Milujeme nakupovanie 💋 ZĽAVA 10% s kódom "BDAY10" nad 20 € nebo ZĽAVA 20 % s kódom "BDAY20" nad 60 €
Partner of Notino

VIBRÁTOR ZALO BESS

S touto recenziou som si dala naozaj na čas 😀 Žiadna iná hračka vo mne nevyvolala toľko rozpoluplných emócií. Ale začneme od začiatku.
Keď som rozbalila balíček, bola som nadšená už len z krabice, v ktorej je hračka zabalená. Veľká pevná krabička s egyptskými motívmi pôsobí veľmi luxusne a elegantne. Nadšenie neprešlo ani po jej otvorení. Sexy fialová (alebo čierna) farba v spojení so zlatými detailami robí zo Zalo Bess bezpochyby môj najkrásnejší vibrátor. A že ich mám celkom slušnú zbierku 😊 V karbičke nájdete niekoľko častí. Každá je určená pre iné využitie, ale fantázii sa medze nekladú. Vďaka tomu môžete s týmto vibrátorom zažiť naozaj veľa.
Vibrátor má dva tiché, samostatne pracujúce motory, u ktorých výrobca udáva až 10 000 otáčok za minútu. Prvý motor je ukrytý v rukoväti hračky a slúži ako klasický vibrátor. Ten druhý je pre mňa predsa len zaujímavejší. Ten sa nachádza v špičke vibrátora a je unikátny práve v použití s priloženými nástavcami. Mojím úplne najobľúbenejším sa stala malá silikónová gulička, ktorá ľahko stlmí vibrácie a príjemne hladí pokožku. Hoci je nástavec určený predovšetkým na klitoris, určite vám odporúčam priložiť ho aj na bradavky. Aj keď nie som úplne nadšenec do hrania si osamote, po Zalu Bess s týmto nástavcom siahnem celkom často aj keď som sama doma 😊.

Druhý nástavec je tvarovaný do malej ružičky a je určený pre stimuláciu bradaviek. Nástavec s malými hrotmi je vytvorený presne k tomu, aby do nej bradavka zapadla a užila si maximálne potešenie. A dostávame sa asi k najzaujímavejšiemu nástavcu, ktorý je v tvare dlhého prsta. Verím, že s tým si užije naozaj každý. Je určený pre stimuláciu bodu G a to ocenia hlavne ženy, ktoré nemajú rady veľké hračky. Skĺbením naozaj veľkej sily motorov a zároveň malej hrúbky je ideálne pre análne hrátky a to ako pre začiatočníkov, tak aj pre tých pokročilých. Ocenia ho aj páni, pretože presne cieli nielen na ženský bod G, ale aj na ich prostatu. A v neposlednoom rade ho využijú aj ženy skusené v soundingu. Za veľmi príjemnú cenu tak získate veľmi užitočného multifunkčného pomocníka na dlhé, sychravé večery, ktoré nám práve prichádzajú.

Neviem či som mala tak veľkú smolu, uťahám aj elektronickú hračku alebo je značka Zalo tak chybová, ale asi pol roka s týmto fešákom mám už tretí kus. Reklamácia ale vždy prebehla bez problémov a do dvoch týždňov som mala nový kúsok doma. Ak vám teda nevadí predstava, že svoju hračku pošlete raz za čas do kúpeľov, ako som to s humorom začala nazývať, určite vám ju odporúčam. Dokazuje to aj fakt, že pri poslednej reklamácii mi bolo ponúknuté hneď niekoľko alternatív aj od známejších značiek a opäť to u mňa vyhral tento krásny a multifunkčný Zalo Bess.