💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Máte chuť na sex s pannou? Tieto realistické dračice vám zdvihnú nielen tep!

Hľadáte ženu svojich snov, ktorá splní všetky vaše sexuálne túžby?

Prajete si nesmelú prsnatku alebo žeravú blondínu s hebkou kožou, ktorá na vás bude mať vždy chuť a čas? Zabudnite na erotiku s nafukovacou pannou a preskúmajte do hĺbky luxusné realistické panny, ktoré takmer nikde inde nezoženiete - 4sex.sk vám predstavuje úplne novú a žeravú kategóriu.

Zabudnite na penisový lakeť a skúste novinku!

Zviera vás samota alebo len chcete ženu, ktorá pristúpi na vaše sexuálne predstavy? Realistické panny sú horúcou novinkou v oblasti erotických pomôcok, ktorá pobláznila nie jedného muža po celom svete. Tieto krásky sú tak vierohodné, že takmer nerozoznáte rozdiel. Zmyselná tvár ako by vás neustále zvádzala, nádherné krivky a zmyselné bradavky vás lákajú si siahnuť a maximálne ohybné telo doslova kričí po sexe. Jej plné pery vás privedú do extázy. Zneužiť aj vylízať môžete všetky jej 3 otvory - pusu, vagínu aj análny otvor.

Umelé panny sú vyrobené zo silikónu a kĺby z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Tieto dámy majú reálnu výšku, ale aj dokonalé miery. Ich pleť je hebká a naozaj nerozoznateľná od pravej kože. Niektoré panny môžete zahriať špeciálnou nahrievacou tyčinkou, takže vedľa vás (alebo pod vami) bude ležať naozajstná ľudská bytosť - a to zahreje nielen pri srdci.

Prečo si užiť sex so silikónovou pannou?

Uvažujete, či má zmysel investovať do sexu s týmito krásavicami? Má! Nielen, že ušetríte, ale tiež si užijete. Poďte si s nami zhrnúť všetky výhody.

Máme v ponuke takmer 50 realistických bábik, ktoré sú ihneď pripravené k akcii. Môžete dať prednosť brunetke, blondínke aj horúcej černoške. Každá má iné vnady a sú ohybné ako prútik. Vybrať si tak môžete podľa svojho vkusu a sexuálneho apetítu.

Najväčšou výhodou je, že vám panny zo silikónu nebudú do ničoho hovoriť, budú s vami pozerať na Ligu Majstrov a potom si to s vami rozdajú priamo na koberci pod televíziou alebo vo vani. A to pokojne niekoľkokrát za sebou, v rôznych polohách. Netrápi ich menštruačný cyklus, takže nie sú protivné a hlavne vás nikdy nebudú nútiť upratovať či variť. Naše bábiky sa stále tvária zvodne, sú stále sexy a prsia zostávajú na svojom mieste - pekne pevné, macaté a hrejivé. Budú vás chcieť stále dookola a nikdy nebudú mať dosť. Sú to nenásytné diablice.

Tieto dámy vás navyše nezoderú z kože - neutrácajú vaše peniaze v obchodných centrách, nechodia na kávičky s kamarátkami, nemusia mať každý mesiac novú kabelku. Navyše si ich môžete naštylizovať podľa seba - sexy šaty, priehľadné nohavičky, zvodné vlasy alebo celá nahá?

Sex si môžete užiť v rôznych polohách, dokonca aj v stoji, pretože naše bábiky sú pružné a navyše sa môžete tešiť na bohaté vybavenie, ktorá je súčasťou balenia.

Teraz už si stačí len preskúmať hĺbku jej otvorov a vybrať to najkrajšie sexy meno, ktoré vás dovedie k nadpozemskému orgazmu. Takmer 50 dievčat na predaj a každá môže byť vaša.

Poponáhľajte sa, nech na vás nejaká zostane - exkluzívne skladom - už čoskoro na našom eshope.