💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Recenzia: Sada Fun Factory All about your clit

Kto ma poctivo a pravidelne sleduje vie, že mi túto sadu od Fun Factory doniesol Mikuláš. No dobre, možno ju mám od Flagranti, ale dorazila mi v deň čertovskej nádielky.

Po pulzátore som pokukovala už celkom dlhú dobu a stále nevedela, ktorý si vybrať, preto som premýšľala nad jeho objednaním. Keď som požiadala o radu, bola mi ponúknutá táto super sada na otestovanie. Nadšene som teda ponuku prijala a na druhý deň mala doma tento krásny balíček.

masturbace

A začnem tým tmavo fialovým kúskom

Ide o stimulátor Volita. Za mňa úplne ideálna hračka pre začiatočníkov. Je na baterku a po zapnutí vás ohromia dva trepotajúce sa jazýčky. A že je to fakt rychlosť! Pokiaľ máte v obľube Satisfyer alebo Womanizer a hovoríte si, že nič takéto nepotrebujete, môžem vás uistiť, že je to zase úplne niečo iné a odporúčam Volitu aj napriek tomu vyskúšať.

Aj keď je táto hračka primárne určená na klitoris, fantázii sa medze nekladú a môžete si bleskové kmity jazýčkov vychutnávať kde vás to napadne. Ďalšou výhodou je jeho rozmer, vojde sa aj do preplnenej kabelky, takže je ideálnym spoločníkom na cestovanie, s ktorým sa rozhodne nudiť nebudete!

Jedinou jeho nevýhodou je materiál. Je síce úžasne mäkký a jemnučký, ale všetko sa na neho prichytáva. Čo je ale naozaj maličký detail, pretože každú hračku pred použitím aj tak umývame.


A dostávame s k svetlo fialovému krasavcovi, ktorým je pulzátor Stronic Petite

Na túto hračku som mala zálusk fakt strašne dlho a naozaj som sa na ňu tešila. A ako to býva, keď sa na niečo veľmi tešíte, väčšinou vás čaká sklamanie.

Ale začneme kladne. Má naozaj nádhernú farbu a celkovo je to na pohľad veľmi sympatický kúsok. Je vodeodolný a nabijete ho pomocou priloženého káblu. Je vyrobený z hodvábne jemného lekárskeho silikónu a na dotyk je fakt strašne príjemný.

Čo ho robí rozhodne odlišným sú vlnky po celom jeho tele, ktoré vám doprajú zase nové pocity. Neviem, ako veľmi poznáte rozdiel medzi vibrátorom a pulzátorom, ale tento fešák nefunguje na princípe vabrácií- na ktoré si mimochodom telo rýchlo zvyká, ale pulzácií, ktoré majú simulovať prírazy. Nemusíte teda na neho vôbec siahať, stačí ho zaviesť a ruky môžete využiť na ďaleko príjemnejšie záležitosti, než je držanie hračky. Môžete si vybrať medzi 3 rytmami pohybu a 5 intenzitami sily. Na mňa je to, ale málo. Celkovo mám rada väčšie hračky a intenzita to u mňa bohužiaľ nevynahradila. Na druhej strane je zase neskutočne tichý a vďaka svojej veľkosti a nízkej hmotnosti ho môžete ľahko zbaliť na cestu. Nenechajte sa teda odradiť a určite ho vyskúšajte, ja mám už svoje hranice asi neštandardne posunuté 😀

Ešte by som tiež chcela spomenúť, že súčasťou balenia je krásna kabelka, do ktorej sa vojdú obe hračky a ešte niečo naviac. A praktických kabeliek naviac nikdy nie je dosť, no nie? 😀

Kateri.kara
Kateřina je česká modelka, ktorá miluje peknú bielizeň, ale rozhodne sa nebojí ani iných vecí. Rada si rozširuje obzory a vy sa môžete vydať na cestu poznávania spolu s ňou. Sledovať ju môžete na instagramovom profile kateri.kara ;-)
Ďalšie články autora Kateri.kara