Milujeme nakupovanie 💋 ZĽAVA 10% s kódom "BDAY10" nad 20 € nebo ZĽAVA 20 % s kódom "BDAY20" nad 60 €
Partner of Notino

Redaktorky webového magazínu eMimino testovali erotické hračky. Ako to dopadlo?

Sú testovania, ktoré rozhodne neomrzia. Vieme o tom svoje aj my a naši partneri. Spoločne sme totiž pod rúškom noci vyskúšali rôzne erotické pomôcky. Ktorá z nich bola najlepšia a ktorú by sme vám v redakcii odporučili?

Vibračné guličky so stimulátorom klitorisu Y.Love Sara

Vibračné guličky aj stimulátor sú vyrobené na dotyk z veľmi príjemného, ​​zamatového materiálu. Doteraz som s nimi nemala skúsenosť a pre mňa aj partnera sú veľkým osviežením sexuálneho života. Vibračné guličky uspokojujú hlboko vo vnútri, stimulátor klitorisu zase hore. Za seba musím povedať, že stimulátor mi vyhovuje o trochu viac. V rukách priateľa je to úplne dokonalá predohra a táto erotická hračka zaistí jeden orgazmus za druhým. Môžete si navyše nastaviť rôznu intenzitu podľa ľubovôle. Ja mám najradšej tú najvyššiu- čím viac, tým lepšie. Naopak pri guličkách si dávam skôr nižšiu intenzitu. Vďaka tomu, že sú vodeodolné, tak sme si hračky obzvlášť užívali v sprche.

Tieto hračky vnášajú do milostného života svieži vánok, dokonalé spestrenie a ešte väčší zážitok z milovania. Okrem nastavenia sily vibrácií sú aj podsvietené, čo ešte viac navodí tú pravú romantiku a intímnu atmosféru. Za mňa teda skvelá vec, ktorú rozhodne môžem odporučiť.

Čo sa nám na Y.Love Sara páči:

 • Sú zo zamatovo hebkého silikónu.
 • Majú jednoduché ovládanie (aj diaľkové) a jednoducho sa udržujú.
 • Obe pomôcky sú vodeodolné, vhodné na použitie v sprche.
 • Majú silné motory s 10 vibračnými a pulzačnými režimami pre každé zariadenie.
 • Vibračné guličky majú tvar presýpacích hodín so zahnutou špičkou zacielenou na bod G.
 • Ovládač s dráždivými hrotmi funguje ako samostatný stimulátor klitorisu.
 • Jednoduché nabíjanie pomocou USB kábla.

Vodotesný vibrátor LELO INA WAVE

Toto testovanie bavilo nielen mňa, ale aj môjho partnera. Nie som žiadna hanblivka a pár hračiek už doma mám, ale tento typ vibrátora mi v zbierke ešte chýbal. A po niekoľkých skúškach (a to ako pri sólo play, tak aj pri hrátkach s partnerom) musím povedať, že je úplne neprekonateľný. Odteraz viem, že mi stačí mať v šuplíku Womanizer a tento vibrátor. Nič viac nepotrebujem. Prekvapilo ma, aký je tichý, až nečakane. Ale odporučila by som ho hlavne pre jeho mávajúci pohyb tam a späť, pri ktorom sa stimuluje G bod a klitoris zároveň. Príchod orgazmu je tak zaručený dvojito a jeho nástup je pomerne rýchly.

Stimulátor klitorisu je jemný a je pomerne flexibilný. Netlačí príliš na pílu a je možné si ho nasmerovať presne na miesto, ktoré práve vám bude robiť dobre. Všeobecne je vibrátor dosť pohyblivý a prispôsobivý a preto je možné sa s ním oddať všelijakým hrátkam.

Čo sa nám na LELO INA WAVE páči:

 • Je vodotesný, takže chvíľky vo vani už nemusia byť nikdy nuda.
 • Má 10 vibračných a pulzačných režimov a je možné si individuálne nastaviť intenzitu a rýchlosť tak, ako potrebujete.
 • Patentovaná technológia WaveMotion pripomínajúca pohyby prstov.
 • Jednoduché má aj nabíjanie - nabíja sa pomerne rýchlo (cca 1,5-2 hodiny) pomocou USB kábla.

