Nakúpte za 80 € a získajte 16 € spä s kódom "16SPAT" 💥 Do konca akcie zostáva
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TݎDŇA S PREKVAPENÍM
ZźAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Erotická bielizeň a oblečenie

Chcete sa pri Vašich hrátkach cíti naozaj sexi? Objednajte si z nášho e-shopu skvelú a dráždivú erotickú bielizeň. Žena je najzvodnejšia, keď intímne partie sú len sporo zahalené a skrýva svoje tajomstvá. Erotická bielizeň pre mužov rafinovane podčiarkuje jeho mužnos a Vy budete túži po jeho pokladoch.
Kliknite a dozviete sa viac > < Skry text
Články

DAJTE EROTICKEJ BIELIZNI A OBLEČENIU ŠANCU

Zvodnú bielizeň s odvážnejším nádychom než bežne dostupná konfekcia v reazcoch s odevmi či špecializovaných butikoch s týmto sortimentom nájdete práve na pultoch sexshopov a ich webových stránkach. Vo Flagranti dbáme na to, aby si z našej ponuky vybrali naozaj všetci. Sú tu zastúpené modely pre najrôznejšie zmyselné príležitosti a skrátka neprídu rozhodne ani vyznávači a vyznavačky role-play alebo vzrušujúcich BDSM hrátok. Je len na vás, čím sa napríklad rozhodnete svojho partnera či partnerku dnes večer nažhavi alebo aký kúsok urobí rados len vám osobne, podtrhne vᚠsexappel aj sebavedomie a so zážubou si budete prezera svoje sexy krivky v zrkadle.

V základe u nás nájdete erotickú bielizeň pre mužov aj pre ženy. A rozhodne sa neobmedzujeme na bežné kúsky ako sú nohavičky, tanga, podprsenky, pančuchy, body, korzety, podväzkové pásy, pánske trenky či slipy. Vyberú si ako milovníci a milovnice osvedčenej klasiky, tak aj odvážnejší či výstrednejší z vás, rovnako ako každý, komu nechýba správna dávka zmyslu pre humor.

Erotická bielizeň pre ženy

Mnohé dámy už podža predchádzajúcich skúseností vedia, aký strih a štýl bielizne zdôraznia ich prednosti a budú sa v ňom zároveň cíti pohodlne, ale nie je tomu tak vždy a vo všetkých prípadoch. Naviac muži tiež chcú často partnerku poteši týmto sexy darčekom.
Najdôležitejším kritériom výberu je okrem zvoleného materiálu a strihu daného modelu správna vežkos.
Rozhodne nie je vždy dogmou, že by ste mali vybera len podža vašej konfenkčnej vežkosti, najmä na základe skúsenosti s vami preverenou značkou, u ktorej takmer vždy akákožvek bielizeň padla ako uliata. A z týchto dôvodov vám naozaj odporúčame detailne si prejs vežkostnú tabužku daného výrobcu a často sa orientova podža mier v centimetroch, čo sa týka obvodu konkrétnych partií. Taktiež je vhodé zohžadni i elastickos rôznych látok, pri čom takmer vždy platí, že tyl či krajka s obsahom elastanu budú pružnejšie než napríklad satén. Vežmi špecifická je v tomto ohžade lakovaná bielizeň a naozaj zvláštnu kategóriou sú potom odevy z latexu či datexu, na ktoré sa detailnejšie zameriame nižšie.

V tejto kategórii na vás čakajú, podprsenky aj nohavičky v designu rôznych strihov, podväzkové pásy, korzety aj sexy topy, ich súpravy a sety, ale aj praktickejšia športová bielizeň či plavky a bikiny, zvodné košiežky a župany, pre celkový outfit vežakrát nevyhnutné silonky a pančuchy, zmyselné šaty a sukienky. Sieované Catsuity a Bodystockingy sú zase skvelou vožbou, pokiaž hžadáte lacnejšiu erotickú bielizeň pre rýchlu akciu a naviac si nie ste istá, akú vežkos vybra. V ich prípade býva vežkos vežmi často univerzálna pretože má aj vďaka pružnosti látky širšie rozpätie.

