Partner of Notino
Feromóny BEMINE ENIGMA parfemované pre ženy 2 ml

Feromóny BEMINE ENIGMA parfemované pre ženy 2 ml

Dámsky parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti na základe I-L-Molecules Formula s 35% koncentráciou vonných atraktantov, tzv. feromóny pre ženy.
Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Opis tovaru

Zvodná dámska vôňa zo série BEMINE vytvorená vo Francúzsku. Vďaka skúsenostiam značky LOVELY LOVERS bol použitý molekulárny vzorec I-L-Molecules (INTENSE LOVE MOLECULES), ktorý je výsledkom výskumu viac ako 300 vonných atraktantov v rôznych pomeroch. Boli vybrané tie, ktoré majú najväčší vplyv na opačné pohlavie, čím sa z komplexu vonných olejov vytiahlo maximum. Vzorec I-L-Molecules bol zdokonalený tak, aby sa synergicky dopĺňal s vôňou ženskej pokožky a vytvoril tak jedinečný celok. Zloženie BEMINE ENIGMA pre ženy je jedinečnou kombináciou ľahkých kvetinových tónov, prepletených so šťavnatým ovocím a nádychom zmyselného dreva a zelene. Najvyššia koncentrácia 35% a kvalita použitých ingrediencií vám umožní vytvoriť zvodnú auru plnú ženských vibrácií a flirtujúcej elegancie.

Potvrdením najvyššej kvality a spokojnosti zákazníkov sú udelené ocenenia pre značku Lovely Lovers: LAUR KONSUMENTA - objav roka a víťazstvo v kozmetickej súťaži GOLDEN SEVEN alebo ocenenie v lifestylových časopisoch ako Women 'Health.

Nezostanete nepovšimnutá

BEMINE ENIGMA je parfum navrhnutý k intrigám! Žena, ktorý má na sebe tento parfum, nezostane bez povšimnutia. To Vám môžeme zaručiť! Vzorec I-L-Molecules láka nenápadne už zďaleka, aby vám pomohol zaujať pri blízkom kontakte. Napriek vysokej koncentrácii nie je vôňa nijako obťažujúca. Postupne uvoľňované vonné látky uľahčujú vytváranie pozitívneho dojmu a zdôrazňujú osobnostné rysy alfa ženy. Vďaka zvýšenému záujmu mužov bude nadväzovanie prvého kontaktu a udržiavanie vzťahov oveľa jednoduchšie.

enigma-woman-2ml-feromony-pro-zeny-web

Aká je vôňa ALFA ženy?

Podľa toho, či vôňu popisuje muž alebo žena, môžu byť tóny vône parfumu LL BEMINE ENIGMA WOMAN vnímané mierne odlišne. Spoločným hlavným rysom tejto vône je však (nezávisle na pohlaví posudzujúcej osoby) jeho výnimočná ženská aura, charakterizovaná sviežimi kvetmi a zeleňou, ktorá sa výnimočným spôsobom nesie za nositeľkou a dáva o sebe poznať na každom kroku. Vyznačuje sa výnimočnou zmyselnosťou kombinujúcou sviežu kvetinovú lúku, doplnenú jablčnými akordami. Keď sa vôňa usadí na pokožke, odhalí vďaka ľahkej kombinácii ľalie a ruže ešte sviežejšie tóny svojho kvetinového srdca. To všetko je doplnené mimoriadne zmyselnou základňou, kombinujúcou hĺbku santalového dreva, obklopenú akordami pižma a koreňa irisu. Táto jedinečná kombinácia zdôrazňuje vôňu zmyselnej ženy alfa.

HLAVA: zelené jablko, tuberóza, tóny sviežej zelene
SRDCE: ľalie, ruže
ZÁKLAD: koreň irisu, santalové drevo, pižmo

LL BEMINE ENIGMA WOMAN je naozajstný parfum (nie iba EDP alebo EDT). Vďaka obsahu maximálneho množstva pachových atraktantov povolených IFRA ( International Fragrance Association) sa vyznačuje dokonalou projekciou rafinovaných tónov vôní s niekoľkohodinovou stálosťou. Tam, kde lacnejšie produkty strácajú silu, ENIGMA prechádza do svojho vrcholu.

Pre koho je BEMINE ENIGMA určená?

LL BEMINE sú tzv. feromóny pre ženy, ktoré chcú vedome využívať ich pozitívny vplyv. Rozlišujeme 4 hlavné ciele, ktorých dosiahnutie bude ľahšie:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

Vďaka pôsobeniu na podvedomie mužov pomocou starostlivo vybraných pachových zložiek, vám BEMINE pomôže stať sa v ich očiach oveľa atraktívnejšími, čo znásobí vašu šancu na úspech pri zvádzaní!

2) MEDZIĽUDSKÉ VZŤAHY

Pachové zložky majú vplyv na náklonnosť ľudí, s ktorými sa zdržiavate. Vhodná kombinácia Vám pomôže uľahčiť každodenné, spoločenské a pracovné vzťahy.

3) EFEKTY V PRÁCI

Pomôže Vám byť vnímaná ako partnerka hodná dôvery. Získaná charizma a autorita sú neoceniteľné počas práce spočívajúcej napr. v riadení pracovníkov, pri kontakte so zákazníkom alebo počas rokovania so šéfom ohľadom zvýšenia platu.

4) ALFA SAMICA

Pomôže Vám zvýšiť sebaistotu, čo uľahčuje získanie dominancie v skupine a zvýši náklonnosť ostatných k vašim návrhom.

Spôsob použitia alebo ako z BEMINE ENIGMA vyťažiť maximum:

Praktický flakónik 2ml môžete mať kedykoľvek pri sebe. Vďaka extrémnej 35% koncentrácii stačí naniesť jednu-dve dávky rozprašovačom. Najlepšie je vhodné ho aplikovať v okolí krku, na zápästia, do okolia lakťovej jamky alebo na paže. Jedná sa o najlepšie prekrvené (a tým pádom aj najteplejšie) zóny na ľudskom tele. Práve na nich sú pachové atraktanty najefektívnejšie. Môžeme ich tiež naniesť na obliečky, sedačky v aute alebo na iné miesto, kde chceme, aby sa vo vzduchu vznášala aura "alfa samice". Pre maximálnu výdrž sa odporúča aplikovať parfum na umytú suchú pokožku, kedy sú póry kože otvorené. Testy preukázali uvoľňovanie vonných atraktantov po dobu minimálne 12 hodín.

enigma-woman-feromony-pro-zeny-aplikace

Skladovanie: neodporúča sa uchovávať parfum v kúpeľni (kvôli vysokým teplotným výkyvom a vlhkosti) ani na slnečných miestach, preto je najlepším miestom uzavretá skrinka, napríklad v šatníku.

Obsah: 2ml

Značka LOVELY LOVERS - s náruživosťou k láske ..

Značka LOVELY LOVERS je výsledkom práce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátnu a účinnú formulu za dostupnú cenu. Vďaka tomu vznikol rad intímnej kozmetiky pre náročných užívateľov, ktorí si cenia najvyššiu kvalitu intímneho života. Všetky produkty boli dermatologicky testované, boli vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice) a zaregistrované v CPNP (Cosmetic Products Notification Portal). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín poskytujú spotrebiteľom istotu, že výrobky majú tú najvyššiu kvalitu, potvrdenú testami a hodnoteniami spokojných zákazníkov, čo potvrdzuje aj cena udelená za získanie 1. miesta v hlasovaní LAUR KONSUMENTA - OBJAV ROKU 2014 v kategórii "intímne prípravky".

Parametre
Podobné produkty