Poďte sa hrať 🎲 Zľava -15 % na kategóriu Erotická zábava s kódom HRY15
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Ako zväčšiť penis prírodnou cestou a v pohodlí domova?

Páni, ak dlhodobo nie ste spokojní s veľkosťou a objemom svojho údu a brzdí vás to v plnohodnotnom sexuálnom živote alebo ste dlhodobo frustrovaní, tak vám dnes predstavíme možnosti, ako podporiť rast penisu bez zásahu plastického chirurga. Pomôžeme vám získať späť sebavedomie, erekciu aj zdravú prostatu.

Cviky na zväčšenie prirodzenia

Asi najprirodzenejšou cestou, ako predĺžiť penis, sú špeciálne Kegelove cviky, pomocou ktorých môžete podľa výskumov dosiahnuť časom až 8 cm na dĺžku. Muži však musia cvičiť pravidelne a dôsledne, pretože prvé výsledky môžete dosiahnuť až po prvom roku intenzívneho cvičenia. Pri týchto cvikoch ide o posilňovanie a sťahovanie svalstva penisu a využívajú ich tiež ženy, ktoré chcú mať opäť pevnú vagínu (napr. po pôrode). Pánom pomôžu Kegelove cviky tiež s dlhšou erekciou a zdravou prostatou.

Výhodou je, že môžete cvičiť kedykoľvek sa vám zachce (ideálne však každý druhý deň).

Pomôcky na podporu rastu penisu

Rast penisu môžete podporiť tiež pomôckami, ktoré sú dnes bežne dostupné v sortimente sexshopov. Jedná sa o zväčšovače penisu (občas nazývané aj naťahovače penisu), ktoré sú medicínsky schválené a podľa výskumov veľmi účinné - prvé výsledky sú zjavné už počas prvých 6 mesiacov užívania, a to zväčšenie dĺžky penisu až o 30% a jeho obvodu o 19%.

K predlžovačom penisu nepotrebujete žiadnu asistenciu a používanie je veľmi jednoduché, ideálne na domáce použitie, ale tiež ho môžete nosiť do práce. V dnešnej dobe môžete využiť tiež návody online, ktoré sú vypracované veľmi zrozumiteľne.

Cenovo sa tieto zázračné pomôcky pohybujú v rozmedzí 120 - 150 eur.

Na trhu sú k dostaniu tiež vákuové pumpy, ktoré vám skôr pomôžu s objemom penisu a s dlhšou a tvrdšie erekciou. Trvalé zväčšenie penisu tu ale nehľadajte. Avšak sa ide o skvelú erotickú pomôcku, ktorá vám spestrí sexuálny život.

Lieky a plastika penisu

Mužom s menším údom sa často odporúčajú aj rôzne preparáty, lieky či krémy na zväčšenie prirodzenia, ale účinok je tu len krátkodobý, a to počas erekcie.

Posledným variantom, ako zväčšiť úd alebo jeho objem, je navštíviť plastického chirurga - musíte si však pripraviť väčší obnos peňazí, pretože operácie sa pohybujú v rozmedzí 800 - 2000 eur. Chirurga určite vyberajte podľa referencií - napr. navštívte na internete diskusie o zväčšovaní penisu alebo dajte na skúsenosti zo svojho okolia.

Prečítajte si tiež:

Ako predĺžiť penis za 6 mesiacov až o tretinu