Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

ORCTAN: Najrealistickejší pocit z orálneho sexu

Na tento prístroj som sa fakt tešil, pretože som bol zvedavý, čo vynálezca Womanizéru dokáže vymyslieť pre mužov, nakoľko Womanizer považujem za najlepšiu pomôcku pre ženy a dokonca im ju závidím. Celkovo ultra fenomenálnych pomôcok pre mužov veľa nie je, tak som bol naozaj zvedavý, s čím sa vytasí táto originálna a na pohľad jedinečná pomôcka.
V nádhernej a cenovo odpovedajúcej krabici som našiel dizajnovo veľmi podarený kúsok. Páčil sa mi hneď, len je pravda, že som si na taký futuristický dizajn musel trochu zvyknúť. Ale inak - krása. Nádherný vzor karbónového tela, podsvietenie hrán po celej dĺžke, ľahko dostupné tlačidlá blízke nám mužom, ktoré nápadne pripomínajú držanie ovládača počítačových videohier. Relatívne dobrá ovládateľnosť, aj cez vcelku ťažký váhový kaliber, čo by bola zo strany prevedenia snáď jedna z mála výčitiek. Valčeky sú mäkké a príjemné na dotyk, len sa mi hneď pri prvom vyňatí stalo, že som trochu praskol kraj silikónu o pevnú pracku, ktorá valčeky drží, takže teraz už viem, že na to musím dávať pozor. Inak ale vidieť, že materiály sú kvalitné a odolné. V sprche som zatiaľ neskúšal, ale ani neviem, či by som si trúfol, keďže je vodotesnosť "len" IPX4. Skôr by som sa odvážil, pokiaľ by šlo o IPX6, ale to mi nebránilo strčiť ho pod tečúcu vodu pri údržbe.
Zhrniem to do niekoľkých bodov, než sa o tom rozpíšem, jednalo sa o prvý pokus.
PLUSY
  • zaujímavý, príjemný pocit na penise
  • nenáročné ovládanie
  • extrémne tichý až nečujný motor
  • boost režim a režim pauzy
  • pre mňa osobne celkom rýchly efekt
MÍNUSY
  • veľká spotreba lubrikačného gélu, ktorý tak či tak prekĺzne
  • relatívne "špinavá práca" všade navôkol
  • slabší motor a zadrhávanie valčekov
  • telo nemá žiadne dno na postavenie
  • chýba akékoľvek riešenie odchytu ejakulátu
Nebolo to vôbec zlé. Aj napriek drobnému váhaniu som sa do toho pustil s chuťou. Podľa návodu som použil na môj vkus skutočne veľké množstvo gélu, ktoré sa však aj tak dlho neudrží a tak som ho neskôr našiel všade na sebe. V manuáli sa píše, že keď sa valčeky zasekávajú, mám ešte pridať gél. Dvakrát som sa o to pokúsil, našťastie v jednej ruke ho možno celkom udržať, ale nevidel som, že by to nejako závratne pomohlo. Asi by bolo fajn, keby mali valčeky väčšiu silu a nie takú citlivú ochranu pred preťažením a následným poranením. Z hľadiska bezpečnosti to chápem, avšak s gélom by sa nemalo nič stať ani cez silnejší motor, o to skôr, keď sa kĺbami dá upraviť tlak na penis, možno by som potom bol viac nadšený. Aj tak mi to však veľmi nevadilo. Valček sa trošičku pretáčal a tým, že sa "zadrhával", poskytoval penisu relatívne príjemné vibrácie. Bol to síce nežiaduci, ale skvelý vedľajší efekt.

Bohužiaľ nebolo možné kvôli obave zo zničenia motoru viac scvaknúť kĺb konštrukcie kvôli vyvinutiu väčšieho tlaku na penis, avšak je pravda, že aj keď som ho používal na tzv. najväčšie otvorenie, tak by sa asi nič nezmenilo. Behom testovania som sa pokúšal vyvinúť väčší tlak pritlačením valčekov bližšie k sebe, ale o to viac sa valčeky zasekávali. Po otvorení to bolo lepšie, ale nie dobré. Použitý bol z väčšej časti teda na najväčšej možnosti priemeru, a aj keď sa radím k priemerným veľkostiam a objemu, tak som s vkladaním problém nemal. Verím, že aj objemnejší penis sa do neho vlezie, otázkou je potom, či sa vôbec dokáže valček otáčať. Nedokážem povedať, či sa jednalo skutočne o imitáciu orálneho sexu, avšak pocit to bol na prvú skúsenosť ozaj príjemný.

Vyzdvihol by som boost režim a režim pauzy, avšak nie celkom. K tomuto kroku musím držať obe tlačidlá. Keby existovala možnosť jenoduchej aktivácie či deaktivácie tohoto režimu, bolo by to určite príjemnejšie, než musieť držať tlačidlá oboma rukama a nemôcť robiť nič iné. Zhodou okolností sa môj koniec dostavil až prekvapivo rýchlo. To je, verím, individuálna záležitosť a aj keď netrpím predčasnou ejakuláciou, nemôžem súhlasiť s jedným recenzentom, že by vydržal 3 hodiny a nič by sa s ním nestalo. Pocity, ktoré Orctan vyvoláva, rozhodne k môjmu orgazmu povedú.

Čo je ale pravda, tak vzhľadom k prevedeniu je jeho zakončenie trochu iné, než môže byť dnešný muž zvyknutý. Pokiaľ si totiž chcem jeho schopnosti užívať až do konca, nemám ako zachytiť ejakulát, takže buď sa musím dobre nasmerovať, alebo mám sperma úplne všade. Takisto mi chýba na jeho konštrukcii určitá možnosť postaviť ho tak, aby nekontaminoval valčeky, ktoré sa pri položení proste dotýkajú podložky, ako aj nejaká hrana, ktorá by ho postavila napríklad na nočný stolček. Pretože ak je celý od gélu alebo ejakulátu, potom s ním musím zašpiniť miesto, kam ho odložím, pokiaľ ho neberiem hneď do kúpeľne na údržbu. Tá je, ako som už predostrel, relatívne jednoduchá. Pri väčšej opatrnosti možno valčeky pohodlne vybrať a umyť. Omytiu sa bohužiaľ nevyhne ani prístroj samotný. Nedokážem si predstaviť, že by sa jeho postriekaniu vyhol. Čo sa týka batérie, výrobca uvádza 2 hodiny nabíjania a 1 hodinu používania. To zatiaľ nie som schopný prakticky overiť, ale verím, že sa k tomu vrátim a informáciu doplním.

Na záver

Nemôžem povedať, že by som z Orctanu vyložene padol na zadok, ale zas nemôžem sa naň ani sťažovať. Svoju prácu splnil relatívne spoľahlivo a rýchlo. Verím, že výrobca nezaspí na vavrínoch a bude schopný prvotné "muchy" modelu vychytať tak, aby bol ešte lepší, čo sa zážitku týka a upraví konštrukciu pre užívateľsky príjemnejšie používanie. Vzhľadom k rafinovanosti ostatných pomôcok dúfam, že prídu ďalšie modely a vzory, ktoré poskytnú napríklad zmienený silnejší motor či stojan na odloženie. Na takýto model by som si potom bol naozaj schopný rýchlo privyknúť a používať ho neustále. Pretože na prvý typ vôbec nebol zlý a už teraz viem, že mu dám niekoľko šancí.
Malá inšpirácia
Malá inšpirácia