Partner of Notino
Novinky v ponuke - Fantasy dildá
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého
Vibrátor LELO TIANI 2 fialový

Vibrátor LELO TIANI 2 fialový

Prvotriedny vodotesný párový vibrátor LELO TIANI 2 zo silikónu, v kombinácii so zlatým zdobením z ABS plastu, obdarený technológiou SenseMotion.
Doprava zadarmo
Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Opis tovaru

Malý rozmermi, veľký výkonom, to je vibrátor od svetovo uznávanej značky LELO TIANI 2 v sýto fialovej farbe. Tento šikulko na diaľkové ovládanie patrí medzi veľmi obľúbené párové hračky pre dospelých, ale ak máte práve chuť na sólové hrátky, prečo nie? TIANI má klasický tvar písmena U, len má drobnejšie tvary, čo môžu privítať ženy, ktoré so sexom ešte len začínajú alebo im úplne nevyhovujú väčšie rozmery ostatných erotických pomôcok. Zaoblené a tenké rameno sa ľahko vkladá a je príjemné pri používaní. Ku všetkému nájdete v balení náhradný nadstavec, ktorý je na vnútornej strane ľahko zosilnený pre dokonalú masáž bodu G. Nasadenie je úplne nenáročné vďaka závitu. Môžete ich teda striedať podľa aktuálnej nálady.
Vibrátor aj ovládač sú vyrobené zo silikónu prvotriednej lekárskej kvality a zdobené decentným zlatým ABS plastom. Tichý a napriek tomu veľmi silný motor poháňa celkom 8 stupňov vibrácií a pulzácií. Prvých 6 programov je klasických, posledné dva sú, vďaka technológii SenseMotion, ovplyvnené pohybom rúk, ktoré ovládač držia. Vyskúšajte, aké vzrušujúce a zábavné môže byť prenechanie okrúhleho ovládania vášmu milencovi či manželovi. Je nutné povedať, že ovládač samotný môžete používať ako dráždidlo alebo masážny prístroj. Dosah vodotesného vibrátora je približne 12 metrov a dobíja sa pomocou priloženého USB kábla. Ako je už zvykom u značky LELO, všetci členovia tejto rodiny erotických pomocníkov sú dodávaní v prepychovom darčekovom balení, ktoré poteší doslova každého.
Dámy a páni, nechajte LELO TIANI 2 deep rose, nech splní všetky vaše tajné aj verejné priania!

Nesmieme zabudnúť uviesť aj návod na obsluhu TIANI 2. Do diaľkového ovládača najskôr vložíte 2 AAA batérie a to pootočením zadného zlatého krytu. Ovládač disponuje cestovným zámkom, ktorého aktiváciu aj deaktiváciu vykonáte súčasným pridržaním tlačidiel "+" a "-"na dobu približne 3 sekúnd. Následne sa rozsvieti kontrolka, ktorá signalizuje uvedenie pomôcky do pohotovostného režimu. Plusovým tlačidlom ovládač sprevádzkujete a teraz už len stačí stlačiť okrúhle tlačidlo na vibrátore, rozsvieti sa aj tu kontrolka, čo značí vzájomné prepojenie vibrátora a ovládača. Prostredným tlačidlom na ovládači s označením "()" regulujete jednotlivé stupne vibrácií a pulzácií a to krátkym stlačením. Siedmy program je už spomínaná technológia SenseMotion, ktorá ovláda vibrátor pohybom ruky, zvierajúcej ovládač. Tiani sa vypína pridržaním okrúhleho tlačidla opäť po dobu zhruba 3 sekúnd, ovládač mínusovým tlačidlom, taktiež pridržaním. Pomôcky môžete používať samostatne alebo dohromady, voľba je len na vás.
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití ho opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ho zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Prečo si vybrať vibrátor LELO TIANI 2:

 • skvelá pomôcka pre párové milovanie
 • neuveriteľne tichý a výkonný motor
 • flexibilné telo vibrátora
 • zaguľatené telo príjemné na vkladanie a náhradný nadstavec na masáž bodu G
 • zamatový silikón je doplnený odolným ABS plastom v zlatom tóne
 • 6 funkcií vibrácií a pulzácií je doplnených 2 programami s technológiou SenseMotion
 • pomôcky je možné používať súčasne alebo oddelene
 • menšia veľkosť vhodná pre začiatočníkov vo svete sexu a erotiky
 • nádherná darčeková krabička
 • vodotesné prevedenie nabáda k vodným radovánkam
 • dobíjanie pomocou priloženého USB kábla
 • jednoduchá údržba

Parametre:


Farba: fialová, zlatá
Materiál: silikón, ABS plast
Rozmery: dĺžka vibrátora 8,3 cm, priemer vibrátora 2,8 cm, priemer ovládača 6,3 cm
Vibrácia: áno
Pohon: nabíjateľná Li-on batéria, 2 AAA batérie
Vodotesnosť: áno (len vibrátor!!)
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze
Parametre
Parametre:
Pre koho:
Skúsenosť:
Stimulácia:
Veľkosť:
Pohon:
Li-ion 
Napájanie:
Povrch:
Vlastnosti a funkcie:
Materiál:
Farba:
Vodeodolnosť:
Lubrikácia:
Rozmery:
Celková dĺžka:
8,30 cm
Použiteľná dĺžka:
8,30 cm
Priemer:
2,80 cm
Podrobnejšie rozmery:
dĺžka vibrátora 8,3 cm, priemer vibrátora 2,8 cm, priemer ovládača 6,3 cm