Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

SAYU

Rýdzo český výrobca menštruačných nohavičiek SAYU, ktorý dbá na kvalitu svojich produktov vďaka jednotlivým vybraným materiálom aj technológii výroby. Vlastné návrhy dizajnu a strihov podporujú funkčné materiály od lokálnych českých výrobcov, úplety a čipky sú potom z Nemecka a Talianska. Konečné šitie prebieha v Českej republike.

Pre svoje menštruačné nohavičky využíva SAYU funkčnú vložku s dotykovou vrstvou vyrobenou z merino vlny, ktorá pochádza z austraslkých oviec žijúci v tých najdrsnejších podmienkach. Vďaka tomu sa merino vlna vyvinula pre ich potreby a prináša výnimočné a nenahraditeľné vlastnosti. Výskum membrány prebiehal na Textilnej fakulte Technickej univerzity v Liberci. Z výroby je potom vynechané nanostrieborné vlákno, ktoré síce prináša niektoré z výhod, ale nesie aj určité nevýhody pre ľudskú pokožku. Navyše je jeho výroba zaťažujúca pre životné prostredie.

A pokiaľ majú byť menštruačné nohavičky odľahčením pre planétu aj vašu peňaženku, sú nohavičky samozrejme vyrábané s dôrazom na ekológiu aj ekonómiu. Ako bonus je vám potom príjemné používanie, ktoré sa nelíši od akéhokoľvek dňa vo vašom bežnom živote.
Filter:
Cenové rozpätie
13
43
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Najnovšie