💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Recenzia: DILDO SATISFYER DOUBLE BALL-R

Túžite po pomôcke, ktorá má trocha iné vibrácie a nerobí žiadny hluk? Potom by to mohlo byť toto krásne dildo SATISFYER DOUBLE BALL-R s prísavkou od Flagranti.sk.

A čím je iné, než klasické dildá? Ako prvé zaujme rozhodne veľmi elegantným a luxusným designom, ktorý ešte umocní tmavo modrá farba a úžasne príjemná jemnosť silikónu. Jeho použiteľná dĺžka je 16 cm a maximálny priemer necelých 4 cm, čím je vhodný úplne pre všetkých a nebojím sa napísať, že aj pre mužov 😉, teda aj ako análna pomôcka.

Na jeho tele nájdete dve rozšírené miesta, v ktorých sa ukrýva vyložene poklad a prednosťou tejto hračky - to, čo ju robí jednoducho inou – sú dve ťažké oceľové guličky, čo sa pri sebamenšom pohybe poriadne chvejú a vytvára tak ľahké umelé vibrácie!

Ďalšie plus tejto nádhery je jemná stimulačná linka, ktorá sa ľahko stáča do závitu, je to síce taký minimalistický prvok, ale na vzhľade to rozhodne pridáva. Hlavnou prednosťou tohto nevšedého dilda je však veľká, mäkká prísavka a vďaka tej drží ako pribité na väčšine rovných, tvrdých povrchoch.

Je ideálne na kachličky v kúpelni, sprchový kút, vaňu – to pre čvachtošov, čo to majú radi mokré 😜. Pomôcka je totiž samozrejme úplne vodotesná, takže k hrátkam v kúpelni vyložene nabáda.

Ale nie všetci majú doma dlažbu – na to bolo myslené tiež a didlo dobre drží aj na hladkej, plávajúcej podlahe. Takže stačí kvapku lubrikačného gélu, samozrejme na vodnej báze a môžete sa ísť smelo šmýkať! Zaoblená špička zaistí jednoduché zavedenie a oceľové guličky vo vnútri spôsobujú pri pohybe otrasy, ktoré sú jemné, ale veľmi príjemné a to je zasa úplne iný pocit, než s klasickým dildom.

To by som nebola ja, aby som ho nevyskúšala aj v páre, nie je nutné s ním hneď prirážať, môže byť jednoducho len zavedné pri vonkajšom dráždení a pohyb panvy k tomu vďaka vnútorným guličkám spôsobí tiež výbuch. V ruke sa dobre drží, celý je akurát mäkký a skvelo flexibilný, takže nikde netlačí a prísavka môže slúžiť zároveň aj ako "zarážka". Ideálne je jeho použitie tiež v postroji, napríklad pre tých čo majú radi výmenu rolí.

480
  • Krásny design
  • ️Flexibilné
  • Univerzálny tvar
  • Zaoblená špička
  • ️Vodotesné
  • Pevná prísavka
  • Chvejúce sa oceľové guličky
A ak vás moja recenzia baví, nájdete ju na IG profile "tajnysuplik"
Zuzka
Aj po 13 rokoch a troch deťoch prežívame s manželom medové týždne. Prispieva tomu aj fakt, že si radi okoreníme večery niečim novým a vzrušujúcim. Skúšame nové pomôcky a techniky, posúvame tým náš vzťah ďalej a nestačíme sa nudiť. Najradšej si pomôcky užívame spolu. Naše hrátky sú tak zakaždým trocha iné.
Ďalšie články autora Zuzka