💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Recenzia: Revolučný pánsky vibrátor Nexus Revo Air

Značku Nexus som doteraz nepoznal a tak som bol celkom zvedavý na moment, keď od nich niečo vyskúšam. Dostal som na otestovanie novinku v podobe pánskeho vibrátora na prostatu Nexus Revo Air. Jedná sa o pánsky análny vibrátor na masáž prostaty, s rotačnou špičkou a saním, aké poznajú ženy pri Womanizeri alebo Satisfyeri.

Už balenie na vás urobí dojem

Všetko je starostlivo zabalené v krásnej modročiernej krabici. Vnútri nájdete samotný vibrátor, nabíjací kábel, diaľkové ovládanie, návod a praktické vrecúško na uschovanie. Vibrátor má tvar písmena T. Má čiernu farbu a je vyrobený z príjemného jemného silikónu. Zavádzacia časť je cca 10 cm dlhá a v najširšom bode, približne uprostred, má 3,5 centimetra. Koniec umožňuje rotáciu, ktorá stimuluje prostatu zvnútra. A stimuluje ju úplne dokonale, takže sa zážitok veľmi blížil tomu, keď mi masáž vykonáva manželka. Ďalej má vibrátor Nexus aj sanie, ktoré zvonku dráždi oblasť hrádze. Toto je funkcia, ktorú som zatiaľ u iných produktov neobjavil a bolo to veľmi príjemné, dokonca by som nakoniec uvítal aj to, pokiaľ by sanie bolo silnejšie. Ovládanie je možné priamo na tele vibrátora, alebo pomocou diaľkového ovládania. Slúžia na to 2 tlačidlá. Jedno na nastavenie sania a druhé na rotáciu.

Režimy rotácie:

 • 2 rýchlosti otáčania
 • 2 smery otáčania
 • spolu 4 kombinácie
Režimy sania:
 • 6 rôznych druhov sania

 • Veľmi som ocenil magnetické nabíjanie vibrátora a diaľkového ovládania. Nie sú potrebné žiadne batérie. Na nabíjanie slúži 1 meter dlhý čierny kábel. Na jednej strane má USB A konektor, ktorý pripojíte do vašej nabíjačky napr. k telefónu alebo pokojne k počítaču či notebooku. Na druhej strane sú 2 magnetické kolíčky, ktoré priložíte k vibrátoru alebo diaľkovému ovládaniu. Nehrozí teda žiadne poškodenie. Ďalšou skvelou vlastnosťou je vodotesnosť. Môžete si bez problémov užívať aj vo vani alebo sprche, čo je vylepšenie oproti predchádzajúcemu modelu, ktorý vodotesnosť postrádal.

  Ako sa Nexus osvedčil?

  Pred zavedením odporúčam dobre lubrikovať (zásadne lubrikantom na vodnej báze). Takisto je oveľa lepšie, ak ste v intímnych partiách oholení.
  Vibrátor sa zavádza dobre. Vďaka tvarovaniu sa to dá urobiť v dvoch krokoch. Zapnutie rotácie vám prinesie veľmi príjemné a vzrušujúce pocity. Je už iba na vás, akú rýchlosť a smer rotácie zvolíte. Po zapnutí sania, ktoré sa venuje perineu (hrádzi), je zážitok ešte lepší. Osobne by som ho uvítal aj silnejšie, ale rozhodne je to veľmi príjemná funkcia, ktorú som ocenil.
  Pri masturbácii oceníte aj diaľkové ovládanie, pretože nebudete musieť hľadať tlačidlá na vibrátore. Jednou rukou môžete prepínať režimy a druhou nastaviť tú najvhodnejšiu pozíciu na stimuláciu prostaty.
  Tento produkt by sa mohol páčiť aj ženám, ktoré by dráždil vnútorne rotáciou a na klitorise pomocou sania (a sme opäť pri Womanizeri alebo Satisfyeri :)) V žiadnom prípade však neodporúčam kombinovať análne a vaginálne.

  Negatíva? Nie sú!

  Ako jediné by som možno vytkol absenciu slovenskej verzie návodu v balení, ale v podstate to nie je potrebné. Navyše detailný popis a návod je rozpísaný na stránkach flagranti.sk priamo pri produkte. Ovládanie je navyše veľmi intuitívne a jednoduché. A ako by som to zakončil, aby ste si urobili obrázok? Jednoducho. Nexus Revo Air sa stal súčasťou našich pravidelných hier s manželkou aj bez nej :)
  Články