Milujeme nakupovanie 💋 ZĽAVA 10% s kódom "BDAY10" nad 20 € nebo ZĽAVA 20 % s kódom "BDAY20" nad 60 €
Partner of Notino

Erotické pomôcky pre ženy

Pre dámy, ktoré milujú erotiku a sex samotný prinášame širokú škálu erotických pomôcok. Či už dávate prednosť autoerotike alebo si chcete spríjemniť intímne chvíle so svojím partnerom či partnerkou, pre každú príležitosť sme tu my a naše hračky pre vás.
Viac sa dočítate tu > < Skryť text
Články

VŠETKO PRE ŽENY

Čo všetko ponúka sexshop ženám? Možno by ste sa divili, ale je toho skutočne dosť. V podstate veľká časť ponuky je určená práve ženám, ale nebojte sa. Doby, keď jedinou pomôckou bol rotujúci vibrátor, sú dávno preč. 

Či už vyberáte niečo pre seba alebo ste v pozícii tápajúceho, ktorý nevie, čo žene vybrať, tu nájdete najčastejšie kategórie, ktoré sú zamerané práve na toto nežnejšie pohlavie.

Tak odložte hanbu bokom a poďte sa ponoriť do tajov erotických a intímnych pomôcok, ktoré by ženám doma rozhodne nemali chýbať. A na čo si dať pri vyberaní pozor? Aj na to sa pozrieme.

Vibrujúci parťák pre slastné chvíle osamote. Alebo vo dvojici? 

Vibrátory patria stále medzi najpredávanejšie produkty všetkých sexshopov a len tak sa na tom nič nezmení. Je to totiž ideálny spoločník, nech už je žena v akejkoľvek etape života. A rozhodne to nie je konkurencia, ako ho niektorí muži vnímajú. Vibrátor len jednoducho zvládne niektoré veci trochu inak, než by sa to podarilo partnerovi. 

Pokiaľ vyberáte prvý vibrátor, je dobré si ujasniť, či žene stačí klasická penetrácia, alebo na uspokojenie potrebuje dráždiť aj klitoris. V tom prípade existujú vibrátory typu rabbit, ktoré dokážu skombinovať oba typy stimulácie. Rozhodne ale nič nepokazíte klasickým vibrátorom zacieleným na bod G. Hitom sú tzv. pulzátory, čo sú prirážacie vibrátory, ktoré simulujú súlož.

Vibrátory

To najlepšie, čo môžete urobiť pre klitoris

Stimulátory klitorisu síce patria pod vibrátory, ale bola by škoda tomuto najlepšiemu vynálezu, ktorý ženy stretol, nevenovať samostatnú časť. Je to totiž tá najlepšia hračka, ktorú si žena môže priať. Pokiaľ nemá problémy s dosiahnutím orgazmu, bude to naozaj rýchla jazda k najrýchlejšiemu vyvrcholeniu. Na výber je už z niekoľkých technológií a značiek, takže prísť si na to, čo je pre vás tým naj, si zrejme musíte sami. Malý návod a porovnanie nám ale spísala influencerka a testerka Kačka, ktorá všetko vyskúšala na vlastnej koži.

Stimulátory klitorisu

Zdravie ženy

Čo si budeme nahovárať, zdravie je to najcennejšie a pokiaľ niečo nefunguje, ovplyvní to bezpochyby aj náš intímny život. Chceme vám byť radcom aj oporou, preto u nás nájdete aj kategórie Zdravie Ženy a Zdravie Muža, pretože aj tu vám máme čo ponúknuť. V živote ženy zohráva veľkú úlohu jej panvové dno. Väčšinou o ňom nevieme, dokiaľ neprídu deti, alebo potom prechod. A potom to začne - inkontinencia, bolesti hlavy, menší alebo nulový pôžitok zo sexu. A pritom by stačilo zamerať sa na túto časť tela a venovať jej pozornosť. Či už vyskúšate cvičenie s Venušinými guľôčkami, vaginálnymi činkami alebo sofistikovanejšími vaginálnymi trenažérmi, záleží to čisto na vašom štýle života a filozofii, ale každá snaha sa počíta. Možno si opäť začnete užívať skákanie, behanie aj samotný sex. A rozdiel spozná aj partner! Avšak, v tejto kategórii nájdete aj dilatátory a ďalšie pomôcky, ktoré je možné využívať napríklad pri vaginizme. A ak vás zaujíma aj cvičenie a všetko okolo týchto tém, mrknite na naše stránky www.AKONADNO.sk

Zdravie ženy

Doprajte intímnym partiám tú najlepšiu starostlivosť

Intímne partie si zaslúžia len tú najlepšiu starostlivosť. Preto kladieme na intímnu hygienu vysoké nároky a snažíme sa vám ukázať, aké široké možnosti máte, čo sa týka menštruačných pomôcok, intímnych a umývacích gélov, ale aj starostlivosti ako je napríklad depilácia.


Vnímame tu potrebu udržateľnosti, ale aj preferenciu kvalitných surovín a značiek, ktoré pre vás vyhľadávame a naskladňujeme.

Intímna hygiena a kozmetika

Erotická bielizeň dokáže navodiť atmosféru

Ak dokáže niečo žene zdvihnúť sebavedomie, tak je to dokonale sediaca erotická bielizeň. Veľakrát postačia len samotné pančuchy s podväzkami a vedomie, že ich žena má na sebe. Fantázia je totiž mocná čarodejnica. A pokiaľ chcete bielizeň darovať a nie ste si istí veľkosťou, existujú tzv. catsuity alebo aj bodystockingy, ktoré sú ušité z pružného materiálu v univerzálnej veľkosti, takže žiadne faux pas nehrozí a vy si ešte môžete vybrať z typov ako body, šaty alebo celý overal aj s pančuchami.

Erotická bielizeň pre ženy

Čože to tu vibruje? 

Vajíčko, vibračné vajíčko. Poznáte ho? Ak nie, tak vedzte, že si s touto hračkou doprajete veľa zábavy. Ide vlastne o malý vibrátor, ktorý má žena zavedený a ktorý sa ovláda cez ovládač na šnúrke, alebo ešte častejšie diaľkovým ovládačom či priamo cez mobilnú aplikáciu. A prečo by ste mali vajíčku venovať svoju pozornosť? Dokáže totiž z obyčajnej návštevy kina alebo nudného večierka urobiť nezabudnuteľný zážitok. Stačí si vajíčko vziať so sebou a ovládanie nechať napríklad na partnerovi. Už to vidíte?

Vibračné vajíčka

Afrodiziaká a feromóny nakopnú vašu vášeň

Medzi veľmi vyhľadávané produkty na sexshopoch stále patria afrodiziaká a feromóny, ktoré dokážu nabudiť chuť a sexuálny apetít.


Ale pozor na to, čo od nich očakávate. Klasickým a obľúbeným afrodiziakom sú napr. španielske mušky, ktoré pôsobia ako stimulant. Skvelou voľbou sú aj bylinné preparáty, ktoré u žien dokážu vyrovnať hormonálne výkyvy a zároveň povzbudiť libido.


Môžeme Vám ponúknuť afrodiziaká až "po okraj" naplnené feromónmi, vďaka ktorým prežijete úplne nový zážitok. A účinným prostriedkom na prebudenie vášne sú aj špeciálne parfémy s feromónmi pre mužov aj ženy. Vyskúšajte ich!

Afrodiziaká a feromóny

Lubrikačné gély

Možno obyčajný produkt, ktorý míňate v drogérii, ale v určitých chvíľach nevyhnutný. Dokáže pomôcť ženám s vaginálnou suchosťou, ktorá často prichádza s hormonálnymi zmenami, pomôže spestriť klasický sex a zároveň je takmer nevyhnutný pri používaní erotických hračiek a taktiež pri niektorých praktikách. A verte, že táto jednoduchá a finančne nenáročná vecička vám dokáže sprostredkovať aj úplne nové zážitky. Čo tak napríklad chladivý alebo naopak hrejivý gél? Alebo vibračný na klitoris, tzv. tekutý vibrátor? Alebo vás lákajú exotické príchute? Je to len na vás, čo sa rozhodnete vyskúšať.

Lubrikačné gély

Aj pokožka si zaslúži hýčkanie a starostlivosť

Prežite erotické chvíle trošku ináč, než ste zvyknutí. Rozmaznávajte sa telovými olejmi, mliekami alebo kúpeľmi s kvapkou feromónov. Alebo si zaobstarajte napríklad farbu na telo, ktorá je zbozkávateľná alebo sadu obsahujúcu prípravky na ozvláštnenie erotických okamihov. Uvidíte, že intímne hrátky tak budú o niečo pikantnejšie, veselšie a jednoducho iné, než doteraz...

Telová kozmetika