GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ Zľava -15 % na MASTURBÁTORY s kódom "MAS15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALY - PRIPRAVENÍ TO ZAŽIŤ?
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

O nás

Je nám veľkou cťou predstaviť vám motýľa, ktorý v roku 2020 vyletel z kukly 4sex. Predstavujeme vám FLAGRANTI, vášho spoločníka na ceste vášne a poznania. Diskrétneho sprievodcu, ktorý vám bude radcom aj oporou vo svete erotiky. Flagranti pomáha ľuďom nájsť si cestu k erotike i k sebe samému.

Čo je naším cieľom?

  • Búrať spoločenské stigmy.
  • Otvárať dvere do sveta vášne.
  • Pomáhať párom i jednotlivcom objavovať nové obzory a inšpirovať.
  • Dodávať odvahu na ceste k nájdeniu seba samého a svojej sexuality.
  • Byť spoľahlivým partnerom a dodávateľom erotických pomôcok.

A čo pre to robíme?

Snažíme sa tu byť pre vás, našich zákazníkov. Pre vašu spokojnosť sme schopní urobiť aj nemožné a stále posúvame svoje hranice. Nepoznáme spojenie "to nejde", pretože vždy nájdeme riešenie. Sme maximálne diskrétni, a to ako pri samotnej objednávke a dodávke vášho tovaru, tak aj v komunikácii. Nečakajte od nás lacné vtipkovanie či erotické poviedky. Otvoríme vám dvere do sveta vášne, ale prežiť a napísať svoju vlastnú kapitolu už musíte sami.

Neustále sa snažíme rozširovať naše služby, ktoré dokážu z darčeka urobiť zážitok a zo zážitku krásnu spomienku. Tovar vám zabalíme do luxusného darčekového balenia, pripojíme darček a odošleme podľa vášho želania.

Snažíme sa ísť ruka v ruke s celosvetovými trendami a prinášať vám exkluzívne značky, ktoré majú vo svete erotických pomôcok svoje nezastupiteľné miesto. Zároveň ale vyhľadávame aj nové možnosti, ako vám priniesť kvalitné produkty za nižšie ceny. Pracujeme na rozšírení našej vlastnej produktovej rady značky Flagranti s kvalitnými a nadčasovými produktami.

To sme my

Sex a erotika sú neodmysliteľnou súčasťou našich životov a preto sme tu pre vás aj my. Chceme vás podporiť, inšpirovať, pomôcť vylepšiť vzťahy a prinášať vám novinky zo sveta erotického tovaru. Kladieme dôraz na to, aby si z našej ponuky vybral každý podľa svojich preferencií a požiadaviek a k svojej maximálnej spokojnosti.

Na trhu s erotickým tovarom sme už od roku 2004 a po celú dobu sa snažíme byť partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

FLAGRANTI – inšpirované vášňou a Vami!

Na trhu už od roku 2004
Expedícia tovaru do 24 hodín
Viac než 5 000 položiek skladom

Ďalej by vás mohlo zaujímať

Poradňa

Napísali sme pre vás

Články a recenzie, ktoré vám môžu pomôcť, keď tápete.
Poradňa
Kontakty

Kontakty

Chcete sa s nami spojiť alebo hľadáte adresu? Pozrite sa sem.
Kontakty
Registrácia

Majte prehľad o novinkách

Chcete byť v obraze, mať prehľad o novinkách a akčných ponukách? Zaregistrujte sa a získajte zároveň zľavy a výhody verného zákazníka.
Registrácia

Vyberte si z našej ponuky

Zo širokej ponuky erotických pomôcok si vyberie každý. Nie je na čo čakať. Pokračovať do e-shopu
Napíšte nám
Celé meno
*
E-mail
*
Predmet otázky
*Povinné údaje
Potvrdením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Správa
*
*Povinné údaje