💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Čo všetko vie vákuová pumpa pre mužov?

Tentokrát je recenzia pre pánov! Páni, chcete získať viac sebavedomia, vyriešiť problém s predčasnou ejakuláciou, pevnejšou erekciou a silnejší orgazmus? Otestovali sme pre Vás vákuovú pumpu na vodný podtlak BATHMATE HYDRO.

Čo vákuová pumpa vie? Bathmate Hydromax je iná, než väčšina podobných výrobkov na trhu. Ako taká neslúži k napumpovaniu alebo stoporeniu penisu pred aktom a počas neho. Pri pravidelnom používaní sľubuje trvalé predĺženie dĺžky a zväčšenie objemu, ďalej môže pomôcť športovcom s odstránením problémov – zmenšovanie penisu pri športe. Odporúča sa tiež pre pevnejšiu erekciu a pri problémoch s predčasnou ejakuláciou. Táto testovaná je konkrétne určená pre veľkosť penisu 12-18 cm, avšak existuje viac veľkostí. Jej výška je 35 cm, dĺžka funkčnej časti je 27 cm a priemer je 7 cm, teda krásne stačí pre väčšinu mužov.

Ako na ňu?

Tento typ, ako názov napovedá, sa používa vo vani alebo sprche, kedy sa penis najskôr nahreje v teplej vode, aby došlo k zmäknutiu. Následne sa pumpa naplní vodou, priloží na čiastočne stoporený úd a približne 3x napumpuje – toto je individuálne – čo kto zvládne, aby podtlak nebol nepríjemný. Prebytočný vzduch a voda sa vytlačí von ventilom na vrchnej časti, ktorým sa prípadne tiež vypustí tlak. Vďaka tomu sa do penisu nahrnie krv, tým sa aktivujú toporivé telieska a dostaví sa erekcia. Po 2-3 minútach sa začne pomaly vypúštať tlak, penis sa približne 2 minúty masíruje a proces sa opäť opakuje – počas jedného tréningu celkom 3x. Na priehľadnej časti sú naznačené centimetre, kde si môžete strážiť rozdiel a pokroky.

S pravidelným tréningom zistíte, že postupne dokážete ,,napumpovať“ na väčší tlak. Jeden tréning tak zaberie približne 20 minút a nesmie sa opakovať skôr, ako za 24 hodín. Pomôcka sa dá používať aj bez vody, ale tento spôsob má menšiu účinnosť. Výrobca sľubuje, že výsledok by mal byť trvalý a ovplyvní ho pravidelný tréning.

Manžel pomôcku testoval pravidelne po dobu 3 mesiacov priemerne 3x týždenne. Z jeho zistení odporúčame pred začiatkom natrieť žaluď napr. vazelínou, tá zabráni prilepeniu k stene pumpy pri podtlaku. Tiež nie je potrebné sa obávať ochlpenia, ak nie ste práve ,,bábätko“, pretože guma na konci je pevná a podtlak bude dobre fungovať aj tak.

Stojí vákuová pumpa za to?

A teraz to, na čo čakáte – reálny výsledok po 3 mesiacoch? Stojí to za to? Pomôže mi to? Môj muž si ako prvé všimol, že dokáže lepšie ovládať svoje telo pred blížiacim sa vyvrcholením, erekcia je počas aktu stála a silná. Cez pravidelné, dlhodobé testovanie došlo síce k zmene dĺžky, či šírky len minimálne v rade milimetrov, ale celkovo sa mnažel cíti mužnejší a sebaistejší. Takže páni, ak máte chuť to vyskúšať, alebo Vás trápi nejaká nedostatočnosť Vašej pýchy, poďte do toho.

❗ A na záver… Predsa len jedno upozornenie tu je. Výrobcovia neodporúčajú používanie, ak beriete lieky na riedenie alebo zaustenie krvi, máte poruchu krvnej zrážanlivosti, trombózy, cukrovku, či užívate lieky na tlak. Ďalej tiež, ak ste po operácii prostaty, infarktu či mŕtvici.

Zuzka
Aj po 13 rokoch a troch deťoch prežívame s manželom medové týždne. Prispieva tomu aj fakt, že si radi okoreníme večery niečim novým a vzrušujúcim. Skúšame nové pomôcky a techniky, posúvame tým náš vzťah ďalej a nestačíme sa nudiť. Najradšej si pomôcky užívame spolu. Naše hrátky sú tak zakaždým trocha iné.
Ďalšie články autora Zuzka