Vaginálne činky Y.Love LORINDA

Na sade vaginálnych činiek sa mi páči hlavne to, že môžete postupne zvyšovať záťaž. V balení je celkom 5 guľôčok, ktoré sú rôzne ťažké (preto činky) a 2 silikónové držiaky. Prvý je pre jednu, do druhého dáte 2 guľôčky za sebou ako pri klasických Venušiných guľôčkach. Držiaky sú z hodvábneho ružového silikónu, ktorý je tak jemný, že sme ho využili aj pri erotickej masáži a predohre. Síce ma najskôr vydesila predstava, že závažie zo silikónu vykĺzne a ja ho potom budem musieť loviť, ale nič také sa našťastie nestalo.

Guľôčky aj činky sú super na posilňovanie panvového dna pre ženy, ktoré ešte nerodili (s posilneným panvovým dnom je pôrod oveľa jednoduchší), aj pre mnohonásobné mamičky, ktoré si chcú tam dole udržať kondíciu. Ale odporučila by som ich vlastne každej žene, ktorá sa dole cíti menej citlivá alebo chce mať jednoducho zdravé a silné panvové dno.

Pretože som guľôčky používala už predtým, tak som nečakala žiadny veľký rozdiel. Aká veľká je to zmena mi došlo až pri sexe, keď som si zrazu zvládla uvedomovať oveľa viac nuáns a dokonca ovládať sťahy takým spôsobom, ktorý som dovtedy pokladala za nemožný. To samozrejme ocenil hlavne partner, pretože zrazu dostal dvojitú akciu.

Čo sa nám na Y.Love LORINDA páči:

 • Je to erotická a zároveň aj zdravotná pomôcka ideálna pre začiatočníkov aj pokročilých.
 • Majú elegantný dizajn a prispôsobivý tvar.
 • Sú zo zamatovo hebkého silikónu.
 • Majú vodotesné prevedenie pre nerušené cvičenie v sprche či v bazéne.
 • K sade patrí aj stručný návod, ako guľôčky postupne vymieňať a navyšovať tak celkovú hmotnosť.

Masážna hlavica a vibrátor 2v1 APHOJOY LUXURY HEAD

Priznám sa, že som už vo svojom veku na pomôcky dosť náročná. Aj preto som bola na túto dvojkombináciu zvedavá a spočiatku ju brala skôr ako masážny strojček. Vrní a vibruje naozaj riadne. Ponúka takmer nepreberné množstvo vibrácií: rýchle, rýchlejšie, prerušované, pulzné ... Každý koniec - ako vibrátor samotný, tak aj masážna hlavica - má svoj ovládač, ktorým volíte druh vibrácií. Postupne sa každým stlačením tlačidla striedajú.

Táto hračka je skvelá hlavne na dlhý a hravý večer vo dvojici. Hodiť sa vám bude k dlhej predohre. Vzhľadom na silu vibrácií naozaj namasíruje každú časť vášho aj partnerovho tela. Má navyše výdrž! Vyskúšala som, ako dlho batéria vydrží a verte, že vydrží dlhšie ako váš partner. Vyskúšajte tiež. A po predohre dokáže zariadiť aj porciu rozkoše. Myslím, že v žiadnom tajnom partnerskom šuplíku by takáto hračka nemala chýbať.

Čo sa nám na APHOJOY LUXURY HEAD páči:

 • Jedná sa o vibrátor s masážnou hlavicou v jednom.
 • Ideálna hračka na párové hrátky.
 • Má zaujímavý design a ergonomický tvar na dráždenie bodu G aj mužovej prostaty.
 • Je vyrobený z jemného, na dotyk veľmi hebkého silikónu a je vodeodolný.
 • 10 režimov vibrácií a 10 masážnych stupňov.

