>> Venušine guličky v hodnote 24 € ako DARČEK 
Partner of Notino
Darčekové balenie
Darček pre každéhoDarček od Fun Factory

 

Dildá sú obľúbené erotické pomôcky, ktorým prepadli ženy i muži a niektorí ich stále preferujú aj pred aplikáciami a funkciami nabitými vibrátormi. Dildo je totiž iné. S dildom ste to iba vy a vaša hračka a môžeme vás uistiť, že tieto dildá sú skutočne unikátne.

Talentovaná nemecká designérka A. Koschemann zo spoločnosti SelfDelve vytvorila kolekciu, ktorá je vďaka precíznemu spracovaniu k nerozoznaniu od skutočného ovocia a zeleniny. Ručná výroba a zmena farby dilda pri zmene teploty z týchto kúskov robia skutočné unikáty. A verte tomu, že takto zabudnuté dildo kdekoľvek v dome nepohorší ani prípadnú návštevu. O čo ide, bude len vaše tajomstvo.

Záhradná uhorka na čokoľvek vám napadne, len nie na šalát
Rovná línia 19 cm dlhej nablýskanej krásky, dramaticky sa rozširujúci priemer 3-5 cm, ručne maľované detaily, jemne zaoblená špička a reálne hrboľatá textúra povrchu vás uchvátia na prvý pohľad aj dotyk. Žiadna lacná napodobenina, ale naozajstný dizajnérsky skvost, prakticky na nerozoznanie od svojej vitamínmi nabitej sestry.
Hebučký lekársky silikón je dostatočne flexibilný a zároveň hypoalergénny, jeho mäkký variant poskytne nežnú, ale intenzívnu vaginálnu stimuláciu. Uhorka patrí k teplomilnej zelenine, bude reagovať na vašu telesnú teplotu a ocení ju zmenou farby zo žltozelenej na žltú.
Kukuričné klasy, slnko a šumenie vetra
Slnečný letný deň, kukuričné klasy sa vlnia vo vetre a uprostred poľa sa vyníma on, zlatistý fešák, ktorý dozrel možno práve pre vás. Dildo presvedčivého kalibru, ohromujúceho 5 cm priemeru a neskromnej dĺžky 21,5 cm vás uchváti realisticky zrnitým povrchom a oslňujúcim leskom povrchovej úpravy. Ručná výroba, prepracovanosť každého detailu aj typické logo chameleóna dodávajú tejto vierohodnej replike klasu pravý punc originálu, čo napokon platí pre všetky dielka z produkcie tohto nemeckého výrobcu. Zrniečko po zrniečku bude objavovať najcitlivejšie body vašej vagíny a čím viac budete nažhavené, tým rýchlejšie sa farebne zlatistý klas metamorfuje v žiarivo žltý. V súlade s teplotou vášho tela totiž aktivujete použité termochromické pigmenty.
Tropické ovocie nebolo nikdy dostupnejšie
Ak vás nudí homogénna a fádna ponuka nevibračných pomôcok a hľadáte výnimočný produkt, neopakujte po druhých a odtrhnite si u nás svoj " ovocný sen". Banán je úplne vernou kópiou svojho tropického brata. Môže sa teda ľahko stať, že sa ho pokúsi váš partner / partnerka ošúpať, ak ho zabudnete v mise s ovocím. A o to príjemnejšie bude zistenie, že tento exotický elegán slúži na opojenie celkom iných zmyslov. Ideálny uhol s realisticky vymodelovanou špičkou sa postará o intenzívne dráždenie G bodu, prijateľne dlhá stopka padne skvele do vašej rozochvelej ruky, či do dlane vašej polovičky. Stredná tvrdosť zaistí flexibilitu dilda bez straty vytúženého zacielenia na vaše citlivé miestečko, veľkostne je tou pravou voľbou nielen pre frutariánske začiatočníčky. Bonusovou vlastnosťou je zmena farby vplyvom telesnej teploty, zelenožltý banán začne postupne dozrievať vašou slasťou v žltý.
Multifunkčná malina
Malá, ale prekvapivo šikovná! Taká je multifunkčná malina na liste. Originálny dizajn tejto hračky rozhodne prvoplánovo neevokuje lascívnu sexuálnu pomôcku. Svieža malina zvádza k odtrhnutiu, ale zadržte! Nechcete sa predsa ochudobniť o trojité potešenie. Vlnky prednej časti listu nežne podráždia váš klitoris, pôvabná bobuľka reálne zrnitej textúry ľahko vkĺzne do vašej vagíny a zakrivený koniec lístka sa hravo postará o láskanie vášho zadočku. Krivka listu je premyslene podporená malým "stojančekom", plynulo tak udržíte malinu aj lístok na vašich najcitlivejších partiách a nemusíte sa obávať, že vaša ovocná jazda bude prerušená. Malina na liste " prinesie ovocie" aj náročnejším labužníčkam, túžiacim po rafinovane kombinovanej extáze. Ak ste sa doteraz zdráhali okúsiť análnu stimuláciu, unikátna a roztomilá nezbedníčka Vám môže nenásilne otvoriť 13. komnatu Vašich túžob a slastí.
Mrkva, ktorá váš zrak na chvíľu rozostrí
Pokiaľ ste začiatočníci a objavujete všetky "dary prírody", vyrástla táto oranžová zeleninová kráska práve pre vás. Tvrdší variant silikónu perfektne korešponduje s ostro rovným tvarom pomôcky. Priemer 1,5 až 3,5 cm ručne vymodelovanej, typicky kužeľovitej mrkvičky, zaručí postupný a gradujúci prienik. Ani skúsenejšie gurmánky neprídu skrátka, ak využijú celých 21 cm dĺžky tohto hravého dilda SelfDelve. Sokolí zrak vám ale pravidelná konzumácia rozhodne nezaručí, skôr očakávajte smršť slastných rozostrení. Prekvapujúcim momentom bude postupná zmena oranžovej farby na žltú.
Ďalšie dildá z kategórie Handmade

