Všetky kategórie
Všetky kategórie
Vibrátory Pre ženy Pre mužov Pre páry Erotická bielizeň Vagíny, zadočky, masturbátory BESTSELLERY
Doprava zadarmo úplne na všetko Finalista SHOPROKU 2019 DARČEKové balenie
Vibračné vajíčko CalExotics Impulse ESTIM REMOTE KEGEL EXERCISER

Vibračné vajíčko CalExotics Impulse ESTIM REMOTE KEGEL EXERCISER

Vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie CalExotics Impulse ESTIM REMOTE KEGEL EXERCISER od značky California Exotic poskytuje vibrácie a elektrostimuláciu.
Doprava zadarmo
Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Opis tovaru

Vibračné vajíčko CalExotics Impulse ESTIM REMOTE KEGEL EXERCISER

Vibračné vajíčko CalExotics Impulse ESTIM REMOTE KEGEL EXERCISER ponúkne erotické potešenie a elektrostimuláciu v jednom.
Jedná sa o veľmi obľúbenú párovú pomôcku, kedy žena zverí diaľkový ovládač svojmu milencovi a nechá ho regulovať vibrácie. Okrem klasických vibrácií, ktorých vajíčko ponúka 7 stupňov, disponuje tiež 5 úrovni elektrostimulácie. KEGEL je vyrobené z hebkého silikónu, ktorý je hypoalergénny a bezpečný pre telo. Ploský, ktoré prenášajú vzrušujúce elektro impulzy, sú vyrobené zo zliatiny zinku a hliníka a len jemne pulzujú. Praktická šnúrka vám zaistí ľahkú manipuláciu s vajíčkom. Diaľkový ovládač s tromi tlačidlami umožňuje jednoduché ovládanie a má dosah až 10 m. Horné tlačidlo pre ovládanie elektrostimulácie, prostredné tlačidlo pre voľbu vibračného programu, spodné tlačidlo pre zapnutie / vypnutie (je nutné pridržať po dobu cca 3 sekúnd).
Dobitie pomocou priloženéhoUSB kábla trvá zhruba 1 hodinu, potom si môžete užívať približne 60 - 120 hodín zábavy. Vajíčko je vodotesné. Dávajte však pozor - keď máte zapnutú elektrostimuláciu, nepoužívajte pomôcku vo vode! Lubrikujte len gély na vodnej báze. Pred a po každom použití mu doprajte hygienu pomocou čističa erotických hračiek.
Vibračné vajíčko CalExotics Impulse ESTIM REMOTE KEGEL EXERCISER je dodávané v krásnej darčekovej krabičke, preto bude skvelým prekvapením.
Ďalšie produkty značky CALIFORNIA EXOTIC nájdete tu.

E-Stim: Vyberať môžete medzi 5 rôznymi úrovňami intenzity. Vodivé ploský sú na vajíčku z dvoch strán a sú vyrobené zo zliatiny zinku a hliníka, ktoré prenášajú elektro-impulzy a účinne tak prispievajú k posilneniu panvových svalov, ktoré sú zodpovedné za vzrušenie a vyvrcholenie.

Tréning panvového dna: Technológia elektro-stimulácie využíva elektrické pulzy, ktoré automaticky posilňujú a tónujú svaly panvového dna zodpovedné za intenzívny orgazmus. Strategicky umiestnené elektro-stimulačné plochy zo zliatiny zinku jemne pulzujú, aby posilnili prežitok zo stimulácie.

Prečo si vybrať vibračné vajíčko CalExotics Impulse ESTIM REMOTE KEGEL EXERCISER:

  • vibrácie a eletrostimulácie v jednom
  • perfektná pomôcka pre páry alebo ženu samotnú
  • 7 vibračných programov
  • 5 stupňov intenzity elektra
  • hypoalergénny materiál
  • vodotesné prevedenie
  • nabíjacia Li-on batéria s dlhou životnosťou
  • darčekové balenie

Parametre:


Farba: fialová
Materiál: silikón (vibračné vajíčko a ovládač), zliatina zinku a hliníka (elektro ploský)
Rozmery: celková dĺžka vajíčka 18,5 cm, použiteľná dĺžka 7,25 cm, priemer 3 cm, dĺžka ovládača 7,5 cm, priemer 3,2 cm
Vibrácie: áno
Vodeodolnosť: áno (nie pri zapnutej elektrostimulácii)
Pohon: Li-on batéria
Lubrikácia: iba lubrikačné gély na báze vody
Upozornenie: Nepoužívajte v oblasti srdca a hlavy, vyhnite sa aj oblasti krku, svalové sťahy môžu spôsobiť udusenie. Osoby s elektro alebo kovovými implantátmi, vrátane osôb s chorobami srdca by nemali elektro pomôcky používať bez konzultácie s lekárom. Nepoužívajte v tehotenstve. Nepoužívajte v blízkosti horľavých materiálov. Používajte len na nepoškodenú pokožku. Držte mimo dosahu detí. Používajte len originálne príslušenstvo.

Vernosť sa vypláca!
Zaregistrujte sa a nakupujte za VIP ceny
Pre registrovaných
Zľava 5 %
Nákup nad 120 €
Zľava 10 %
Čo je vernostný program Flagranti