Stimulátor klitorisu LELO SILA CLIT Stimulation

Toto je moja premiéra v oblasti erotických pomôcok a musím povedať, že mi kolegyne poradili dobre. Stimulátor klitorisu je vraj must have každej ženy a po tomto testovaní s nimi súhlasím. Tento je navyše veľmi unikátny. Pracuje na princípe sonických bezkontaktných vĺn, ktoré rozvibrujú klitoris bez jediného priameho dotyku. Vyvrcholenie u mňa prišlo behom pár sekúnd a veľmi skoro prišli ďalšie vlny. Mnohonásobné orgazmy si so mnou užíval aj môj partner, ktorý bol zo spestrenia našich hrátok snáď ešte nadšenejší ako ja.

Stimulátor má zaujímavé hladké telo v okrúhlom tvare pripomínajúce slimačí domček. Široký a mäkký náustok je ergonomicky zakrivený, takže sa perfektne prispôsobí rôznym krivkám a veľkostiam klitorisu. Pohodlne sa ovláda pomocou 3 tlačidiel. A dobre sa drží, nevykĺzne ani vo vode. Práve v spojení s teplou vodou v horúcej vani som zažila asi najintenzívnejší zážitok s touto hračkou.

Čo sa nám na LELO SILA CLIT páči:

 • Elegantné a luxusné prevedenie dráždidla pre ženy v kompaktnej veľkosti.
 • 100% vodotesný pre mokré šantenie v sprche alebo vo vani.
 • Je zo zamatového, ultra hebkého silikónu ozdobeného zlatým odolným ABS plastom.
 • Sonické vlny ponúkajú bezkontaktnú stimuláciu klitorisu, chod je nesmierne tichý a intenzívny.
 • Má 8 rôznych pulzačných rytmov a 7 režimov nastavenia sily. Funkcia pamäte nadviaže na predchádzajúce hrátky.

Lubrikačný gél NATULI PREMIUM Icefall

Všetky sme na testovanie erotických hračiek dostali aj tento luxusný lubrikačný gél s chladivým účinkom. Pre niektoré z nás to bol nevyhovujúci efekt: Osobne by som nabudúce skôr zvolila gél, ktorý hreje. Na chladivý pocit v intímnej oblasti som si musela dlhšie zvykať. A po akte som dlhšiu dobu mala zvláštny, nie úplne príjemný pocit.

Iným naopak efekt vyhovoval: Pred nejakou dobou strašne leteli orgazmické zahrievacie gély, ktoré mi teda vôbec nesadli. Ešte väčšie nadšenie z tohto lubrikantu mal môj partner, ktorého vôňa aj chladivý pocit veľmi nadchli. Takže určite veľmi dobré spríjemnenie pre oboch partnerov. Chladivý efekt mi nevadil, ba práve naopak. Skvelé potom bolo nanesenie na bradavky, ktoré perfektne stimuloval. Ďalej sa mi na ňom páčila dlhotrvajúca klzkosť, ktorá neprechádzala do lepivosti a žmolkovania.

Všetky redaktorky zaujal už na prvý pohľad originálnym dizajnom, fľaštička je vyrobená z odolného biofotonického skla. Je nádherný, štýlový a luxusný. Na prvý pohľad máte pocit, že držíte v ruke drahé sérum alebo masážny olej. V kombinácii s čiernym vrecúškom z ekologického nepremokavého ľanu je balenie veľmi diskrétne.

Čo sa nám na NATULI PREMIUM Icefall páči:

 • Vzrušujúci stimulačný pocit chladu.
 • Nedráždi ani nelepí a má hladkú textúru, je na vodnej báze.
 • Prírodné ingrediencie v BIO a organickej kvalite (mäta, plesnivec alpínsky atď.).
 • Hydratuje a zanecháva pokožku jemnú a vláčnu.
 • Má protizápalové a antibakteriálne účinky, chráni kožu a urýchľuje hojenie drobných poranení.
 • Kompatibilný s erotickými pomôckami a prezervatívmi.