💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Čipka, môj najobľúbenejší materiál

Je jemná, sexy, zvodná, záhadná. A práve preto ju tak zbožňujeme. Nepoznám materiál, v ktorom sa môžete cítiť lepšie. Preto mám rada nielen bielizeň s čipkou, ale aj najrôznejšie topy či šaty, na ktorých je tento materiál použitý. Už od napamäti sa používala pri výrobe spodnej bielizne. Aj dnes majú výrobcovia čipkový materiál, ktorý spodnú bielizeň zjemní a dodá mu potrebný zvodný vzhľad vo veľkej obľube. Verím, že mnohí z vás to majú rovnako a čipkovanej bielizni alebo bielizni s čipkovanými detailmi ste celkom podľahli.
V dnešnom článku sa chcem podeliť o tipy aj pre tie z vás, ktoré preferujete iný druh bielizne, už z najrôznejších dôvodov. Napríklad preto, že vám viac vyhovuje prírodnejšie zloženie a obávate sa, že čipka je vidieť pod oblečením, čo je mimochodom jeden z najväčších mýtov. Existuje rada celočipkovaných podprseniek, ktoré nie sú pod tričkami alebo košeľami vidieť. Len je dôležité pri výbere podobných kúskov nepozerať na kvalitu vrchného odevu, ale naopak na materiál, z ktorého je ušitá podprsenka. Ak bola na jej výrobu použitá pevná, ale zároveň na dotyk plochá čipka, poskytne vašim prsiam potrebnú oporu, ale zároveň pod oblečením – aj keď pôjde o ľahký alebo jemný materiál – skutočne nič vidieť nebude.

Ale chápem – tisíc ľudí, tisíc chutí. Každý máme svoje preferencie a vyskúšané strihy a modely. Takže, ak ste čipkovanej bielizni ešte neprišli na chuť, alebo z najrôznejších dôvodov preferujete iné strihy a modely alebo rady chodíte len tak naostro (čo niekedy tiež nie je vôbec zlé), napríklad vás tipy v dnešnom článku zaujmú.

Možno mnohé z vás máte čipkované rukavice, predovšetkým tie vysoké, spojené so spoločenskými akciami, kde podobné kúsky, či už v spomínanom čipkovanom vzore, alebo naopak saténovom prevedení, nosíme ako doplnok k veľkým večerným toaletám. Ale rovnaký kúsok môžete využiť aj potom, čo večerné šaty dávno zavesíte na ramienko, alebo ich z vás napríklad niekto strhá. Pretože čipkované rukavičky, napríklad aj tie vo variantoch bez prstov, sú nádherným doplnkom, ktorý pozdvihne akýkoľvek bielizňový outfit. Keď k nemu zvolíte rovnako zladený lem pančúch, vykúzlite aj z obyčajnej, inak nie príliš zaujímavej bielizne, úplný femme fatale kúsok.

Ak hľadáte niečo, čím obzvláštniť váš bielizník a zároveň sa vám nechce kupovať novú bielizeň, pretože viete, že nie každý strih vám sadne, alebo naopak patríte k minimalistom (čo teda rozhodne nie je môj prípad), ktorí nechcú zbytočne kúpiť a zaobstarať si ďalšie kúsky, tak práve čipkované rukavičky v krátkej, strednej alebo vysokej dĺžke môžu byť ideánym riešením. Využiť ich môžeme nielen pri vašom zmyselnom večeri, sex párty alebo napríklad na plese, ale perfektne budú vyzerať napríklad aj v bielom variante ku klasickým svadobným šatám. Tie kratšie zároveň perfektne doplnia sexy kostým tanečnice alebo halloweensky kostým.

Nevybrali ste si?

Prezrite si všetky typy rukavičiek, ktoré u nás máme. A že ich nie je málo. Mrknite TU.
Lucia Hříšná
Lucia už niekoľko rokov píše blog www.mysecretpassionlife.com, kde s čitateľmi zdieľa najrôznejšie tipy na sexy život, zvodné krajkové prádlo, erotické pomôcky. Má pocit, že v rámci každodenných povinností niekedy zabúdame na všetky slastné okamžiky v živote, čo je veľká škoda. "Čas na krásny, naplnený, vzrušujúci život je teraz a tu", hovorí. Lucia je tiež autorkou knihy Můj tajný život.