💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Od problémov s erekciou k vákuovej pumpe

Poruchy erekcie, čiže neschopnosť udržať erekciu penisu v dostatočnej tuhosti a na dostatočne dlhú dobu potrebnú pre kvalitný pohlavný styk, sú pomerne časté. U mužov starších ako 50 rokov sa vyskytujú u viac ako 50% populácie, ale výnimkou nie sú ani muži mladší.

Od problémov s erekciou až k vákuovej pumpe

Podľa odborníkov mala dočasné problémy s erekciou v priebehu svojho života väčšina mužov. Často je však porucha erekcie len prvým varovným signálom, ktorý má upozorniť na ďaleko závažnejší zdravotný problém. Medzi známe príčiny môže patriť fajčenie, ateroskleróza alebo cukrovka. Pomerne často sa erektilná dysfunkcia objavuje aj pri liečbe vysokého tlaku. Pokiaľ vás alebo vášho blízkeho trápi práve tento problém, určite v prvom rade vyhľadajte pomoc odborníka, ktorý urobí všetky potrebné testy, aby vylúčil oveľa závažnejšie ochorenia, ktoré by s týmito chúlostivými problémami mohli súvisieť. Potom už príde na rad buď medikácia v podobe tabliet, alebo prípravky, ktoré sa aplikujú injekčne priamo do toporivých teliesok alebo močovej trubice. A potom je tu ešte jedna možnosť, ktorá je oveľa príjemnejšia a niektorým mužom úplne postačí. Je to použitie vákuovej pumpy. Tá vďaka podtlaku vyvolá erekciu, ktorú si môžete predĺžiť erekčnými krúžkami, ktoré sú často súčasťou samotnej pumpy.

Vákuové pumpy sú na trhu v mnohých prevedeniach a pomohli nejednému páru zlepšiť erekciu a znovu si vychutnať sexuálny život.

Pár dôvodov, prečo si zaobstarať vákuovú pumpu pre mužov

Pumpy sú medzi mužmi obľúbené predovšetkým preto, že skutočne okamžite nahromadia krv do toporivých teliesok penisu, čím zabezpečia ich prekrvenie. Táto erekcia býva často väčšia a pevnejšia oproti bežnému stavu. Pumpy taktiež pomôžu v prípade, že chcete ísť na vec hneď, bez zdĺhavých predohier, ale ono to nejde. Takže nielen pomoc, ale aj spestrenie sexuálneho života.

A ako pumpa funguje?

Najprv si predstavme najjednoduchšiu ručnú pumpu. Pumpa sa skladá z valca (cylindra), v ktorom vďaka pumpovaniu balónika vzniká podtlak, tzn. medzi penisom a valcom je menej vzduchu. Toporivé telieska vnútri penisu sa začnú rýchlo prekrvovať a tým dochádza rýchlo k silnej erekcii. Všetko máte vďaka poistke na uvoľnenie podtlaku pod svojou kontrolou. Hlavne sa ale nesnažte pumpovať cez bolesť. Väčší účinok tým tak či tak nedosiahnete a ešte by ste si mohli spôsobiť zdravotné problémy. Nečakajte teda úplné zázraky, ale je dobre známe, že z hľadiska dlhodobého užívania vákuovej pumpy môže penis zväčšiť svoj objem i veľkosť.

Vákuová pumpa môže byť vyrobená z rôznych materiálov, v zaujímavých tvaroch aj dizajnoch. Od základných a cenovo dostupnejších manuálnych púmp na penis, ktorých valec je z umelej hmoty a majú gumový balónik na manuálne stláčanie, sa môžeme dostať až k pumpám elektrickým a automatickým , pri ktorých vám postačí stlačiť tlačidlo a viac už netreba, k vodeodolným alebo na cadillac medzi pumpami, a to vodné pumpy . Výrobca týchto vodných púmp udáva zväčšenie penisu až o 6 cm do dĺžky a 30% čo do objemu. Keďže je pri vákuovej pumpe dôležitá trpezlivosť a tréning vyžaduje nejaký čas, je vodná pumpa ideálnym pomocníkom. Vďaka vode je jej používanie príjemnejšie a jemnejšie. Aj u nej však platí, že by sa mala používať maximálne 20 minút denne a nikdy nepumpovať do bodu, kedy už cítite bolesť. Želateľné výsledky by ste mali pri pravidelnom používaní dosiahnuť zhruba do 4 mesiacov.

Ďalšie možnosti, ako si dopriať pevnejšiu erekciu

Pokiaľ s dosiahnutím erekcie nemáte problém, ale ide vám len o spevnenie penisu, môžu vám pomôcť erekčné krúžky alebo návleky. Vďaka jemnému priškrteniu krvného riečišťa bude penis pevnejší a tiež výdrž pri samotnom akte sa výrazne predĺži. Vyberať môžete z klasických hladkých krúžkov a zaškrcovadiel, ale aj z typov s výstupkami, drážkovaním alebo výbežkom, ktoré počas styku dokážu partnerke stimulovať klitoris. Ak predsa len potrebujete jednorázovo pridať na dĺžke a objeme, môžu vám pomôcť návleky na penis . Návleky sú už často vyrobené z realistického materiálu, ktorý svojou jemnosťou a hebkosťou verne napodobňuje skutočnú pokožku. Perfektne tiež prijímajú ľudské teplo a spolu s prepracovanými detailmi penisu vytvárajú nezabudnuteľný autentický dojem. Ak sa bojíte, aby návlek neskĺzol, vyberajte si z typov, ktoré majú upevnenie za semenníkmi.

Podtlak pumpy si môžu vychutnať aj ženy

Aj dámy si môžu vyberať zo širokej ponuky vákuových púmp na klitoris či vagínu, ktoré fungujú na rovnakom princípe ako pumpy na penis, tzn. na podtlaku. Aj tu si môžete zvoliť z variantov mechanických alebo automatických. Niektoré pumpy sú okrem podtlaku doplnené o funkciu vibrácií, čo ešte zintenzívni pôsobenie na klitoris. Zároveň je možné pumpy používať na bradavky, vďaka čomu zvýšite ich citlivosť.


Vákuová pumpa PDX ELITE Blowjob Power Pump