❤️ Značka SVAKOM s DARČEKOM ❤️ Kedy? Práve tu a práve teraz!
Partner of Notino
Užite si s nami festivalové leto
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Kam sa podel 4sex?

o nás

Zmena je život 

4sex bol našou súčasťou 16 rokov. Bola to dlhá doba na to, aby sme mnohé veci pochopili, posunuli sa a zistili sme, ako by sme chceli pokračovať. A práve preto vzniklo FLAGRANTI. Základy sme budovali na mnohoročných skúsenostiach z 4sexu, ale filozofia značky, ktorú sa snažíme premietnuť aj do niektorých produktov, sa približuje myšlienke, že nie všetko je len o sexe. Otvorte s nami dvere novým poznaniam a zážitkom, ktoré sa stanú vašou súčasťou. Objavte svoje skryté túžby, či už sú to láskavé dotyky alebo tvrdé zaobchádzanie. Sme tu pre vás. 

Čo je naším cieľom?

• Búrať spoločenské dogmy.
• Otvárať dvere do sveta vášne.
• Pomáhať párom i jednotlivcom objavovať nové obzory a inšpirovať.
• Dodávať odvahu na ceste k nájdeniu seba samého a svojej sexuality.
• Byť spoľahlivým partnerom a dodávateľom erotických pomôcok.

A čo pre to robíme?

Snažíme sa tu byť pre vás, našich zákazníkov. Pre vašu spokojnosť sme schopní urobiť aj nemožné a stále posúvame svoje hranice. Nepoznáme spojenie "to nejde", pretože vždy nájdeme riešenie. Sme maximálne diskrétni, a to ako pri samotnej objednávke a dodávke vášho tovaru, tak aj v komunikácii. Nečakajte od nás lacné vtipkovanie či erotické poviedky. Otvoríme vám dvere do sveta vášne, ale prežiť a napísať svoju vlastnú kapitolu už musíte sami.

Neustále sa snažíme rozširovať naše služby, ktoré dokážu z darčeka urobiť zážitok a zo zážitku krásnu spomienku. Tovar vám zabalíme do luxusného darčekového balenia, pripojíme darček a odošleme podľa vášho želania.

Snažíme sa ísť ruka v ruke s celosvetovými trendami a prinášať vám exkluzívne značky, ktoré majú vo svete erotických pomôcok svoje nezastupiteľné miesto. Zároveň ale vyhľadávame aj nové možnosti, ako vám priniesť kvalitné produkty za nižšie ceny. Pracujeme na rozšírení našej vlastnej produktovej rady značky Flagranti s kvalitnými a nadčasovými produktami.

To sme my

Sex a erotika sú neodmysliteľnou súčasťou našich životov a preto sme tu pre vás aj my. Chceme vás podporiť, inšpirovať, pomôcť vylepšiť vzťahy a prinášať vám novinky zo sveta erotického tovaru. Kladieme dôraz na to, aby si z našej ponuky vybral každý podľa svojich preferencií a požiadaviek a k svojej maximálnej spokojnosti.

Na trhu s erotickým tovarom sme boli už od roku 2004 ako 4sex.sk a po celú dobu našej existencie sa snažíme byť vám partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

FLAGRANTI – inšpirované vášňou a Vami!

Na trhu Už od roku 2004
ExpedÍcIA TOVARU do 24 hodÍn
VIAC než 5 000 položIek skladOm

Vyberte si z našej ponuky

Zo širokej ponuky erotických pomôcok, kozmetiky a bielizne si vyberie každý. Niet na čo čakať. Pokračovať do e-shopu