💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Rotačný ANTIBOLEHLAV - DREAM TOYS HONEY BEARMôj nový rotačný ANTIBOLEHLAV

Ktorá žena nemá rada ružovú? Myslím, že veľa ich nie je a k erotickým pomôckam pre dámy tak nejak patrí 😉. Môj pracovný názov- meno, ktoré ma okamžite napadlo po rozbalení tohto vibrátora je "Antibolehlav". Po prvé kvôli krásnej, sýtej farbe, ktorá až nápadne pripomína známe lieky od bolesti, po druhé pre svoje nevšedné funkcie.

Vibrátor DREAM TOYS HONEY BEAR Magenta od Flagranti.sk zaraďujem medzi tie, ktoré sú vhodné aj pre úplné začiatočníčky. Má jednoduché, intuitívne ovládanie, disponuje jemnou rotáciou špičky vibrátora, niekoľkými režimami pulzácií… To je pre začiatok, ale poďme ďalej.

Telo celej pomôcky meria 21 cm, použiteľná dĺžka je 12 cm. Priemer je potom 3 cm, takže je vhodná naozaj úplne pre všetky. Materiál z hladkého silikónu, ako je už dnes zvykom, na tele nájdete jemné vrúbky a zasúvacia časť je ukončená malým výstupkom, ktorý má dráždiť klitoris. Zo spodu je ukončená kovovým kolieskom so znakom výrobcu, ktorý disponnuje LED svetlom. Farby podsvietenia sa menia spoločne s prepínaním režimov.

Krásavca som zapla dlhším stlačením tlačidla a následne som si mohla vybrať z troch intenzít vibrácií a šiestich pulzačných programov. Stlačením druhého tlačidla sa dá do pohybu rotačná hlava hračky, ktorá má tri intenzity nepretržitej rotácie a šesť ďalších druhov. Jemne sa točí o 360°.

Začala som nanesením hrejivého gélu na vodnej báze a ľahkým prechádzaním po klitorise s postupným zavádzaním. Po chvíli som pridala rotácie, tie sa dajú krásne použiť aj na vonkajšiu časť vagíny, alebo napríklad na krúženie okolo análiku. Je to zase iný, nový pocit, kedy sa hlava jemne točí okolo citlivých miest 💋. Pri správnej polohe a nájdení toho pravého miesta môžu rotácie vo vnútri dráždiť citlivý bod G.

Celkovo by som povedala, že silou vibrácií patrí hračka k priemeru a rotácie sú naozaj jemnučké- menšie, než by som čakala. Tým je pomôcka rozhodne vhodná už pre začiatočníčky, ktoré si chcú tento typ uspokojenia iba vyskúšať, alebo pre tie, ktoré sú citlivejšie a slabšie vrnenie im stačí.

Tento antibolehlav je vodeodolný, takže sa dá použiť aj napríkald v sprche samostatne a rozhodne je zaujímavý aj v páre. Vďaka USB nabíjaniu sa ale nesmie do vody ponoriť. Trocha nevýhodou môže byť dĺžka nabíjania a mierna hlučnosť pri spustení oboch funkcií naraz. Ak jeho energiu úplne vyčerpáte, znova bude úplne nabitý asi za 2 hodiny a vydrží najdlhšie hodinu.

Jednoducho, kto túži vyskúšať zase trocha iný pocit a typ hračky, smelo na ňu!

Vibrátor DREAM TOYS HONEY BEAR MAGENTA

  • Krásna farba
  • Jemný silikón s vrúbkami
  • LED podsvietenie podľa režimu
  • Vodeodolnosť
  • USB nabíjanie
  • Mierne rotácie o 360°
  • Malý výstupok dráždiaci klitoris
  • Výdrž cca hodinu
  • Dostupná cena
Zuzka
Aj po 13 rokoch a troch deťoch prežívame s manželom medové týždne. Prispieva tomu aj fakt, že si radi okoreníme večery niečim novým a vzrušujúcim. Skúšame nové pomôcky a techniky, posúvame tým náš vzťah ďalej a nestačíme sa nudiť. Najradšej si pomôcky užívame spolu. Naše hrátky sú tak zakaždým trocha iné.
Ďalšie články autora Zuzka
Články