Partner of Notino
Darček pre každéhozabaľ si lásku
4sex se mení na Flagranti!

Je nám veľkou cťou predstaviť vám motýľa, ktorý práve vyletel z kukly 4sex. Predstavujeme vám FLAGRANTI, vášho spoločníka na ceste vášne a poznania. Diskrétneho sprievodcu, ktorý vám bude poradcom aj oporou vo svete erotiky. Flagranti pomáha ľuďom nájsť si cestu k erotike a rozvíjať ich intímny život v tempe, ktoré je im komfortné.

Čo je naším cieľom?


O nás

Sex a erotika sú neodmysliteľnou súčasťou našich životov a preto sme tu pre vás aj my. Chceme vás podporiť, inšpirovať, pomôcť vylepšiť vzťahy a prinášať vám novinky zo sveta erotického tovaru. Kladieme dôraz na to, aby si z našej ponuky vybral každý podľa svojich preferencií a požiadaviek a k svojej maximálnej spokojnosti.

Na trhu s erotickým tovarom sme už od roku 2004 a po celú dobu sa snažíme byť partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Ako sa však postupne svet mení, aj my sme usúdili, že je čas na zmenu. Preto po pätnástich rokoch vyzliekame ružový kabát a nechávame sa unášať na zlatej vlne vášne. Po pätnástich rokoch sa 4SEX prerodil na FLAGRANTI - inšpirované vášňou.

Zmení sa niečo pre stálych zákazníkov?

Zmenil sa vzhľad webových stránok a niektoré kategórie, ale servis, ktorý sme vám doteraz poskytovali, zostáva. Zakladáme si na rýchlom doručení s expedíciou do 24 hodín, diskrétnom balení, nízkych cenách a poradenskom servise. A zároveň prinášame novinky, ktoré inde nenájdete. Jednou z nich je luxusné darčekové balenie, ktoré si môžete vybrať hneď v niekoľkých variantách.

FLAGRANTI – inšpirované vášňou a Vami!
Na trhu už od roku 2004
Expedícia tovaru do 24 hodín
Viac ako 5 000 položiek skladom
Napíšte nám
Celé meno
*
E-mail
*
Predmet otázky
Opíšte prosím overovací kód
*
refresh captcha
*Povinné údaje
Potvrdením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Správa
*
*Povinné údaje