📣📣 Vibračný krúžok Primeros v hodnote 7,45 € ako DARČEK! Zistite viac! 📣📣
Partner of Notino
Totálny výpredaj
Zľavňovač dopravy
Darček pre každého
Vibrátor WOODOO TOUCH Elisa

Vibrátor WOODOO TOUCH Elisa

Katalóg: WTelisa
Z jelšového dreva ručne vyrobený vibrátor s výraznou kresbou letokruhov, vlnitým telom a povrchom ošetreným matným lakom pre maximálne bezpečný zážitok.
Doprava zadarmo
58.76 €
Nie je na sklade
Sledovať dostupnost
Opis tovaru

Vibrátor WOODOO TOUCH Elisa

Jelša je spätá s bohyňou Skadi a symbolizuje boj o život. Stredoveká povesť o Wolf Dietrichovi poukazuje na epizódu známu aj z našich rozprávok. Pútnikom sa zjavuje očarujúca a zvodná "Pani Jelša", ktorá príliš chtivým chlapom objímajúcim jelše udeľuje životnú lekciu. Aké si z tejto lekcie môžu vziať ponaučenie? Nasleduj svoje srdce, nie pudy. Trestom pre chtivých mužov je metamorfóza na huňatý a ako kôra drsný abstraktný predmet.
Rôzne nemecké mená tohto stromu sú Elsa / Elise a sú aj dnes pomerne rozšírené. Dámy, môžete si tak byť úplne isté, že neodolateľná Elisa bude len a len vaša. Prirodzene svetlo hnedý vibrátor vyniká krásnou kresbou letokruhov, tvrdosťou materiálu, vlnkovaným telom a zaoblenou špičkou. Senzitívnejšie ženy ocenia decentne slabšie vibrácie aj prirodzene hrejivý dojem z interakcie s netradičným, telu priateľským prírodným materiálom. Drevo z jelše je takmer nezničiteľné a tak si môžete byť isté, že Vám táto úchvatná drevená milovníčka vydrží pri správnej údržbe dlhé roky. Dôkazom je aj fakt, že Benátky vraj ešte dnes z časti stoja len vďaka starým jelšovým pilierom. Súčasťou balenia je diskrétne červené zamatové vrecko na praktickú úschovu vašej hračky, napr. aj počas cestovania.
Výrobky spĺňajú najprísnejšiu európsku bezpečnostnú normu EN 71.3. Sú pokryté minimálne piatimi vrstvami laku, ktorý zaisťuje dokonale hladký povrch.
Vďaka ručnej výrobe je každý výrobok neopakovateľným a výnimočným originálom, preto sa kresba letokruhov, rovnako ako presné rozmery, môžu kus od kusu líšiť.

Ovládanie pomôcky je veľmi jednoduché, odskrutkujte viečko vibračnej patróny v spodnej časti pomôcky, vložte jednu AA batériu pólom + smerom nahor a dôkladne strojček zaskrutkujte. Otáčaním kolieska integrovaného vibračného strojčeka prebudíte Elisu k životu a môžete ním regulovať silu jemných vibrácií.
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití ho opatrne opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ju zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Prečo si vybrať vibrátor WOODOO TOUCH Elisa:

  • poctivá remeselná práca českého výrobcu
  • výber najlepších kusov drevín
  • každý kus je jedinečným originálom
  • ekologický a udržateľný výrobok
  • prakticky neobmedzená životnosť pri správnom zaobchádzaní a údržbe
  • kvalitná a odolná jelšová drevina
  • jednoduché ovládanie
  • ľahká údržba

Parametre:


Farba: svetlo hnedá
Materiál: drevo (jelša)
Rozmery: celková dĺžka 25 cm, použiteľná dĺžka 20 cm, priemer 4 cm
Vibrácie: áno
Pohon: 1 x AA batéria
Vodeodolnosť: nie
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze
Recenze (0)
Přidejte recenzi
Meno
*
E-mail
*
Klady
Zápory
Celkové hodnotenie
*
*Povinné údaje
Zvoľte počet hviezdičiek:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Parametry
Vibrátor WOODOO TOUCH Elisa
Pre koho:
Skúsenosť:
Stimulácia:
Typ:
Ovládanie:
Vlastnosti a funkcie:
Farba:
Materiál:
Povrch:
Dĺžka:
Celková dĺžka:
Použiteľná dĺžka:
20,00 cm
Priemer:
Veľkosť:
Odporúčané lubrikanty:
Návod
Podobné produkty
Články
Produkt na dotaz
Vážený zákazník, pri naskladnení tovaru Vás budeme emailom informovať.
Tu prosím napíšte Váš email: