💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Príliv vášne s AFRODIZIAKÁMI a FEROMÓNMISnaha prebudiť sexuálne túžby u opačného pohlavia je stará ako ľudstvo samo. Ženy si nechávali pripravovať nápoje lásky, muži zakúšali všetko možné aj nemožné, aby zvýšili svoju potenciu. Najstaršie zmienky o používaní afrodiziak pochádzajú z textov starého Sumeru, starej Číny aj starovekého Egypta. Podľa legendy si egyptská panovníčka Kleopatra podmanila srdce rímskeho vojvodcu Marka Aurelia, keď sa za ním plavila po Níle. Údajne nechala napustiť plachty lode esenciálnym olejom ylang ylang. Vôňa sa vďaka odparovaniu rýchlo šírila vzduchom a Marka Aurelia očarila. Afrodiziaká boli súčasťou Ajurvédy už v období 600 - 400 rokov pr. n.l. Toto tradičné indické lekárstvo odporúčalo ich užívanie hlavne na účel zrodenia novej silnej generácie.

Dodnes sa tiež verí, že na potenciu a sexuálne túžby majú vlial rastliny a živočíchovia, ktoré svojím tvarom pripomínajú pohlavné orgány. Medzi nimi napríklad špargľa, zázvor, ústrice alebo mrkva. Vyhľadávanie informácií o tom, čo funguje ako prírodné afrodiziakum, vám nedá príliš práce. Povzbudzujúce účinky sa totiž prikladajú nekonečnému množstvu potravín, nápojov, živočíchov a bylín. Ak vás neláka pojedanie kobier a morských uhoriek, ktoré preferovali v Číne alebo konzumácia kačacích zárodkov a mravcov ako na Filipínach a netúžite ani po moči paviánov s pivom, ktorú vám ponúknu v Zimbabwe, máme pre vás riešenie. Na trhu je dnes množstvo produktov, ktoré využívajú tradičné poznatky k vytvoreniu moderných a funkčných pomocníkov v koncentrovanej podobe.

Španielske mušky - kvapky, o ktorých počul každý

Španělské mušky jsú už stovky rokov obľúbeným afrodiziakom využívaným k stimulácii libida hlavne u ženského pohlavia. Ide o látku, ktorá sa osvedčila a dodnes sa teší veľkej obľube. V stredoveku sa toto afrodoziakum získavalo z hmyzu známeho ako Puchýrnik lekársky. Jeho jed dokáže zvýšiť prekrvenie a dráždenie v oblasti genitálií, čo stimuluje k pohlavnému aktu. V dnešnej dobe bol jed nahradený jeho syntetickou náhradou. Ďalšou dôležitou zložkou španielskych mušiek je L-ascorbic acid (vitamín C) a aminokyselina L-Arginín, ktorú získavame tiež z potravy. L-arginín pomáha zlepšovať prietok krvi, znižuje vysoký krvný tlak a zlepšuje fyzický výkon. A ako sú účinky Španielskych mušiek popisované? Testujúci cítili ľahké brnenie, mierne zdurenie slizníc, zvýšenú citlivosť pohlavných orgánov. Mušky navyše zapôsobili takmer okamžite. Je však potrebné dodržať odporúčané dávkovanie.


Sila prírody - Nech žijú byliny

týchto produktov je Maca extrakt z peruánskej rastliny Lepidium meyenii, ktorá sa rýchlo zaradila medzi tzv. Superpotraviny. Zároveň bývajú doplnené o L-arginín, o ktorom sa zmieňujeme už vyššie. Je len na vás, či sa rozhodnete pre kapsule, kvapky alebo ampulky s roztokom.

Balzamy a spreje na intímnu oblasť

U mužov majú intimné gély a spreje efekt okamžitého zväčšenia penisu vďaka dokonalému prekrveniu. Prípravky sa nanášajú priamo na penis, do ktorého sa jemnými pohybmi vmasírujú.

U žien majúintimné prípravky za úlohu stimulovať klitoris. Genitálie sú pôsobením gélu alebo spreja prekrvenejšie a tým aj citlivejšie na akúkoľvek ďalšiu stimuláciu. Z ponuky si vyberú aj ženy, ktoré uprednostňujú 100% prírodné zloženie.


Feromóny - nos ich necíti, ale mozog o nich vie

Samičky hmyzu dokážu pomocou feromónov, ktoré vylučujú do vzduchu, prilákať samčekov aj na vzdialenosť niekoľkých kilometrov. U ľudí nehrajú tieto chemické látky tak zásadnú úlohu, pretože ich správanie veľa ovplyvňuje mozog so svojimi prežitkami a skúsenosťami. Ale na podvedomie mužov aj žien feromóny rozhodne pôsobia. Dnes vieme, že feromóny vylučuje koža a okrem potu ich obsahujú tiež sliny alebo slzy. Aj keď sú súčasťou potu, samy o sebe bývajú bez zápachu, čo však neznamená, že by sme ich nevnímali. Ak ich naše receptory zachytia, mieri signál priamo do vývojovo najstarších centier mozgu, ktoré ovládajú naše živočíšne reakcie. Význam feromónov je teda nezanedbateľný. Ak sa rozhodnete svoju sexuálnu príťažlivosť pomocou feromónov vyskúšať na vlastnej koži, vyberať môžete z parfumov s feromónmi pre mužovpre ženy, masážnych olejov s prímesou feromónov alebo masážnych sviečok s feromónmi.

Všetky články