💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Z podtlakového stimulátora Melo sa vám roztrasú kolená

Vibrátor MELO Sucking Stimulator L1298 je taký ten typ hračky, ktorý na vás vykukuje v reklamách a láka vás svojím atraktívnym tvarom tak dlho, kým si ho jednoducho nekúpite. Tak som to aspoň mala ja s pomôckami, ktoré sú zahnuté do tvaru písmena U a jeden koniec je určený na vaginálnu stimuláciu, druhý disponuje sacím náustkom s tlakovými vlnami. Aj keď sa v poslednej dobe so stimulátormi tohto typu takpovediac roztrhlo vrece, som rada, že som vyskúšala práve tento. Hneď na prvýkrát sa mi z neho totiž skutočne rozklepali nohy.

Luxusná zásielka

Keď som rozbalila svoj diskrétny balíček, vykukla na mňa roztomilá krabička, na ktorej bol obrázok pomôcky v ružovej farbe. To ma trošku zmiatlo, pretože mala byť čierna. Aha, našla som čiernu bodku na strane? Podľa nej obvykle poznáte, akú má vaša hračka v skutočnosti farbu. Vnútri sa skutočne nachádzal elegantný čierny stimulátor s bielym oválom v ovládacej časti na chrbte. Okrem neho v krabičke nechýbal ani nabíjací USB kábel a príjemné fialové vrecúško na uskladnenie.

Prvá vec, ktorá ma na hračke zaujala, bola jej ohybnosť. Dá sa z tvaru U ohnúť prakticky do priamky, takže sa naozaj nemusíte báť, že by sa neprispôsobila krivkám vášho tela. Tvar vaginálneho ramienka je už na prvý pohľad ideálny na dráždenie bodu G, navyše dochádza k tlaku na celú prednú vaginálnu stenu vďaka samotnému tvaru pomôcky. Sacia časť mi spočiatku pripadala oproti iným podtlakovým pomôckam neobvykle plytká, čoskoro som ale zistila, že je to vlastne jedno a že mi naopak vyhovuje o niečo viac, než hlbšie otvory.

Ako som už spomínala, na chrbte pomôcky sa nachádza biela oválna časť, kde sú umiestnené dve ovládacie tlačidlá. Jedno má symbol M, aj keď mne pripomína skôr omegu. Ním Melo zapnete jednoducho tak, že ho pár sekúnd podržíte. Rozsvietia sa modré svetielka okolo tlačidiel a už sa môžete hrať. Opakovaným stláčaním rovnakého tlačidla prechádzate tlakovými režimami a pokiaľ máte záujem o vibrácie, stačí prejsť na druhé tlačidlo, na ktorom je vyobrazená vlnka - a opäť preklikávať medzi jednotlivými programami. Zariadenie sa vypína opäť podržaním tlačidla s omegou.

Ruky si môžu odpočinúť

Stimulátor Melo je vyrobený z príjemného lekárskeho silikónu, iba oválik s ovládacími tlačidlami je plastový. Celá hračka je stopercentne vodotesná, takže si môžete užívať vo vani plnej peny napríklad v rámci vášho self care rituálu. Len nezabudnite na dostatok lubrikantu, ideálne toho na vodnej báze, pretože vďaka vode môže hračka pri zavádzaní drhnúť. Keď už tam ale raz je, do vody je vlastne úplne ideálna, pretože nie je určená na opakované zasúvanie a vysúvanie. Jednoducho sedí vo vašej vagíne, zatiaľ čo náustok láska klitoris. To znie skvelo, že? A verte mi, že to naozaj skvelé je.

Výrobca uvádza, že sa jedná o hands free záležitosť, z čoho vyplýva, že zatiaľ čo vás pomôcka tam dole uspokojuje, vy sa môžete venovať iným erotogénnym zónam alebo napríklad partnerovi. To mne osobne nevyšlo, pretože sa mi hračka samovoľne vysúvala von a tým pádom ani náustok nezostal prisatý na svojom mieste. Aj tak ale musím povedať, že moje ruky zažívajú pri hrátkach s Melo stimulátorom takú menšiu dovolenku, pretože ho stačí iba držať, nemusím s ničím jazdiť okolo klitorisu, ani zasúvať a vysúvať. Všetko sedí pekne na svojom mieste a odvádza skvelú prácu tak, ako je.

Nevšedné kombinácie tlakových vĺn a vibrácií

Veľmi sa mi páči, že má Melo naozaj veľký výber stimulačných režimov. Dá sa totiž voliť medzi dvanástimi typmi tlakových vĺn, z ktorých tie prvé sa stupňujú od najslabších po silné a potom prechádzajú do rôzne kombinovaných pulzov. Rovnako si môžete vybrať z dvanástich vibračných režimov, ktoré sa opäť najprv stupňujú a potom vytvárajú všelijaké rytmické kombinácie. Keď obe funkcie spojíte dohromady, zistíte, že sa s touto hračkou môžete dosť vyhrať. Jej chod je navyše až prekvapivo tichý, a to aj pri zvolení výdatnejších vibrácií.

Mne osobne hračka urobila veľkú radosť, pretože som s ňou zažila také intenzívne pocity, aké sa doteraz so žiadnou inou podtlakovou pomôckou nekonali. Mala som pocit, že sa rozskočím na niekoľko kúskov, triasli sa mi nohy a užívala som si to blaho plnými dúškami. Môj klitoris mi pomerne skoro dal najavo, že je predráždený a nech už tú diabolskú vecičku dám preč, ale do tej chvíle to bolo neskutočne dobré. Toto nám ženám podtlakové stimulátory občas robia. Práve preto, že sú tak intenzívne cielené na klitoris, ho môžu trošku prestimulovať. Nič sa nedeje, v takom prípade si dajte pauzičku a počkajte, kým nebude pripravený na ďalšie kolo.

Vibrátor Melo môžem odporučiť všetkými desiatimi hlavne vďaka jeho flexibilite a veľkému množstvu dráždivých kombinácií tlakových vĺn a vibrácií. Za mňa je oveľa lepší, než hračky typu rabbit s ramienkom na klitoris, tam totiž nemôžete tak dobre meniť uhly jeho jednotlivých častí a rozhodne s ním tak dobre nepodráždite pod G. Ja som mala prakticky po celú dobu stimulácie s touto hračkou pocit, že budem striekať. Stačilo potom iba vytiahnuť vaginálne ramienko a už to bolo.

Prajem veľa zábavy!
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Malá inšpirácia
Malá inšpirácia
Ďalšie články autora Kačka
Články