Partner of Notino  
darčeky a dopravu platíme myZľava za vernosť až 10%DARČEKové balenie

Zamatová novinka - dámsky vibrátor Embrace Body Wand

Farebný svet vibrátorov pre ženy sa rozrástol o zaujímavý kúsok - luxusný vibrátor EMBRACE BODY WAND sa stane vašim novým miláčikom do postele aj do práce. Poďme preskúmať túto designovku na trhu erotických pomôcok

.

Materiál a dizajn

ledove vinoi

Tento moderný vibrátor je vyrobený z lekárskeho silikónu, takže potešenie si môže dopriať aj dáma s citlivejšou pokožkou. Na tele vibrátora je dekorácia s postriebrením. Na prvý pohľad vyzerá Embrace Body Wand veľmi elegantne a na dotyk je tento miláčik zamatovo hodvábny.

Silikónový vibrátor je tvorený dvoma časťami - mobilná hlavica je určená skôr pre zvodnú masáž a dráždenie klitorisu alebo bradaviek. Hlava je ohýbacia a tak krásne zapadne do každého zákutia vášho tela. Telo vibrátora je užší a je určený pre vniknutie do vašej vagíny a na dráždenie bodu G. Rukoväť tohto dámskeho vibrátora príjemne padne do každej dámskej aj pánskej ruky.

Vďaka čistému silikónu sa pri používaní dočkáte jeho rýchleho zahriatia na teplotu tela, takže budete mať pocit, že do vás vnikol naozajstný penis.

Vibrátor je veľký 22,5 cm, hlavica meria 5,75 cm a priemer je 4,5 cm.

Na trhu je tento vibrátor pre ženy k dostaniu v sýto ružovej, fialovej a šedej farbe.

Ako funguje silikónový vibrátor?

Silikónový vibrátor má 7 funkcií vibrácií a pulzácií, kedy jedno z tlačidiel riadi masážnu hlavicu a druhá rukoväť - dva motorky tak pracujú nezávisle na sebe. Môžete si navoliť, ktorá strana má vibrovať, a ktorá sa točiť. Pulzujúce vibrácie sú veľmi intenzívne, preto bude tento elegán vhodný pre každú divošku.

Embrace Body Wand nie je pri používaní nijak hlučný, preto nikto nemusí postrehnúť, že zrovna preskúmavate svoju hodvábnu mušličku.

Nabíjanie je u týchto moderných vibrátorov jednoduché, a to cez USB kábel, takže nabíjať môžete pokojne v práci cez váš počítač či notebook. Dve hodinky nabíjania vám dopraje 90 - 100 minút hrátok.

Údržba a príslušenstvo

ledove vinoi

Lekársky silikón je obľúbeným materiálom vo svete erotických pomôcok práve vďaka jeho neškodnosti a ľahkej údržbe. Vibrátor stačí po použití očistiť mydlovou vodou, ale ak chcete predĺžiť životnosť vášho "zamaťáka", odporúčame prírodné a dezinfekčné spreje, ktoré odstránia tiež pachy či baktérie.

Pri hrátkach používajte zásadne lubrikant na vodnej báze, ktorý nelepí a príjemne kĺže.

Vibrátor obdržíte v krásnej čiernej elegantnej krabičke, súčasťou balenia je dobíjací USB kábel.

Výhody a nevýhody

+ Nadčasový dizajn, príjemné farby

+ Dobíjanie cez USB kábel, súčasť balenia

+ Dve funkcie - masáž a masturbácia

+ Veľmi príjemný na dotyk

+ Ľahké a intuitívne ovládanie

+ Nie je hlučný

+ Cena zodpovedá kvalite


- Pomerne dlhá doba nabíjania

- Medzi hlavicou a telom sa vibrátor ťažšie čistí


Prečítajte si tiež:

Ako sa starať o svoje erotické pomôcky

Vibrátory VIBE THERAPY - neodolateľné, maximálne ohybné a ľahko umývateľné

23.07.2019 21:32:39
Chcete sa podeliť s ostatnými?
Facebook Twitter