Bielizeň pre ženy

Masky, škrabošky a doplnky pre tajomnú femme fatale

Dámy, pokiaž hžadáte doplnok, ktorým naozaj doladíte vašu sexi garderóbu pri najrôznejších príležitostiach, odporúčame vám preskúma masky a škrabošky z našej ponuky. Či už hžadáte masku, ktorá vám celkom zakryje oči a dodá zmyselný náboj vašej predohre alebo škrabošku na ples či párty, zvoli si môžete presne podža vášho štýlu aj účelu ich využitia. Vybera môžete ale tiež zo šperkov, ktoré nádherne zvýraznia vᚠdekolt či doplnkov ako sú harness postroje, ktoré využijete v spálni aj na párty.

Masky, šperky a doplnky

Erotická bielizeň pre mužov

Je nám celkom jasné, že aj páni sa chcú páči a cíti sa dobre a pohodlne. V tejto sekcii nájdete príažlivú bielizeň, v ktorej si získate zaslúženú pozornos svojej polovičky, ale aj pohodlné či vtipné kúsky. Pokiaž chcete svojho milého/milú poteši odvážnejším modelom intímneho šatníka, ste tu samozrejme tiež správne. Rovnako ako u dámskej bielizne je potrebné vždy vybera model konkrétnej značky podža výrobcom zverejnenej vežkostnej tabužky a tiež bra do úvahy pružnos vybraného materiálu.
A v akých zmyselných kúskoch môžete zauja milenca či milenku alebo v akej, možno aj trocha vyzývavejšej bielizni by ste chceli vidie svojho partnera? Vybera si môžete z najrôznejších strihov boxeriek, šortiek, slipov, odvážnejších tričiek, tielok a atraktívnych súprav a setov. V tejto kategórii na vás naviac čakajú aj zvodné nohavičky a legíny, ktoré podtrhnú prednosti pánskej siluety a pre naozajstných fajnšmejkrov sme vybrali napríklad aj pánsky podväzkový pás alebo pančuchy s otvorom. Najzastúpenejšou značkou je v našom výbere kanadská firma Gregg Homme, ktorá ponúka kvalitný materiál a moderné strihy, z ktorých si vyberie naozaj každý muž.

Bielizeň pre mužov

Zvodná lakovaná bielizeň pre pánov aj dámy

Prispôsobivá bielizeň z polyesteru s povlakom z polyuretánu, vinylové kostými alebo najrôznejšie oblečenie aj doplnky z imitácie kože (syntetická/vegan) sú vežmi obžúbené nielen medzi fanúšikmi BDSM estetiky. Bielizeň skvelo obopne vaše krivky a na prvý pohžad v nej upútate pozornos vďaka jej neprehliadnutežnému lesku. Jej výhodou je, že je znatežne lacnejšia než vizuálne vežmi podobný latex a datex, a tak si za menší obnos môžete zaobstara väčšiu čas pikantnejšieho šatníka. Ako sme už vyššie predostreli, teši sa môžete na rôzne modely pre mužov a ženy v mnoho premyslene rafinovaných strihoch, v ktorých zaručene oslníte vašu drahú polovičku. A nemusíte samozrejme zostáva iba za dvermi vašich spálni, najmä niektoré korzety, sukne či pánske a dámske overaly vám môžu by skvelou inšpiráciou napríklad pre odviazanú párty.

Lakovaná bielizeň 

Latexová bielizeň je skvelou vožbou nielen na fetišistický večierok

Najväčším lákadlom tejto látky je jej značná flexibilita, dokáže maximálne tesne obopnú telo a vytvára tak pocit "druhej kože". Laikov prekvapí, že perfektný brilantný lesk latexu nie je jeho štandardným a pôvodným vzhžadom. Latexové oblečenie je totiž v základe celkom matné. To je nutné zdôrazni predovšetkým pokiaž si vyberáte svoj prvý kúsok z latexu. Aby bol docielený perfektný lesk, využívajú sa k nalešteniu jeho povrchu špeciálne silikónové oleje a spreje, ktoré dokážu jeho povrch skutočne rozžiari ako na prezentovaných produktových fotografiách. Obliekanie latexu si vyžiada vašu opatrnos, tieto kúsky nepatria k tým najlacnejším, a tak by vás poškodenie pravdepodobne mrzelo. Nechcenému prižnutiu k pokožke a poškodeniu tohto chúlostivého materiálu predítete použitím púdrov určených priamo pre tieto účely. Bližšie sme sa tejto problematike venovali na našom blogu.

