Nakúpte za 80 € a získajte 16 € späť s kódom "16SPAT" 💥 Do konca akcie zostáva
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

SATISFYER - erotické pomôcky pre nepredstaviteľné vyvrcholenieŽijeme v dobe, kedy sexuálne pomôcky zažívajú revolúciu. Zabudnite na dobu, kedy sa ženy aj muži museli hanbiť za to, že majú doma vibrátor, masturbátor alebo inú erotickú hračku. Dnes je sexuálna téma všade okolo nás. Oblasť sexuality je omnoho otvorenejšia a prístupnejšia. Pomohol tomu internet, sociálne siete, ale aj otvorenejšia debata. 

Z veľkého množstva produktov, ktoré môžete na trhu nájsť, v posledných rokoch vyniká práve jedna značka: Satisfyer. Inovatívna, úchvatná, nadčasová - tak by sa dali produkty nesúce jej logo najlepšie popísať. Každý má právo objaviť svoj sexuálny potenciál a radosť, ktorú môže priniesť. Preto tiež dizajnéri Satisfyeru navrhli najrozsiahlejšiu škálu produktov prístupných všetkým - bez ohľadu na sexuálne preferencie, sociálno - ekonomické zázemie, vek, pohlavie alebo úroveň skúseností. V spojení s ich výrobkami sa často hovorí o sexuálnom wellness, kde ide predovšetkým o to, aby sa človek cítil oddýchnutý a šťastný. To je ich hlavný cieľ.

Úspech spoločnosti Satisfyer začal v roku 2016 uvedením revolučného modelu Satisfyer Pro 2, kde predstavila patentovanú technológiu Air Pulse, ktorá poskytuje bezdotykovú stimuláciu klitorisu tlakovými vlnami. Je pravda, že väčšina Satisfyerov má väčší priemer sacej hlavice, tak je vhodnejší pre väčší klitoris, ale fungujú samozrejme aj na menšie veľkosti, len je potrebné sa pohrať s presným umiestnením, aby bol podtlak perfektný. Veľkou novinkou je možnosť ovládania pomocou mobilnej aplikácie. Produkty spárované cez aplikáciu Satisfyer Connect vám ponúknu nový spôsob ovládania vašej obľúbenej hračky. Svoj mobilný telefón alebo hodinky Apple pripojené cez Bluetooth môžete použiť ako diaľkové ovládanie zariadenia Satisfyer. 

Na základe vzájomného súhlasu môžete tiež vzdialene ovládať zariadenie niekoho iného - napríklad v živých video chatoch priamo v aplikácii. Zbohom nude vo vzťahu na diaľku! V aplikácii si tiež vytvoríte vlastné vibračné vzory, ktoré môžete zdieľať s ostatnými užívateľmi z celého sveta. A pokiaľ nechcete vytvárať nič sami, jednoducho premeňte okolité zvuky vo vibračné vzory pomocou mikrofónu svojho telefónu. Hovoríte si - wow, to už snáď nemôže byť lepšie? Tak verte, že môže. Užite si vibrácie za rytmu vašej obľúbenej pesničky zo zoznamu obľúbených skladieb v Spotify alebo  hudobnej knižnici Apple. No povedzte, kto by nechcel vyvrcholiť pri vibráciách svojho hudobného obľúbenca?

Teraz sa na vybrané typy pozrieme bližšie a ukážeme si, v čom sú produkty iné

Satisfyer Curvy
Existujú už tri modely. Všetky majú pulzáciu vzduchu, vibrácie a možnosť ovládania cez aplikáciu. V čom sa teda líšia? Všetky modely sú oproti Satisfyer Pro 2 tižšie, majú silnejšie sanie a majú 11 vibračných vzorov, Pro 2 nemá žiaden. Vibrácie môžete ovládať nezávislo na saní, takže je len na vás, či použijete jedno, druhé alebo oboje naraz. Curvy 1+ má najväčší sací otvor, ktorý je lemovaný ľahkou špirálovou líniou zo silikónu (väčšina tela je z ABS plastu), čo môže byť príjemné, keď hračkou pohybujete okolo klitorisu hore a dole. Vzhľadom k veľkosti je vhodný pre väčší a vyčnievajúci klitoris. Curvy 2+ je už celý silikónový a ponúka menší priemer sacieho otvoru.

