💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Môj prvý masturbátor: ARCWAVE VOY

Nebudem vás zaťažovať príbehom, prečo sa v mojich 38 rokoch stal práve Arcwave mojím prvým masturbátorom v živote. Pôvodne som mal v pláne, že by to mohlo byť krásne spestrenie sexu s partnerkou...no, skúsili sme ho iba raz. A ja som rýchlo pochopil, že to bude čisto môj parťák.

Faktom je, že nás oboch tento kúsok jednoducho zaujal na prvý pohľad. Zaujímava konštrukcia, bytelný a zároveň luxusný vzhľad. A k tomu nastaviteľná "šírka otvoru". V balení naviac nájdete aj fľaštičku s lubrikantom, ktorý je podľa mňa vynikajúci a má dlhú výdrž.

Z jednej partnerskej skúsenosti by som si trúfol tvrdiť, že Arcwave nie je úplne robený na jemnú a menšiu ženskú ruku (čo je vlastne pochopiteľné). Kvôli svojej konštrukcii má totiž pomerne veľký obvod a ak budú vaše hrátky dlhšie, tak vašu partnerku čaká celkom fuška.

Láska na prvé použitie

Zažili ste niekedy pocit, že vás nejaká činnosť baví a zrazu objavíte niečo, vďaka čomu vás tá činnosť baví ešte viacnásobne? Tak presne to som prežil vďaka Arcwave. Jasné, mal som trocha šťastie, že základné nastavenie masturbátora mi presne sedí, takže som nemusel hneď používať "uťahovací" mechanizmus. Avšak! Po chvíľke skúšania som skúsil ubrať šírku...a páni...to ako áno! Ten prvotný pocit pevného stlačenia sa mi veľmi silno zapísal do mozgu.

Ak môžem radiť, tak nešetrite lubrikantom, pretože pri jeho dostatočnom množstve dostanete z Arcwavu to najlepšie. Výrobcom sú výrazne odporúčané iba gély na vodnej báze, čo je vo svete masturbátorov (ako som sa dočítal) štandard. Nebojte sa Arcwave utiahnuť, pretože je nastavený tak, že vás do nejakého enormného stlačenia nepustí.

Keď je hotovo

Údržba je naozaj jednoduchá. Stačí pretiahnuť rukáv cez telo masturbátora a potom už len opláchnuť/vydenzifikovať, nechať na vzduchu uschnúť a je ready na ďalšie použitie.
Ako som naznačil na začiatku, nemôžem porovnávať s ďalšími produktami na trhu, avšak pre mňa je hodnotenie masturbátora Arcwavu nasledujúce:
skvelé stlačenie a jeho nastaviteľnosť
jednoduchá údržba
luxusný vzhľad
vzorka výborného lubrikantu v balení
povrchová úprava (zlý grip)
trocha lacno spracované krytky
nie celkom ideálna ergonómia