💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Viete, ako okoreniť svoj vzťah na diaľku? Skúste tieto tipy!

vztah na dálku

Vzťah na diaľku môže byť aj zábava. S internetom, trochou kreativity a tými správnymi pomôckami.

Nedovoľte vzdialenosti, aby definovala vaše vzťahy. Aj keď je odlúčenie od svojich milovaných často psychicky náročné, nájdite si cestu, ako z neho urobiť výhodu a možnosť experimentovať. Jednou z esencií je aj udržiavanie sexuálnej blízkosti, ktorá posilní vaše romantické puto a zároveň uvoľňuje možné vznikajúce napätie. Uspokojené sexuálne túžby navyše vedú ku spokojnejším vzťahom a väčšej psychickej pohode.

Nižšie nájdete tipy, ako si intímnu iskru udržať aj keď ste na tisíce kilometrov od seba a zakúsiť nové metódy virtuálneho sexu aj vo vzťahu na diaľku.

Vychutnávajte si horúce spoločné momenty online

Dnes už našťastie nemusíte s partnerom ležať v spoločnej posteli, aby ste sa mohli navzájom sexuálne stimulovať. Môžete to dosiahnuť aj na tisíce kilometrov vzdialení pomocou sady Kiiroo Onyx Pearl Couple Set pre páry, ktorá obsahuje vibrátor a masturbátor. Obe sexy hračky sú prepojené pomocou Bluetooth, takže masturbátor dokáže presne kopírovať rýchlosť a intenzitu pohybov vibrátora. V reálnom čase. A ak sa vám aj takéto spojenie zdá málo intímne, môžete si sadu prepojiť s web kamerami.

Nenúťte sa do sexi videí a choďte cestou tajomna

Viete, čo je rovnako (a možno aj o trochu viac) vzrušujúce, než sa pozerať partnerovi počas horúcich nocí do očí? Sledovať, ako dopraje rozkoš sám sebe. Mnohí z nás však majú problém ukazovať sa online pred kamerou alebo svoje sexy videá zasielať. A to je úplne v poriadku. Vyskúšajte to napríklad v tme a so správnymi pomôckami, ktoré pre vás budú príjemné. Pre vašu polovičku sa stanú silnou stimuláciou aj zvuky a navyše pod rúškom tmy si toho dokáže každý omnoho viac predstavovať ...

Zábava a dobrodružstvo s prekvapením

Chcete sa nechať vašim partnerom prekvapiť a sexuálne potešiť kedykoľvek si zmyslí? Potom vyskúšajte unikátne tvarované vibračné vajíčko Lovens Lush Remote Bullet Pink pre ženy, ktoré prepojíte s jeho telefónom alebo šikovnými hodinkami tak, aby ho mohol ovládať z ktoréhokoľvek miesta na planéte. Či už ste v sprche alebo si napríklad vychutnávate rannú kávičku.

Erotická bielizeň dokáže navodiť tú správnu atmosféru

Zašlite svojej polovičke fotku vo svojom nejsvůdnějším erotickej bielizni treba cez polku sveta. A nemusí to byť fotografie iba z vašej kúpeľne alebo spálne. Experimentujte trochu, ukážte, že máte odvahu obliecť si niečo sexi aj pod bežné oblečenie napríklad do práce alebo na nákupy. Na oplátku si zvodné zábery vyžiadajte tiež. Môže to viezť ku vzrušujúcemu sexu po telefóne alebo iným nečakaným dobrodružstvom.

Intímny darček len pre neho

Ak váš muž miluje orálny hry, ale kvôli veľkej vzdialenosti mu ich nemôžete dopriať tak často, ako by si predstavoval, prekvapte ho nečakaným darčekom v podobe masturbátora Autoblow A. I. Machine. Tento prístroj oplýva umelou inteligenciou a partner si na ňom môže nastavovať rôznu intenzitu i rýchlosť stimulácie. Tešte sa z jeho potešenia a vyzvite ho, nech vám potom popíše, ako je s prístrojom spokojný. Aj tým prehlbujete vzájomnú dôveru a komunikáciu.

Nikdy nezabúdajte, že vzťah na diaľku je skvelou príležitosťou, ako oveľa otvorenejšie hovoriť o sexe bez hanby a kľučkovania. Zdieľajte spolu svojej fantázie, plány a snažte sa čo najviac prehlbovať vzájomné puto. Možno, že sa pomocou intímnej sféry naučíte ešte viac milovať svoju polovičku aj mimo vašej spálne.