❤️ Čo by ste si priali dostať na Valentína? Zapojte sa do ankety a vyhrajte!
Partner of Notino
Valentínske tipy
Luxusné darčekové balenieDarček Pre každého

SAYU

Rýdzo český výrobca menštruačných nohavičiek SAYU, ktorý dbá na kvalitu svojich produktov vďaka jednotlivým vybraným materiálom aj technológii výroby. Vlastné návrhy dizajnu a strihov podporujú funkčné materiály od lokálnych českých výrobcov, úplety a čipky sú potom z Nemecka a Talianska. Konečné šitie prebieha v Českej republike.

Pre svoje menštruačné nohavičky využíva SAYU funkčnú vložku s dotykovou vrstvou vyrobenou z merino vlny, ktorá pochádza z austraslkých oviec žijúci v tých najdrsnejších podmienkach. Vďaka tomu sa merino vlna vyvinula pre ich potreby a prináša výnimočné a nenahraditeľné vlastnosti. Výskum membrány prebiehal na Textilnej fakulte Technickej univerzity v Liberci. Z výroby je potom vynechané nanostrieborné vlákno, ktoré síce prináša niektoré z výhod, ale nesie aj určité nevýhody pre ľudskú pokožku. Navyše je jeho výroba zaťažujúca pre životné prostredie.

A pokiaľ majú byť menštruačné nohavičky odľahčením pre planétu aj vašu peňaženku, sú nohavičky samozrejme vyrábané s dôrazom na ekológiu aj ekonómiu. Ako bonus je vám potom príjemné používanie, ktoré sa nelíši od akéhokoľvek dňa vo vašom bežnom živote.
Filter:
Cenové rozpätie
4
43
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Najnovšie
Zavrieť