Nie je náhodou, že je latex často vyhžadávaný práve milovníkmi pikantnejších sexuálnych praktík, ale aj vďaka pornografii je jeho popularita stále na vzostupe. Vzhžad lesklého materiálu s efektom pripomínajúci bodypainting je neskutočne sexy a lichotivo zdôrazní každý záhyb vášho jedinečného tela. Romantičky si vyberú bielu čipkovanú bielizeň, ale pravá dračica či démon siahnu radšej po latexovom kúsku. Vyskúšajte preto napríklad latexové tričko, korzetík, otvorené nohavičky alebo zvodne otvorené súpravy, vášnivá kreativita výberu je celkom na vás. Zdôrazňujeme, že latex môže spôsobova alergické reakcie pri kontakte s pokožkou alebo so sliznicami.

Latexová bielizeň

Datexová bielizeň okúzli všetkými vlastnosami latexu a ponúkne väčší komfort pri nosení

Datex je v podstate hybridný materiál z prírodného kaučuku (latexu) na vežmi pružnom úplete, ktorý je z väčšej časti tvorený bavlnov a v menšej miere je tu zastupený aj elastan. Latex je nanesený iba na vonkajšej strane látky, ktorá má z vnútornej strany kontakt s pokožkou. Pokiaž už máte skúsenosti s latexom, u datexu oceníte jeho žahké obliekanie bez nutnosti použitia špeciálnych prípravkov, tzn. púdrov či silikónových sprejov a olejov. Vďaka textúre tkaniny rubovej strany zažijete maximálne pohodlie aj vo chvížach, kedy sa chystáte ma na sebe napr. datexové body po celý večer a zároveň si môžete uži výhody tradičného latexu.

Vďaka tomuto revolučnému materiálu erotickej bielizne aj doplnkov a kostýmov nebudete ochudobnený o vizuálne vlastnosti typické pre prírodný kaučuk, ale vaša pokožka bude skutočne rozmaznávaná. Svojou vysokou pružnosou sa perfektne prispôsobí tvaru každej postavy. Pri nosení datexu naviac minimalizujete nepríjemné pocity spojené s nadmerným potením pokožky a nebude vám v tomto oblečení ani príliš horúco. Obohate svoj erotický šatník o túto novinku, zaručene oslníte svoju polovičku a prežijete nejeden horúci erotický zážitok! Mnohé kúsky sú naozaj vežmi rafinované a všetci odvážlivci v nich zaujmú pozornos nielen na akciách venovaných BDSM.

Datexová bielizeň

Erotické kostýmy nielen pre role-play karneval nielen za dverami vašej spálne

Ak sa obzeráte po modeli, v ktorom vyjadrite svoje srkyté ja alebo len tak chcete vy alebo vaša polovička dnes večer zažiari v celkom nečakanej úlohe a premeni atmosféru v pikantnejší zážitok, prípadne aj žahko humorné okamihy, siahnite po niektorom z kostýmov z našej ponuky. Neveríte, že by sa vaša milá dokázala premeni ako mávnutím prútika v prísnu policajtku alebo empatickú sestričku? Pokiaž vám to znie ako ohrané klišé, môže vás prekvapi v kostýme neposlušnej mníšky alebo diabolskej čarodejnice, zaručene vám padne sánka a možno sa začnú v posteli odohráva aj nadprirodzené javy alebo neočakavané kúzla. Dámy a páni, pokiaž ste unavení po náročnom pracovnom dni, ako by sa vám páčilo, keby vás obslúžil vᚠmilý v kostýme rozverného čašníka. To by vás mohlo predsa poriadne nabudi a možno by ste ho slastne ocenili zasluženým sprepitným. Alebo sa snáď už tešíte na dovolenku a vždy vás priahovala elegancia, zodpovednos aj presnos sexy pilotov? Aj v takom kostýme sa môže blysnú napríklad vᚠpartner a o milostné turbulencie isto nebude núdza. Pokiaž by ste si z tejto malej ochutnávky aj tak nevybrali, preskúmajte celú túto kategóriu a možno tu nájdete ten pravý kostým napríklad na nejaký zaujímavý tématický večierok. Život je príliš krátky, aby sme si upierali zábavu...a s úsmevom na tvári ide vždy všetko lepšie.

Erotické kostýmy