Milujeme nakupovanie 💋 ZĽAVA 10% s kódom "BDAY10" nad 20 € nebo ZĽAVA 20 % s kódom "BDAY20" nad 60 €
Partner of Notino

Predsavzatia pre vašu spálňu aj život

Patríte k ľuďom, ktorí sa s novým rokom vrhnú do posilňovní, už po stýkrát zahasili poslednú cigaretu a hromadne vylievajú všetok alkohol do drezu, alebo ste už v predsavzatiach opatrnejší a to štýlom: „keď neprší, aspoň kvapká…“? Novoročné predsavzatie si podľa sociálnej investičnej siete eToro dáva celých 52 % Slovákov. U polovice respondentov sa pritom predsavzatia týkali ich zdravia a pohody. Čo myslíte, na čo je dobré sa zamerať? My sme pre vás zopár tipov pripravili. A týkajú sa nielen toho, čo sa odohráva vo vašej spálni, ale aj vo vzťahoch.

1) Urobte si čas iba na seba a svoje potreby

Urobiť si čas na seba je základ, na ktorý by sme nemali zabúdať. Zvlášť ženy s týmto ale mávajú problém. Absencia času pre seba vás skôr či neskôr doženie. Či už si taký čas predstavujete na prechádzke v lese, v kúpeľni s vaňou plnou peny alebo na zmyselnej masáži, čokoľvek, čo pre seba urobíte, bude fajn a odrazí sa na vašej psychickej pohode. Tak do toho! A pokiaľ vám nenapadá, čo si dopriať, máme pre vás skvelý tip napríklad na tantrickú masáž.

2) Naučte sa povedať, čo chcete a čo očakávate

„Ja som si myslela, že mu to došlo…“, „Očakával by som, že o to nemusím žiadať…“, poznáte to? A používate tieto vety často alebo si ich aspoň myslíte? Väčšinou po nich nasleduje sklamanie, čo je škoda. Skúste si občas povedať, že vám do hlavy nik nevidí a je lepšie ušetriť si sklamanie už len tým, že svoju predstavu vyslovíte nahlas. Môže to byť ťažké, ale pokiaľ sa to naučíte, budete to mať v živote jednoduchšie. A ak to niekde 100 % platí, tak je to v posteli. Každý má nejaké predstavy, fantázie alebo túžby, ale nie každý prelomí bariéry a zverí sa s nimi. Potom sa ale musí taktiež zmieriť s tým, že túžby, ktoré pozná len on sám, zrejme nebudú nikdy naplnené. A to je škoda. Partner nevie, čo cítite a čo potrebujete a pokiaľ mu to nepoviete a nenavediete ho, zrejme to ani nezistí. Komunikácia je základ! V posteli aj všade inde!

3) Hrajte sa!

Kto sa hrá, nehnevá! A taktiež oživí vzťah. Hračiek je veľa, tak prečo ich neskúsiť? Alebo si skúste roly, veď kto by nechcel naraziť na sexi chyžnú alebo letušku? Možností je toľko a každý zážitok sa počíta, či už spoločný alebo len váš.

4) Starajte sa o svoje zdravie

Zdravie je to najdôležitejšie, čo máme. A preto sa snažíme klásť dôraz na prevenciu. S organizáciou Loono sa podieľame na projektoch osvety a dúfame, že aj naši zákazníci berú túto tému vážne. Pretože siahnuť si na ne raz za mesiac nie je nič ťažké, naopak to môže byť radosť 😉 #prsakoule

5) Robte to, čo vám robí radosť

Máme povinnosti, ktoré nemusíme zrovna milovať, ale sú chvíle, kedy by sme mohli povedať NIE, no aj tak to neurobíme. Prečo sa ale nútiť do niečoho, čo s nami nesúznie? Povedať NIE môže byť oslobodzujúce, tak na to nezabúdajte.

6) Nebojte sa objavovať a žiť život s vášňou

Život je krátky na to, aby sme ho premrhali a neužili si ho. Ponúka toľko možností a je len na nás, či urobíme občas krok do neznáma a vyskúšame nové chute, objavíme nových priateľov alebo vyskúšame niečo, čo nás vzrušuje, ale čoho sme sa báli. Prežite život s vášňou!