>> Venušine guličky v hodnote 24 € ako DARČEK 
Partner of Notino
Darčekové balenie
Darček pre každéhoDarček od Fun Factory
Chcete niekoho potešiť a nemáte čas alebo neviete, ako originálne zabaliť diskrétne darček z Flagranti? Nie je nič jednoduchšie ako nechať tieto starosti na nás. Darček vám profesionálne a luxusne zabalíme a ozdobíme atlasovou stuhou. Perfektne vyzerajúci balíček potom už len odovzdáte, alebo ho necháte rovno poslať tomu, koho chcete obdarovať.

Koľko stojí darčekové balenie?

Darčekové balenie má jednotnú cenu 4. Euro. Ak budete chcieť objednané produkty rozdeliť do viacerých darčekových krabičiek, zaplatíte za každú zvlášť. Do darčekovej krabičky môžeme položil vždy iba jeden produkt. Iba tak môžeme zabezpečiť, že sa tovar pohodlne zmestí. Ak si však budete priať niečo pribaliť, kontaktujte nás. Vašu žiadosť individuálne vybavíme.

Ako darčekové balenie objednať?

Pred dokončením objednávky si stačí v košíku zakliknutím políčka vybrať možnosť darčekového zabalenia a zvoliť si konkrétnu farebnú variantu. Následne určíte produkty zo svojej objednávky, ktoré si prajete zabaliť. Ak budete chcieť objednávku rozdeliť do viacerých balíčkov, stačí pridať ďalšie darčekové krabice a opäť vybrať, čo do nich má byť zabalené. Pri výbere rovnakých farebných variácií, vám krabičky označíme, aby ste ľahko spoznali, čo je v ktorej uložené.

Ide zabalit skutečně každý produkt?

Službu darčekového balenia poskytujeme na väčšinu produktov, ktoré nájdete v našom e-shope. Produkty, ktoré do krabičky predsa len nepasujú, nepôjde na zabalenie zvoliť. Tieto produkty vám prídu spoločne v rovnakej objednávke, ale mimo darčekovú krabičku.
krabicky

Koľko produktov sa zmestí do darčekovej krabičky?

Do každej krabičky balíme maximálne 1 kus produktov, aby darčekový balíček vyzeral aj po otvorení vždy krásne a reprezentatívne. V niektorých prípadoch však bude možné si k produktu pribaliť pridružený produkt alebo príslušenstvo. Pokiaľ si budete priať zabaliť viac produktov z objednávky, jednoducho si v ponuke zvolíte ďalšiu krabičku.

Je nutné, aby bola zabalená ako darček celá objednávka?

Nie, nie je to nutné. Ak si chcete objednať niečo len pre seba, nezahrniete tieto produkty do výberu darčekového balenia a zostanú teda nezabalené.

Kedy bude balíček doručený?

Zásielka s darčekovým balením bude doručená v štandardnom termíne.

Nepoškodí sa darčeková krabička pri preprave?

Darčekové balenie vložíme vždy ešte do štandardnej expedičnej krabice, aby sa vaša krásne zabalená objednávka nijako nepoškodila.

Bude v balíku priložená faktúra?

Faktúru za tovar vkladáme do prepravnej škatule. Nebude teda vložená do darčekovej krabice. V prípade, že budeme darček zasielať priamo obdarovanému, napíšte do poznámky v objednávke informáciu, aby sme faktúru do zásielky neprikladali a zaslali sme ju kupujúcemu mailom.

Možno vrátit darčekovo zabalené produkty?

Áno, aj v prípade využitia darčekovej služby máte samozrejme nárok na vrátenie tovaru. Táto možnosť sa však vzťahuje len na produkty samotné, nie na darčekové balenie.

Je darčekové balenie dostupné iba online?

Službu darčekového balenia poskytujeme aj na našej kamennej predajni v Ostravě. Stavte sa za nami a luxusné balenie vašich erotických darčekov prevedieme priamo na mieste.