Partner of Notino
Novinky v ponuke - Fantasy dildá
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

NATULI

Rýdzo česká značka NATULI od začiatku až do konca rozpráva príbeh prepracovanej myšlienky o výnimočnom produkte stvorenom z tých najstarostlivejšie vybraných surovín. Využíva len vegánske zložky, ktoré nielen, že nie sú živočíšneho pôvodu, ale ani neboli testované na zvieratách. Vždy sa tak budete môcť spoľahnúť na túto prémiovú kvalitu značky, ktorá vám prinesie zakaždým niečo extra.
Lubrikačné gély vyrobené z prvotriednych prírodných BIO alebo organických ingrediencií sú výnimočné unikátnym a bohatým zložením na báze vody a oleja. Obsahujú napríklad fantastický makadamiový olej za studena lisovaný, kokosový či jojobový olej a mnoho ďalších extraktov, ktoré napomáhajú dokonale hydratovať pokožku, perfektne ju vyživujú, majú regeneračné, hojivé a liečivé účinky a v neposlednom rade udržujú správne hodnoty pH.
A preto, že NATULI skutočne záleží na tom, aby ste do rúk dostali niečo špeciálne, sú ukryté v luxusnej fľaštičke z biofotonického skla, ktorý funguje ako filter a chráni jeho obsah. Produkty s označením PREMIUM sú navyše balené do ručne šitých, designových nepremokavých bagov.
No povedzte - čo viac si priať. Zaručene si vyberiete aj vy.
Filter:
Cenové rozpätie
2
41
Odporúčame
Najnižšia cena
Najvyššia cena
Najnovšie