickým zážitkom oplatí.

  Výhody a nevýhody

  + Atraktívny design

  + Bezdotyková stimulácia klitorisu

  + Revolučná novinka medzi erotickými pomôckami pre ženy

  + Vyrobené z lekárskeho silikónu

  + Možnosť vymeniť nástavec

  + Presne nastaviteľná regulácia intenzity vĺn

  + Svetelný efekt v tme

  + Dobíjanie cez USB kábel

  + Viac intenzívnych orgazmov za sebou

  + Nízka hlasitosť

  - Vysoká cena

  - Nie je vodotesný, len vodeodolný

  Prečítajte si tiež:

  Vášeň pre diamanty strieda vášeň pre vibrátory jelly gem!

  Ženám chýbajú dotyky. Na scénu prichádza Missingtouch!

20.04.2017 13:58:23
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter