💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Prečo je najvyšší čas začať s erotickými pomôckami?

top-img

Ak ste zatiaľ nikdy neuvažovali o tom, že by ste si nejakého pomocníka do spálne zaobstarali, alebo vás to už síce napadlo, ale nikdy ste sa k tomu neodhodlali, je najvyšší čas prelomiť ľady. Erotické pomôcky už dávno nie sú len doménou sexuálne náruživejších jedincov, ale majú veľa nesporných výhod, a to nielen pre vzťah, ale aj pre vaše zdravie. Takže nie je na čo čakať.

Aké výhody teda erotické pomôcky prinášajú?

Spýtali sme sa produktovej špecialistky Aleny z FLAGRANTI, ktoré výhody vníma ako dôležité?

Začlenenie erotických pomôcok môže prehĺbiť vzťah aj rozdúchať novú vlnu vášne, ktorá mohla zo vzťahu po rokoch pomaly vyprchať. Každý má nejaké tajné predstavy a tým najlepším, čo pre seba môžete urobiť, je o nich povedať svojmu partnerovi a spoločne ich zrealizovať. Poznám tiež mnoho žien, ktoré až vďaka niektorým pomôckam zažili prvýkrát v živote orgazmus. Prvé, čo si zákazník väčšinou vybaví, je vibrátor. To je aj produkt, po ktorom siahne na prvýkrát veľa ľudí.

Nie všetci si však uvedomia, že veľká časť žien je vzrušivá skôr klitoriálne a tak sa stáva, že vibrátor končí zabudnutý v nočnom stolíku a na ďalšie experimenty už stráca žena chuť. Ak by som mala odporučiť jednu vec, ktorá stojí za vyskúšanie, boli by to stimulátory klitorisu v podobe Satisfyerov alebo potom vibrátory, ktoré stimulujú nielen G bod, ale sú opatrené aj výstupkom pre dráždenie klitorisu. Či chcete alebo nie, mužský penis vám nikdy neponúkne zároveň sacie a vibrujúcu funkciu v niekoľkých režimoch, zhŕňa Alena svoj pohľad na užívanie erotických pomôcok.

Návšteva sexshopu môže pomôcť nielen s problémami psychického rázu.
Pozitív je ďaleko viac

Keď už sme spomenuli zdravotné výhody, aké to teda sú? Ak ste žena po pôrode alebo sa už pomaly blíži prechod, ruku na srdce, s pevnosťou panvového dna už to nie je tak slávne. A ak si myslíte, že áno, skúste si jednoduchý test. Choďte si skúsiť zaskákať na trampolínu a uvidíte. Panvové dno je tiež len sval, ktorý je potrebné posilňovať, avšak k jeho posilneniu nedochádza počas bežného pohybu. Preto s ním máva veľa žien problémy, pretože len máloktorá sa cielene venuje jeho trénovaniu. K tradičným cvikom patrí prerušované močenie, zatínanie počas dňa ale ak chcete naozaj stav panvového dna zlepšiť, nie je nič lepšie ako venušine guličky. Ich nosenie vám okrem posilnenia príslušných svalov môže prinášať aj príjemné pocity počas nosenia a poďakuje vám aj váš partner. Sexuálny styk bude totiž o to intenzívnejší, ak budú svaly a ich objatí pevnejšie.

Zdravotné benefity prinášajú erotické pomôcky aj mužom. Jedným z nich je odstránenie predčasnej ejakulácie vďaka masturbátorom a pumpám, ktoré zlepšujú kvalitu a dĺžku zážitku. Zabúdať by sa nemalo ani na ozdravnú masáž prostaty, ktorá je skvelou prevenciou proti zápalu prostaty a ďalším chorobám. Správne vykonané masírovanie prekrvuje celú prostatu a prináša novú životnú energiu. A k tomu vám dopomôžu stimulátory prostaty.

Dnes je na trhu nepreberné množstvo pomôcok a vyznať sa v nich môže byť pre niekoho nezasväteného zložité. Dôležité je si uvedomiť, čo hľadám a v čom by mi mala pomôcka pomôcť.U nás sa snažíme vyjsť v ústrety všetkým - ľuďom, ktorí hľadajú odpoveď na nejaký svoj problém, samotárom, ktorí tak riešia svoje uspokojenie, párom, ktoré potrebujú oživiť svoj vzťah, ale aj ľuďom, ktorí majú špeciálne preferencie a na uspokojenie potrebujú oveľa viac.

Niekto preferuje úplne anonymný nákup cez internet, niekto sa radšej príde poradiť do predajne, kde si môže tovar ohmatať a neriskuje nevydarený nákup. Ten sa však snažíme eliminovať aj u e-shopu. Zákazníkom sme k dispozícii na on-line chatu, telefónu a často sa pýtajú aj cez sociálne siete. Rozhodne si nemyslím, že by sa mali čoho báť. Nákup a neskôr aj balík, ktorý vám dorazí domov, je úplne anonýmny - nefiguruje na ňom logo ani názov e-shopu, takže nikto netuší, čo za hračku ste si práve objednali, dodáva Alena, produktová špecialistka e-shopu a predajne FLAGRANTI.

A ak stále ešte váhate, nezabudnite, že každý malý krôčik sa počíta. Áno, začať môžete naozaj maličkosťami. Čo si urobiť radosť novou bielizňou či košieľkou, ktorá bude zároveň aj sexi? Alebo drobnosť v podobe vibračného krúžku môže priniesť uspokojenie obom partnerom naraz a ak vám bude tento spôsob stimulácie vyhovovať, je to už len krôčik k párovým vibrátorom. Tak len do toho!