Partner of Notino
WOMANIZER PREMIUM Black and Gold

WOMANIZER PREMIUM Black and Gold

WOMANIZER PREMIUM Black and Gold s novou technológiou Pleasure Air ™ a ďalšími novými funkciami - autopilot a Smart Silence.
Doprava zadarmo
Akcia
Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Opis tovaru

Páni, zvažujete kúpu nejakého nevšedného darčeka pre svoju drahú poličku? Dámy, chcete si zaobstarať nového intímneho kamaráta, ktorý bude s vami kedykoľvek si to len budete priať? WOMANIZERr PREMIUM Black and Gold so zamatovo hebkým silikónovým telom je pre uvedené príležitosti to pravé. Okrem jedinečnej technológie vás očarí aj svojim elegantným dizajnom.
Patentovaná technológia Pleasure Air ™ vám dopraje bezdotykovú stimuláciu klitorisu. Spôsobuje príjemné sanie, ktoré dovedie k orgazmu každú ženu. Z prieskumov vyplýva, že s touto hračkou dosiahne 98% žien orgazmus do 5tich minút a aj opakovane. Môžete si vybrať z 12 úrovní a nove je pridaná funkcia autopilota a tzv. Smart Silence.

Smart Silence zaisťuje, že WOMANIZER začína fungovať až vtedy, keď sa takmer dotýka pokožky. Akonáhle ho vzdialite od tela vypne sa, čo šetrí batériu a používanie je o dosť tichšie. Túto funkciu je možné deaktivovať stlačením tlačidiel + a - súčasne po dobu dvoch sekúnd.
Autopilot je relaxačná funkcia. Po aktivácii autopilota stlačením príslušného tlačidla sa rozsvieti jedna led dióda a ocitnete sa v prvom móde, ktorý náhodne vyberá rytmus tlakových vĺn v rozmedzí 1.- 4. stupňa intenzity. Po stlačení tlačidla + sa dostanete do druhého módu a WOMANIZER vyberie rytmus v rozmedzí 1.- 8. stupňa. Po ďalšom stlačení tlačidla + sa ocitnete v treťom móde medzi stupňami 1 - 12 a rozsvieti sa tretia led dióda. Program vyberá náhodne intenzitu, a preto sa orgazmus objavuje nečakane a môže byť o to intenzívnejší.

Oproti pôvodnému modelu W500 je najnižší stupeň intenzity ešte nižší a najvyšší stupeň naopak silnejší. Zažijete ohromujúce orgazmy jeden za druhým, stále dokola. Premium je diskrétne tichý aj napriek tomu, že je veľmi silný. Vodotesnosť je samozrejmosťou pre váš maximálny komfort. Magnetický USB kábel sa postará v priebehu dvoch hodín o úplné nabitie pomôcky, potom si ju môžete užívať až po dobu 4 hodín. Súčasťou balenia je aj vymeniteľná hlavica. Lubrikujte len gély na vodnej báze. Pred a po každom použití pomôcke doprajte hygienu pomocou čističa erotických hračiek.
WOMANIZER PREMIUM Black and Gold je balený do krásnej krabičky, preto bude tým pravým darčekom pre úžasnú ženu!
Vyskúšajte unikátnu technológiu tlakových vĺn aj u ďalších produktov značky Womanizer tu.

Prečo si vybrať WOMANIZER PREMIUM Black and Gold:

  • inovatívny pocit zo ženského vyvrcholenia - vyvoláva opakované orgazmy
  • revolučná bezdotyková stimulácia
  • nastaviteľná intenzita tlakových vĺn
  • vyvoláva opakované orgazmy
  • magnetický dobíjací USB kábel
  • funkcie autopilota a Smart Silence
  • 2 vymeniteľné stimulačné nástavce
  • kvalitný materiál - lekársky silikón + tvrdý ABS plast

Parametre:


Farba: čierna, zlatá
Materiál: silikón, ABS plast
Rozmery: 15,5 x 5 x 3,5 cm
Vibrácie: áno
Vodeodolnosť: áno
Pohon: Li-on batéria
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze
Parametre
Podobné produkty