Pokiaľ máte pocit, že by ste ovocie a zeleninu predsa len videli radšej na tanieri než v spálni, objavte s nami klasickejšie kúsky zo sveta erotických pomôcok.


Produkt Kúpiť

SATISFYER PRO 2 Next generation

Najpredávanejšia pomôcka pre ženy. Zažite orgazmus, kedykoľvek vám napadne.
Produkt Kúpiť

Vaginálne činky Y.Love LORINDA

Povolené panvové dno bude minulosťou. Cvičenie má zmysel. A všimne si ho aj partner.
Produkt Kúpiť

SATISFYER MEN Heat vibration

Najpredávanejšia pomôcka pre mužov. Tu vyhrievanie a vibrácie oceníte.
Produkt Kúpiť

Krúžok na penis Fun Factory NOS 

Dlhšia výdrž a nové zážitky pre partnerku. Novinka, ktorá by vám nemala chýbať.

Prečo je najvyšší čas začať s erotickými pomôckami?

  • Zapojenie erotických pomôcok do intímneho života dokáže prehĺbiť vzťah medzi partnermi a znovu rozdúchať vášeň.
  • Pomôcky dokážu pomôcť nielen po fyzickej stránke, kedy vykompenzujú nedostatky, ale aj po stránke psychickej.
  • Sex je zdravý pre vaše telo, ale aj psychickú pohodu. Nie vždy sú ale partneri naladení rovnako. Erotické pomôcky môžu pomôcť riešiť práve túto nesúrodosť v početnosti stykov, pomôcť pri dlhšom odlúčení alebo v určitých fázach života, kedy nie je hľadanie partnera zrovna prioritou.
  • Zdravotné benefity niektorých pomôcok sú neoddiskutovateľné. Či už sa jedná o vaginálne činky a guľôčky pre posilnenie panvového dna, stimulátory prostaty či vákuové pumpy pre mužov.
  • Odbúrate stereotyp a nudu.