Napriek tomu môže byť pre nevyčnievajúci klitoris horšie napasovanie, je potreba odhrnúť pysky a viac na neho zatlačiť. Curvy 3+ je tiež celý vyrobený zo silikónu, jeho okraj okolo sacieho otvoru je tenší a pružnejší, dobre sa ohne a prispôsobí. V porovnaní napríklad s We-vibe Melt ponúka slabšie vzduchové pulzy, preto je vhodný pre prvé stretnutie s pulzným stimulátorom. Naviac nie každý má rád silné sanie. Všetky Satisfyery Curvy sú vodotesné, takže ich môžete bez obáv používať v sprche alebo pod vodou vo vani. Ich tvar je mierne prehnutý, ako už napovedá názov, a veľmi dobre sa drží a ovláda.
Love Triangle
Je skvelá cestovná verzia Satisfyeru. Elegantná čierna s detailami ružovo zlatej farby lahodí oku a nikto by si ani nepomyslel, že je to sexuálna hračka. Jeho kompaktné rozmery a bezpečné viečko vždy nájde miesto vo vašom kurfri alebo príručnej kabelke. Trojuholníkový tvar sa dobre drží v ruke a ovládacie tlačidlá sú dobre dostupné. Sacia hlavica je vyrobená z extra mäkkého silikónu a je veľmi príjemná na dotyk. Ponúka 11 úrovní sania a 11 vibračných režimov, ktoré fungujú nezávisle na sebe. Štandardom je tiež vodotesnosť. Použitie s aplikáciou a rozšírené možnosti použitia je už len čerešničkou na torte.
Love Breeze
Je tiež z rady kompaktných Satisfyerov, oproti Triangle mu chýba viečko a nejde ovládať cez aplikáciu. Tiež je celý silikónový a ergonomický tvarovaný, takže sa dobre drží. Jeho dizajn je naozaj roztomilý. Na výber máte tiež 11 úrovní a 11 vibračných režimov, ktoré fungujú nezávislo na sebe.
Dual Love
Je Satisfyer, ktorý pripomína model PRO 2, ale oproti PRO 2 obsahuje okrem sania tiež vibrácie. Obsahuje ozdobný prvok z ABS plastu v striebornej farbe. Mäkká silikónová hlavica je veľmi príjemná na dotyk a preto, že je vystúplejšia, dobre obopne váš klitoris. Je to jedna z noviniek ovládaná pomocou aplikácie.
Dual Pleasure
Je veľmi podobný predchádzajúcemu typu Dual Love, ale vďaka svojmu zahnutému tvaru mieri na stimuláciu bodu G. Vďaka svojej ľahko vystúplej hlavice skvelo obopne klitoris. Je celý vyrobený zo silikónu, takže sa veľmi dobre udržuje čistý a tiež je to ekologickejšie. Tento kúsok je tiež možné ovládať cez aplikáciu. 
PRO 3 Vibration
Má oproti PRO 2 Vibration vylepšený tvar, ktorý sa prirodzené drží. Tiež je vyrobený z hladkého silikónu príjemného na dotyk. PRO 2 Vibration je celý plastový a silikónovú má len saciu hlavicu.
Mono Flex
Je klasický vibrátor bez sacej funkcie. Má dve ramená, je dobre ohybný a disponuje flexibilným stimulátorom klitorisu. Špička je ergonomicky zakrivená pre dokonalé dráždenie bodu G a perfektne sa prispôsobí vašim krivkám. Jeho dva tiché, ale výkonné motory ponúkajú 10 rôznych vibračných a pulzačných režimov, každý ešte s 5 intenzitami, a to už je veľká nálož možností pre najlepšie uspokojenie. 

Pulzný stimulátor vám odporúčame vyskúšať s lubrikantom, vaše pôžitky budú mnohonásobné lepšie. Použite ten na báze vody, aby vaša silikónová hračka vydržala čo najdlhšie. A ešte jeden tip - kto má rád dráždenie bradaviek, nech použije svoj Satisfyer aj na ne. Je to úžasné, vyskúšajte to! Istým štandardom je tiež vodotesné prevedenie, ktoré vám rozširuje možnosť použitia aj v sprche alebo vo vani. Všetky Satisfyery ponúkajú nabíjanie pomocou magnetickej nabíjačky a sú balené v peknej krabičke, sú vhodné aj ako darček. Krabičky majú pečať, takže si môžete byť istý, že ho pred vami nikto iný nemal v ruke. Vďaka priehľadnej fólii po odklopení prednej časti si však môžete výrobok prezrieť, či sa vám napríklad páči farebná kombinácia. 

