💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Morská panna vás poteší hneď na niekoľko spôsobov

Predstavujem vám už na prvý pohľad veľmi zaujímavú hračku a to ružový vibrátor Melo D6665. Je zaradený medzi análne vibrátory, ale jeho využitie je širšie – či už ide o dráždenie bodu G, klitorisu alebo napríklad bradaviek. Pomôcka pozostáva z troch guľatejších článkov chvostu, ktorý je zakončený plutvičkou – ta je potom čerešničkou na torte dokonalého designu celej hračky.

Ako morská panna

Začneme u celkového vzhľadu hračky – ten je kľúčovým pri výbere produktu. To je tiež dôvod, prečo som si na testovanie vybrala práve Melo, zaujal ma na prvý pohľad a chcela som vedieť, čo takýto fešák vie. Hore je hračka rozdelená do troch rozšírených častí. Prvá časť má vajcovitý tvar je pomerne malá a zužuje sa do špičky, takže sa ľahko zavádza aj do análneho otvoru (postupujte ale aj tak veľmi pomaly a s dostatočným množstvom librikantu, nech sa neporaníte). Druhá a tretia sú už väčšie, guľatejšie, na tie je dobré si počkať, až budete uvoľnenejšia. Zvlášť pokiaľ nie ste zvyknutí používat väčšie análne hračky, než drobné kolíčky – to je tiež môj prípad, teda u mňa tieto širšie časti prišli na rad až po dlhšej príprave. Potom už nasleduje máličko objemnejšia spodná časť hračky, niečo ako chvost morskej panny, ktorá končí roztomilou plutvičkou. Plutvička je určená k pridržovaniu vibrátora, alebo môže slúžiť ako poistka, aby vám pri análnych hrátkach nezašiel príliš hlboko. U pomôcky je uvedený aj návrh použitia plutvičky k stimulácii klitorisu, to sa mi ale neosvedčilo hneď z dvoch dôvodov. Po prvé plutvička sama o sebe nevibruje, po druhé, aby na klitoris dosiahla, musel by byť vibrátor zasunutý veľmi hlboko do vagíny a to nemám celkom v obľube. A pokiaľ je hračka použitá análne, plutvička na klitoris aj tak nedosiahne. Celá hračka je pomerne flexibilná, ale najviac je možné ohnúť prvý článok, čo je skvelé práve pri zavadzaní do zadočku. Jemné drážky na povrchu ľahko stimulujú, ale nie sú tvrdé. Silikónový povrch vibrátora je zamatovo hebký a na dotyk veľmi príjemný.

V spodnej časti je dierka určená k pripojeniu dobíjacieho USB kábla a tlačidlo s jabĺčkom pre ovládanie vibrácii. Vibrátor je plne vodotesný, takže hurá do sprchy alebo vane! Celkovo Melo meria 17,5 cm a jeho najširší priemer je 3 cm. Je to naozaj krásna a designovo neobvyklá záležitosť. Jediné, čo ma trošku mrzí je, že súčasťou balenia nie je nejaký pekný sáčok k skladovaniu pomôcky.

Vibrácie, čo vám nedajú spať

Okrem toho, že je Melo elegantný, na dotyk príjemný a praktický, tiež disponuje desiatimi vibračnými a pulzačnými programami, ktoré sa prepínajú opakovaným stlačením toho tlačidla v spodnej časti ,,chvostu“. Osobne preferujem možnosť ovládania intenzity vibrácii tiež tlačidlami plus a mínus, ale vzhľadom k tomu, že základné vibrácie tejto hračky nie sú nijak zvlášť výdatné, tak mi to tu nevadí. Ďalším stlačením vibrácie zosiľujú a potom nasledujú špeciálne režimy so zaujímavými kombináciami vibrácii a pulzov. Keďže nie som fanúšikom veľkých výbojov, najpríjemnejšími mi boli programi 1 a 2, avšak užívatelia, ktorí majú radšej intenzívnejšie hrátky si prídu na svoje. Od trojky to totiž začína byť fakt jazda. Na to, ako je výkonný, je ale oproti iným vibrátorom dosť tichý, takže susedia môžu pokojne spať, na rozdiel od vás.

Roztancuje bod G? a A!

Keď som si čítala informácie o Melo vibrátore, zaujalo ma, koľkými spôsobmi sa dá využiť. Medzi nimi bol aj bod A. Čo to je, bod A, napadlo ma. Asi A ako anus, latinsky ritný otvor, anál. Chyba! Pozrela som sa, čo na to hovorí google a zistila som, že ako bod A sa označuje veľmi citlivá oblasť vagíny, ktorá leží niekede medzi bodom G a čípkom. To by dávalo zmysel, pretože táto hračka je pomerne dlhá na to, aby na takéto miesto ľahko dosiahla. Ja som sa o nájdenie bodu A síce nepokúšala, ale predtým, než som Melo pustila do zadných vrátok, som skúsila klasické vaginálne použitie. Pre masáž bodu G sú totiž jeho dômyselné krivky ako stvorené.

V neposlednom rade je tu klitoriálne použitie tohto vibrátora a to teda buď už zmienenou plutvičkou alebo pomocou jeho posledného, ohybného článku. Druhá možnosť sa mi zdá oveľa lepšia, pretože vám razom vznikne niečo ako masážna hlavica – tie mávajú tiež ohybný krk a vyšší výkon. Naviac s takou hlavicou môžete vďaka tvaru do špičky lepšie zacieliť oblasť, ktorú si prajete stimulovať. Plutvička je tvarom skvelá, ale vibrácie sa do nej, ako som už spomínala veľmi nedostávajú.

Čo sa týka použitia Mela s lubrikačnými gélmi, výrobca odporúča tie na vodnej báze. Aj pri použití análneho lubrikantu si teda dajte pozor, aby nebol napríklad silikónový. Nesprávny gél by totiž mohol narušiť štruktúru povrchu hračky. Čistenie je ľahké a rovnako ako u iných pomôcok by malo zahŕňať umytie pod teplou vodou s jemným mydlom, napríklad tým, ktoré je určené pre intímnu hygienu. Obzvlášť pokiaľ používate hračku análne, dajte si záležať, aby bola čistá a bezpečná pre ďalšie radovánky. Vhodné sú tiež dezinfenkčné spreje (Toy cleaners) určené pre finálnu očistu hračiek.

Zhrnutie

Melo je krásny vibrátor, ktorý sa svojim širokým využitím dostal medzi obľúbencov v mojom intímnom šuplíku. Vyhovuje mi ako vaginálne, tak aj análne použitie a v neposlednom rade aj to klitoriálne, ktoré je samo o sebe veľmi príjemné – takto by hračka mohla byť využitá aj pri sexe, pretože nezaberá veľa miesta. Som spokojná a dávam štyri z piatich hviezdičiek.

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka
Články