GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ Zľava -15 % na MASTURBÁTORY s kódom "MAS15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALY - PRIPRAVENÍ TO ZAŽIŤ?
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Päť tipov, ako sa stať dokonalou manželkou a milenkou

Buďte v živote svojho partnera tou jedinou a hlavne tou najlepšou! Máme pre vás pár tipov, ako na to.

1) Komunikácia je základ

Nehanbite sa! Hovorte, čo máte rada, čo by ste chcela. Nakoniec to nie je nič hrozné a benefity to prinesie vám aj partnerovi. Je niečo, čo by ste v posteli rada vyskúšala? Von s tým. Uvidíte, že nie je nič, čo by nebolo splniteľné. Alebo túžite len po spestreniu a neviete ako na to? Pomôžte si párovými pomôckami, ktoré môžete využiť ako sama, tak s partnerom. Masážna hlavica vám poslúži pri predohre rovnako dobre ako pri masáži klitorisu alebo pri bolestiach chrbta, párový vibrátor zase pozdvihne sex na úplne novú úroveň a opäť ho môžete použiť v páre alebo sama. Alebo skúste dať partnerovi do rúk diaľkový ovládač a nechajte ho hádať, na čo slúži. Ako dlho myslíte, že mu bude trvať, než zistí, že ovláda napríklad vibračné vajíčko?

2) Povolajte na ihrisko náhradníka

Častá nerovnosť panuje v otázke intenzity styku. Muži a ženy mávajú rozdielne predstavy o tom, ako často by spolu mali spať. Muži bývajú v tomto ohľade často náruživejší a na žene potom je, či sa prispôsobí a občas svojím spôsobom "obetuje", alebo muža odmietne. Druhý prípad potom vytvára napätie a ak je to príliš často, býva rozdielna potreba praktizovania sexu príčinou nezhody. Pokiaľ sa toto stáva aj u vás doma, zbystrite. Niekedy je toho za celý deň naozaj dosť a keď už sa večer doplazíte do spálne, je predstava romantického večera len myšlienkou, ktorú by ste si dnes nechali už len zdať. Prečo teda nepovolať do spálne posilu? Tým samozrejme nemyslíme susedku od vedľa, ale niečo oveľa sofistikovanejšieho. Masturbátorov je veľa, ale vy pre tieto prípady nepotrebujete elektrickú vagínu najpopulárnejšej pornoherečky aj s podpisom, ale postačí vám jednoduchý silikónový návlek ukrytý v decentnej krabičke alebo vajíčku, ktorého cena je iba pár eur. Spolu s lubrikačným gélom dokáže vďaka vnútorným drážkam a výstupkom zázraky a vy na chvíľu obetujete len jednu ruku a aj tak partnera privediete behom chvíľky k vyvrcholeniu. S pokojným svedomím sa potom môžete ponoriť do krajiny snov, pravdepodobne vás však partnerovo vzrušenie nakopne a spánok na chvíľu odložíte.

3) Smejte sa, najlepšie spoločne

Nie je nič viac sexy ako usmiata žena, ktorá na sebe nedá nič poznať. Pri každodenných starostiach to samozrejme nie je často realizovateľné, ale skúste si niekedy urobiť chvíľku pre seba, doprajte si hodinu jógy alebo kozmetiky a oddýchnutá prídite domov s úsmevom na perách. Uvidíte, že na takúto zmenu nálad partner veľmi rýchlo zareaguje a ešte priloží ruku k dielu, aby vás už mal večer len pre seba. Potom už nič nebráni tomu pokračovať v príjemnej relaxácii a napustiť si spoločnú vaňu, ktorú prevoniate bombou do kúpeľa s kvapkou feromónov, alebo povoláte svoj umelecký talent a použijete farby na telo? U tých bude o zábavu postarané.

4) Iba ON je ten najdôležitejší!

Jste ochotná tolerovať mu všetky futbaly, ryby, sústredenia aj piatočné posedenia s kamarátmi, ale rozhodne už nemáte chuť sa ho na to vypytovať a zisťovať, koľkokrát bol na ihrisku nepostrádateľným, čo robil niekoľko hodín pri vode, keď nepriniesol ani kapra, a čo nové sa udialo za celý deň, čo ste sa nevideli? Chyba lávky. Naučte sa to ako Klárina svokra, ktorá umenie zaujímať sa o svojich mužov (alebo to aspoň predstierať) dotiahla k dokonalosti. "Vždy, keď prídeme na návštevu, začne sa svokra manžela vypytovať snáď úplne na všetko a neustále ho nabáda, používa doplňujúce otázky a vytiahne z neho vlastne úplne všetko. To isté robí u svojho manžela. Až u nej som si začala všímať, ako to mužom pošteklí ego, keď sa o nich žena zaujíma," opisuje Klára taktiku, ktoré si všimla u svojej svokry. Až sa vám teda partner vráti z náročného víkendu alebo zápasu, skúste sa ho spýtať, ako sa mal, čo všetko sa mu podarilo a naozaj prejavte záujem o to, čo vám hovorí. Uvidíte, ako pookreje. A ak mu chcete dopriať naozaj pocit výnimočnosti, pripravte si pre neho prekvapenie. Urobíte tým radosť jednak sebe, ale hlavne jemu. Zaujmite ho zvodnou bielizňou s podväzkami a bude vás mať za bohyňu. Neverila by ste, koľko mužov uvádza jako svoj fetiš pančuchy alebo ženské nohy. Preto na tieto partie nezabúdajte!

5) Majte nad ním moc

Psychológovia často ženám odporúčajú, aby sa správali ako kráľovne a nechali sa od mužov hýčkať a dobývať, pretože to je ich prirodzený inštinkt. Avšak, vžite sa do kože muža, ktorý je celý deň v práci, kde musí byť dominantným jedincom, pred ktorým majú ostatní pociťovať autoritu, potom príde domov a ak sa dožaduje nejakých intímností, musí ešte dobývať svoju ženu. Áno, ženy chcú byť dobývané, ale skúste to tentoraz inak. Domina Viktória prezrádza túžbu takmer všetkých mužov, ktorí ju navštívia. "Muži, ktorí vyhľadávajú moje služby, sú často unavení z toho, ako musia mať nad všetkým a všetkými kontrolu a túžia po tom, aby si aj oni mohli dovoliť byť tými submisivními. Najčastejšie im postačí, keď nad nimi má žena moc, čoho dosiahnete tým, že ich spútate a hráte sa s nimi. Máte tak úplne vo svojej moci ich vzrušenie, čo je pre mužov úplne nový pocit, na ktorý len tak nezabudnú." Ak doma nemáte putá, skúste použiť povraz a svojho drahého priviazať napríklad k posteli. Sadnite si na neho obkročmo a začnite ho jemne dráždiť jazykom okolo ucha, krku a veľmi pomaly sa posúvajte nižšie. Pokiaľ chcete vyskúšať niečo nové, čo ho zaručene preberie, zapáľte si pri posteli masážnu sviečku. Tá sa bude pomaly zahrievať a až uvidíte, že je jej obsah úplne roztopený, sfúknite ju, vezmite ju do rúk a teplý masážny olej mu nalievajte na hruď. Sprvu bude v šoku, ale nie je sa čoho báť. Nejedná sa o klasický žeravý vosk, ale o zahriaty masážny olej, ktorý je príjemne zahriaty, ale kožu nespáli. Olej potom pomaly rozotierajte a vmasírujte všade, kam vás napadne. Garantujeme vám, že lepšiu predohru ešte nezažil.