Pokiaľ by sme to mali celé zrhnúť, nenájdete značku, ktorá by bola tak známa a zároveň bola cenovo dostupná. Produkty Satisfyer používajú milióny ľudí po celom svete. Ich výrobky sú krásne decentne farebné, dizajnovo prepracované, technologicky vyspelé a sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov. Ponuka produktov značky Satisfyer je naozaj široká, každý si nájde to, čo práve hľadá. V tabuľke nájdete zhrnutie toho, čo bolo uvedené v článku vyššie. 
Celú našu ponuku nájdete TU.


Model Výhody + Nevýhody -
SATISFYER CURVY 1+ ovládanie tiež cez aplikáciu, 11 úrovní intenzity a 11 stupňov vibrácií ovládaných nezávislo na sebe vďaka dvom motorčekom, jednoduché ovládanie, vodotesný, magnetické nabíjanie, jednoduchá údržba silikón + ABS plast, väčší sací otvor vhodný pre väčší a vystúplejší klitoris
SATISFYER CURVY 2+ celosilikónový stimulátor, ovládanie tiež cez aplikáciu, 11 úrovní intenzity a 11 stupňov vibrácií ovládaných nezávislo na sebe vďaka dvom motorčekom, jednoduché ovládanie, vodotesný, magnetické nabíjanie, jednoduchá údržba pre plochší klitoris môže byť problém s napasovaním
SATISFYER CURVY 3+ celosilikónový stimulátor, ovládanie tiež cez aplikáciu, 11 úrovní intenzity a 11 stupňov vibrácií ovládaných nezávislo na sebe vďaka dvom motorčekom, jednoduché ovládanie, vodotesný, magnetické nabíjanie, jednoduchá údržba nie je snáď nič, čo by sa dalo vytknúť
SATISFYER LOVE TRIANGLE cestovná verzia Satisfyeru s krytom, kompaktná veľkosť do každej kabelky, ovládanie tiež cez aplikáciu, 11 úrovní intenzity a 11 stupňov vibrácií ovládaných nezávislo na sebe vďaka dvom motorčekom, jednoduché ovládanie, vodotesný, jednoduchá údržba, nádherný luxusný design silikón + ABS plast
SATISFYER LOVE BREEZE celo-silikónový, cestovná verzia Satisfyeru s viečkom, kompaktná veľkosť do každej kabelky, 11 úrovní intenzity a 11 stupňov vibrácií ovládaných nezávislo na sebe vďaka dvom motorčekom, jednoduché ovládanie, vodotesný, magnetické nabíjanie, jednoduchá údržba nemá ovládanie cez aplikáciu
SATISFYER DUAL LOVE vhodný tiež k vaginálnej stimulácii vďaka svojmu tvaru, ovládanie tiež cez aplikáciu, 11 úrovní intenzity a 11 stupňov vibrácií ovládaných nezávislo na sebe vďaka dvom motorčekom, jednoduché ovládanie, vodotesný, magnetické nabíjanie, jednoduchá údržba mínusy nenájdete
SATISFYER DUAL PLEASURE vhodný tiež k vaginálnej stimulácii s cieľom na bod G vďaka svojmu tvaru, ovládanie tiež cez aplikáciu, 11 úrovní intenzity a 11 stupňov vibrácií ovládaných nezávislo na sebe vďaka dvom motorčekom, jednoduché ovládanie, vodotesný, magnetické nabíjanie, jednoduchá údržba nevýhody nenájdete
SATISFYER PRO 3 VIBRATION oproti PRO 2 vibration má vycibrený design a je takmer celý silikónový - príjemnejší na dotyk, 11 úrovní intenzity a 10 stupňov vibrácií ovládaných nezávislo na sebe vďaka dvom motorčekom, jednoduché ovládanie, vodotesný, magnetické nabíjanie, jednoduchá údržba nemá ovládanie cez aplikáciu, tvar tela nemusí vyhovovať každému
SATISFYER MONO FLEX vibrátor s dvoma ramenami, flexibilný stimulátor klitorisu a vaginálny stimulátor, ergonomicky tvarovaná špička pre stimuláciu bodu G, 2 tiché výkonné motory na sebe nezávislé, 10 vibračných režimov s 5 intenzitami, jednoduché ovládanie, vodotesný, magnetické nabíjanie, jednoduchá údržba nemá ovládanie cez aplikáciu, nemá podtlakový stimulátor