📣📣 Vibračný krúžok Primeros v hodnote 7,45 € ako DARČEK! Zistite viac! 📣📣
Partner of Notino
Totálny výpredaj
Zľavňovač dopravy
Darček pre každého
Vibrátor WOODOO TOUCH Jupiter

Vibrátor WOODOO TOUCH Jupiter

Katalóg: WTjupiter
Handmade vibrátor z javorového dreva ponúka zaujímavé rezonančné aj tepelné vlastnosti pre váš zmyselný zážitok. Starostlivo ošetrený hypoalergénnym lakom.
Doprava zadarmo
58.76 €
Nie je na sklade
Sledovať dostupnost
Opis tovaru

Vibrátor WOODOO TOUCH Jupiter

Jupiter je podľa mytológie považovaný za otca všetkých gréckych bohov. Predstavuje veľkorysosť, rozmernosť a plnosť, ktoré sú nevyhnutné pre ďalšiu ľudskú evolúciu. Tam, kde stojí v horoskope, zrkadlí náš sklon k idealizmu a túžbu usilovať o dosiahnutie vyšších cieľov. Viaže sa k nemu dychtivosť po nových poznatkoch. Stromom praotca je javor. Táto príslušnosť je horšie pochopiteľná než pri spojení ostatných stromov s konkrétnymi božstvami. Určitým ukazovateľom môže byť skutočnosť, že javor sa dnes s obľubou sadí na uliciach a v alejach tzv. honosných štvrtí veľkomiest. Svojou tienistou korunou a svojimi ako dlaň roztvorenými listami prepožičiava uliciam blahodarný pokoj, po ktorom uponáhľaní obyvatelia vedome alebo nevedome prahnú. Kto chce porozumieť honosnému listnáčovi, musí sa najprv upokojiť. O javorovom dreve sa povráva, že vyžaruje príjemné teplo. Kontakt s týmto stromom údajne navracia životnú silu a zbavuje vás zatrpknutosti, tíši emócie, lieči nervozitu a nespavosť a prináša celkové upokojenie. Cenené sú jeho rezonančné vlastnosti, a preto sa z neho vyrába aj celý rad hudobných nástrojov. Zahrajte na všetky struny svojho libida dlhším božským krásavcom čiastočne realistického a zároveň nevulgárne estetického tvaru. Bude kompromisom pre vyznávačky falického tvaru a solídnych rozmerov, ktoré si zároveň potrpia na dokonalý dizajn výrobku, ako aj kvalitný a telu prirodzene priateľský materiál. Jupiter je v porovnaní s ostatnými produktami Woodoo Touch najsvetlejší a kresba letokruhov je skôr nevýrazná, čo naopak môže zaujať čistotou línií tohto handmade artefaktu. Súčasťou balenia je diskrétne červené zamatové vrecko na praktickú úschovu vašej hračky, napr. aj počas cestovania.
Výrobky spĺňajú najprísnejšiu európsku bezpečnostnú normu EN 71.3. Sú pokryté minimálne piatimi vrstvami laku, ktorý zaisťuje dokonale hladký povrch.
Vďaka ručnej práci je každý drevený produkt neopakovateľným a výnimočným originálom, preto sa kresba letokruhov, rovnako ako presné rozmery, môžu kus od kusu líšiť.

Odskrutkujte viečko vibračnej patróny v spodnej časti pomôcky, vložte jednu AA batériu pólom + smerom nahor a dôkladne strojček zaskrutkujte. Vibrátor sa ovláda plynulým otáčaním kolieska strojčeka. Nadeľte si nežne rajské vibrácie, vašou obetou bude iba jedna AA batéria.
V prípade lubrikácie doporučujeme len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití drevený povrch opatrne opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ho zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Prečo si vybrať vibrátor WOODOO TOUCH Jupiter:

  • poctivá remeselná práca českého výrobcu
  • výber najlepších kusov drevín
  • každý kus je jedinečným originálom
  • ekologický a udržateľný výrobok
  • prakticky neobmedzená životnosť pri správnom zaobchádzaní a údržbe
  • čistota línií vďaka svetlému typu dreva
  • jednoduché ovládanie
  • ľahká údržba

Parametre:


Farba: béžová
Materiál: drevo (javor)
Rozmery: celková dĺžka 25 cm, použiteľná dĺžka 20 cm, priemer 3,9 cm
Vibrácie: áno
Pohon: 1 x AA batéria
Vodeodolnosť: nie
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze
Recenze (0)
Přidejte recenzi
Meno
*
E-mail
*
Klady
Zápory
Celkové hodnotenie
*
*Povinné údaje
Zvoľte počet hviezdičiek:
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Parametry
Vibrátor WOODOO TOUCH Jupiter
Pre koho:
Skúsenosť:
Stimulácia:
Typ:
Ovládanie:
Vlastnosti a funkcie:
Farba:
Materiál:
Povrch:
Dĺžka:
Celková dĺžka:
Použiteľná dĺžka:
20,00 cm
Priemer:
Veľkosť:
Odporúčané lubrikanty:
Návod
Podobné produkty
Články
Produkt na dotaz
Vážený zákazník, pri naskladnení tovaru Vás budeme emailom informovať.
Tu prosím napíšte Váš email: