💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Hľadáte intenzívnejšie zážitky? Stavte na vibračné pomôcky

vibracni

Vibrujúce hračky pozdvihnú vaše sexuálne potešenie na nový level. Nájdite si tú najvhodnejšiu pre vás.

Ak sa sexuálne hračky stali súčasťou vášho života, iste už viete, že tie vibračné vo vašom repertoári nesmú chýbať. Predstavujú totiž tú najjednoduchšiu a najrýchlejšiu cestu ku kvalitnému sexuálnemu uspokojeniu. Už dávno však neplatí rovnica vibrujúca hračka = vibrátor pre ženu. Rozšírte si obzory a objavte skvelých vibrujúcich pomocníkov pre dámy, pánov ale aj hravé páry. Najťažšie potom bude už len rozhodnúť, s ktorým vás to bude najviac baviť.

Vibračné vajíčka

Nie každej žene vyhovujú predĺžené tvary vibrátorov a intenzívne vibrácie môžu tým citlivejším dokonca spôsobovať veľké nepohodlie. Vibračné vajíčka tak poskytujú skvelé riešenie pre ženy s chuťou vyskúšať niečo nové. Vajíčka vibrujú v tichosti, a tak nenarušujú intímnu atmosféru. A ak sa s nimi chcete zahrať vo dvojici, mnoho z nich ponúka aj diaľkové ovládanie, ktoré umožní vášmu partnerovi regulovať ich nastavenia.

Vibračné krúžky na penis

Vibračné krúžky sú báječným doplnkom pre mužov, ktorí chcú ešte posilniť stimuláciu v priebehu intímnych chvíľ a oddialiť vyvrcholenie na maximum. Okrem toho, že predlžujú a rozširujú tvar mužských partií tiež krásne rozlievajú vibrácie do oblasti slabín a takisto smerom k partnerke. Viete si predstaviť lepší doplnok vašich spoločných hravých chvíľ?

Vibrujúce masturbátory

Novinkou na trhu, ktorú si zamilovalo už mnoho pánov, sú vibračné masturbátory. Tie poskytujú dokonalú stimuláciu či už sa rozhodnete pre pôžitok z orálneho, análneho alebo klasického sexu. Zmyselné, mäkké, vlhké či vyhrievané dráždenie v rôznych rýchlostiach a úrovniach vám dopraje tie najrealistickejšie zážitky.

Satisfyer pre ženy, mužov aj pre páry

Mnoho žien má problém dosiahnuť orgazmus iba pomocou vnútornej stimulácie. Práve vonkajšie impulzy vhodného satisfyeru pre páry môžu ženám pri sexe pomôcť dosiahnuť oveľa kvalitnejší orgazmus. Samozrejme zároveň navodzujú príjemné vibrácie a značne zúžený priestor pre pánov. Satisfyery však slúžia aj pre individuálne potešenie žien i mužov a je len na vašej preferencii, aký štýl a funkcie si zvolíte.

Vibračné prísavky alebo iné hračky

Oblasť v podbrušku nie je jediná, v ktorej si môžete dopriať vibračné potešenie. Hravou pomôckou pre ženy sú aj vibračné prísavky na bradavky ktoré zvyšujú citlivosť a môžu výrazne prispieť k dosiahnutiu mnohonásobných orgazmických zážitkov. Obľúbenými sú aj análne vibrátory či vibračné návleky rôznych tvarov a veľkostí.

Vibračných možností je na trhu veľa a bude len na vás, ktorú si vyberiete. Dôležité je myslieť hlavne na svoje potreby a nebáť sa experimentovať. Každé telo je iné, a preto si doprajte čas a priestor pre preskúmanie toho svojho. Iste vám to prinesie veľa nových a príjemných zážitkov.