GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ Zľava -15 % na MASTURBÁTORY s kódom "MAS15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALY - PRIPRAVENÍ TO ZAŽIŤ?
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého
Venušina guľôčka Fun Factory SMARTBALLS UNO biela/červená

Venušina guľôčka Fun Factory SMARTBALLS UNO biela/červená

Katalóg: FF33135
Jedinečná Venušina guľôčka z hodvábneho silikónu pre dokonalé posilňovanie panvového dna. Boky z odolného ABS plastu efektívne prenášajú vibrácie spôsobené ťažšou vnútornou oceľovou guličkou. Gulička má úzku špičku pre ľahké vkladanie, flexibilné manipulačné pútko a je plne vodotesná.
Farba:
17.40 €
Nie je na sklade
Sledovať dostupnost
Opis tovaru

Prečo si vybrať:

  • posilnenie svalov panvového dna má mnoho zdravotných benefitov
  • hodvábne jemný lekársky silikón a odolný ABS plast
  • úzka špička pre ľahké vkladanie a tenké flexibilné manipulačné pútko
  • ideálny pre začiatočníkov a ženy s kratším vaginálnym kanálom
  • ťažšia gulička vo vnútri vytvára umelé vibrácie každým pohybom
  • vhodné pre cvičenie kdekoľvek a kedykoľvek aj pri bežných aktivitách
  • perfektné pre používanie s Kegelovými cvikmi
  • plne vodotesné prevedenie pre cvičenie v sprche či vo vani

Popis produktu:

Dámy, urobte niečo pre svoje zdravie. Pokiaľ sa chcete cítiť mnohonásobne lepšie a zároveň skvalitniť sexuálny život, vyskúšajte spevniť a posilniť svaly panvového dna spoločne s touto jedinečnou Venušinou guličkou. Je určená pre začiatočníkov a pre ženy s kratším vaginálnym kanálom, pre ktoré sú dve guličky veľmi dlhé. Posilnené svaly panvového dna majú potom mnoho zdravotných benefitov a zlepšíte svoje aj partnerovo vnímanie pri sexe.

Panvové dno:

Ochabnuté svalstvo dokáže potrápiť každú ženu. Môže totiž zpôsobovať zlú funkciu orgánov, bolesť chrbta a hlavy, predčasnú inkontinenciu, prolaps, poruchy spánku a má negatívny vplyv na správne držanie tela. Stáva sa tak najčastejšie po pôrode. Problémy sa objavujú tiež pri sedavom zamestnaní. Svaly panvového dna môžete posilňovať rôznymi spôsobmi. Jednou z možnosti sú guličky alebo činky, ktoré stojí za to vyskúšať. Vysoko efektívne je potom cvičenie s pomôckou za pomoci Kegelových cvikov.

Materiál a vzhľad:

Menšia sympatická gulička zmyselnej červenej farby je vyrobená z hodvábne jemného silikónu prvotriednej lekárskej kvality, ktorý je nezávadný pre ľudskú pokožku a pohladí vaše partie s neuveriteľnou nežnosťou. Na bokoch nájdete bielu plochu z odolného ABS plastu, ktorý prenáša umelé vibráce ešte intenzivnejšie. Tie sú vyvolané ťažšou oceľovou guličkou, ktorá sa nachádza vo vnútri. Ľahko sa vkladá vďaka zúženej špičke a disponuje tenkým a flexibilným manipulačným pútkom pre pohodlné používanie.

Cvičenie kdekoľvek a kedykoľvek:

Gulička sa perfektne prispôsobí vašim krivkám a manipulačné pútko sa diskrétne schová v nohavičkách. Ťažšia oceľová gulička pri akomkoľvek pohybe naráža do steny, čím spôsobuje umelé vibrácie, ktoré podvedome aktivujú svaly panvového dna a donutí ich pracovať. Sú však veľmi tiché, a tak vám nebránia nenápadnému posilňovaniu pri bežných aktivitách ako je chôdza, beh či plávanie. Skúsenejšie ženy ju nosia tiež pri rôznych športoch. Cieľom je udržať guličku tak, aby nevypadávala.

Vodotesnosť:

Venušina gulička je plne vodotesná, takže je pripravená pre cvičenie tiež v sprche, vo vani či v bazéne.

Odporúčanie a údržba:

V prípadě lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky.
Pred aj po každom použití ju opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ju zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Recenzie (0)
Parametre
Rozmery:
Celková dĺžka:
11,50 cm
Použiteľná dĺžka:
4,20 cm
Priemer:
3,60 cm
Hmotnosť:
40,00 g
Návod
Články
Produkt na dotaz
Vážený zákazník, pri naskladnení tovaru Vás budeme emailom informovať.
Tu prosím napíšte Váš email: