💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Horúca novinka: stonajúci masturbátor pre mužov

Milujete hlasný sex? Vzrušuje vás stonanie vašej partnerky?

A viete, že to všetko môžete zažiť bez prítomnosti ženy a pekne hands free? Doprajte si túto modernú sexuálnu hračku za výhodnú cenu, ktorá vás dovedie do orgazmických výšin. 4sex.cz predstavuje masturbátor Yequ s interakčným hlasom.

Erotická pomôcka pre mužov

Ak sa vyžívate v úzkych vagínach, tak toto bude trefa doslova "do čierneho". Krásna dizajnová sexuálna hračka pre nadržaných pánov, ktorí radi používajú hands free sady. Hlasový sprievod so zvukmi stonania a vyvrcholenia je už len čerešničkou na sexuálnej tortičke.

Vibrujúca pomôcka pre mužov je skvelý pomocník pre uvoľnenie - kedykoľvek a kdekoľvek. Chcete vedieť, ako tento zázrak funguje?

Moderný masturbátor s prísavkou

Zabudnite na penisový lakeť! Tento vibračný masturbátor Yequ môžete pomocou prísavky kdekoľvek prisať a vďaka otočnému kĺbu nastaviť ideálny sklon pre zásun. A ruky si môžu dať voľno. Môžete si tak dopriať poriadnu vzrušujúcu jazdu vo vani, v kúpeľni, ale pokojne aj na tajnačku v práci alebo na podlahe vo fitku.

Vnútorná vagína je vyrobená z nezávadného lekárskeho silikónu a je tak realistická, že nespoznáte rozdiel. Je príjemne tesná, takže váš penis rozmasíruje do nebies. Masturbátor je vibračný a ponúka až 36 rôznych režimov, ktoré zmeníte ľahkým pridržaním tlačidla. Môžete sa tešiť až na 120 zmyselných minút s touto hračkou na jeden záťah.

A čo teda ten nežný hlások vo vnútri tohto Boha?

Môžete si vybrať 4 rôzne hlasy, ktorých intenzitu si upravíte podľa ľubovôle. Perfektnou vychytávkou je tiež možnosť použiť slúchadlá, takže stonanie vám bude ženský hlas pohmkávať priamo do uška. A potom už len očakávajte slastný orgazmus.

K hrám s týmto masturbátorom odporúčame použiť lubrikačný gél, ale aj kondóm, aby bol zážitok čo najintenzívnejší.

Jednoduchá údržba

Až si urobíte dobre, stačí vybrať z plastového obalu vnútornú vagínu (silikónovú vložku), odňať motorčeky a opláchnuť vodou. Nechajte poriadne uschnúť, aby ste ju potom mohli opäť znovu použiť. Ak masturbátor dlhšie nepoužívate, stačí napudrovat, aby vám čo najdlhšie vydržal. Ale my veríme, že vám bude tento frajer stále po ruke.

Hands free vibračný masturbátor pre mužov s hlasovým sprievodom bude absolútnou jednotkou pre vlažné letné večery aj zimné dlhé dni. Dizajnový kúsok za veľmi príjemnú cenu vás dostane.

Skrátka ho musíte mať a počuť tie sexi hlasy ...