💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

Elegantné vajíčko MELO roztancuje Váš bod G

Už dlho som chcela vyskúšať nejakú vibračnú pomôcku na diaľkové ovládanie, ktorú by som si mohla zobrať napríklad von a ktorú by mohol prípadne ovládať aj niekto iný. Čierne vajíčko Melo Tongue M1261 je na také hry úplne ideálne. Má tvar sploštenej fazuľky, ktorá svojimi drážkami a výstupkami poteší bod G, ale aj klitoris. Tým, že je plochejšie, sa totiž dá vložiť aj do nohavičiek, pokiaľ sú tesnejšie. Diaľkové ovládanie trochu pripomína počítačovú myš, je maličké a tak akurát do kabelky.

Hebké, ale dráždivé

Silikónové vajíčko Melo, ako už bolo spomenuté, vlastne vôbec nemá tvar vajíčka, ale skôr takého rebrovaného jazýčka, na ktorého špičke sa týčia malé výstupky. Tie sú skvelé na stimuláciu bodu G alebo klitorisu pri vonkajšom použití. Skúšala som najprv to vonkajšie ? vibrátor som si vložila do nohavičiek, ľahla si na chrbát a do ruky vzala ovládač. Musím povedať, že vibračné programy tejto hračky sú naozaj vzrušujúce ? obvykle dávam prednosť základným kontinuálnym vibráciám, ale tu som si veľmi obľúbila najmä pokročilé vibrácie typu bz, bz, bz, bz, bzzzzzzzzzzz. Dohromady vajíčko disponuje desiatimi režimami, z ktorých sa mi zapáčili vlastne všetky a počas hrátok som ich striedala. Je fajn, že sú na ovládači okrem zapínacieho tlačidla aj tlačidlá plus a mínus, pomocou ktorých sa môžete aj vrátiť späť (pri mnohých vibrátoroch je iba jedno tlačidlo a keď omylom preskočíte vytúžený program, musíte sa preklikať späť na začiatok).
Okrem polohy na chrbte, kedy máte voľné ruky a môžete sa tak venovať zároveň napríklad bradavkám, môžem vrelo odporučiť aj polohu poležiačky na bruchu s nohami ľahko od seba. V tej si totiž môžete regulovať intenzitu stimulácie aj pohybom panvy a trením sa o podložku. Skvelé je dať si pod seba ešte vankúšik. Celý zážitok si môžete ešte viac okoreniť zavedením vaginálnych guľôčok alebo análneho kolíka.
Klasické, obvyklé použitie vajíčka je vaginálne a to som skúsila samozrejme tiež. Vďaka plochému tvaru táto hračka ľahko ?nasadne? na oblasť bodu G a pomocou svojich drážok a výstupkov ju intenzívne stimuluje. Je skutočne poznať rozdiel oproti klasickým, hladkým vajíčkam, ktoré nie sú tak zacielené na túto citlivú oblasť v hornej časti vagíny. Už táto stimulácia bola sama osebe veľmi príjemná, ja som však pridala ešte krúženie prstami okolo klitorisu. Opäť môžete pridať análnu hračku alebo vibrátor na klitoris, osobne sa mi ale neosvedčilo kombinovať viac vibračných pomôcok naraz. Pokiaľ mám vibrujúce vajíčko vo vnútri a vibrátor vonku, nebudem plne vnímať impulzy ani jedného. Radšej teda, pokiaľ používam viac hračiek naraz, dávam prednosť variantu, kedy vrní iba jedna z nich. V neposlednom rade sa vajíčko dá použiť análne ? nie je až také široké a vďaka dlhšiemu pútku nehrozí vkĺznutie dovnútra.

Do postele aj na nákupy

Pretože som momentálne nezadaná, nemám bohužiaľ možnosť vyskúšať Melo v teréne. Až ale nájdem svojho pána Božského, splním si jednu zo svojich erotických fantázií a vydám sa s ním von ? na prechádzku, na nákup, do kina alebo napríklad niekam na drink. On bude samozrejme držať ovládač a hrať sa so mnou, ako sa mu zapáči. Neznie to skvele? Môže to byť spôsob, ako nabúrať zabehnutý spálňový stereotyp, navyše pohybom s vajíčkom vo vnútri posilníte svaly panvového dna. Keďže sa jedná o vodotesnú pomôcku, dá sa vziať aj do bazéna, tam ale pozor na ovládanie - to vodotesné nie je. Na samotnom vajíčku sa tiež nachádza tlačidlo, takže sa bez ovládača zaobídete - stačí dlho podržať, navoliť program, ktorý sa vám páči a zaviesť dovnútra. Alebo zverte ovládač plavčíkovi - podľa výrobcu má totiž dosah až 20 metrov.

Čo sa týka napájania, má Melo dobíjateľnú batériu a kábel sa zapája do otvoru po odskrutkovaní valčeka na konci pútka. Zrejme má veľmi dlhú výdrž, pretože sa mi doteraz nevybilo a to som ho nabíjala iba raz, pred použitím. Ovládač potom poháňa malá batéria, ktorá je súčasťou balenia.

Nezabudnite na dobré mazivo

Lubrikačné gély na vodnej báze sú pre silikónové hračky všeobecne najvhodnejšie. Ale pozor, aby ste to s ich množstvom neprehnali, ak ste mimo domu ? potom by vám na prechádzke vajíčko mohlo ľahko vykĺznuť. Preto je dobré mať na sebe tesnejšiu spodnú bielizeň, ktorá zabráni prípadnému vypadnutiu hračky na chodník. Ja som spolu s Melom skúsila nový lubrikačný gél Just Glide Bio, ktorý má stopercentne vegánske zloženie, je neparfumovaný a veľmi dobre kĺže. Oproti iným gélom mi aj dlhšie vydržal bez vysychania, čo je zvlášť pri vonkajšej stimulácii dôležité kritérium pri výbere. Dá sa použiť aj ako análny lubrikant. Majte však na pamäti, že pokiaľ vajíčko pustíte do ?zadných vrátok?, je namieste následná dôkladná hygiena. Teplá voda s jemným mydlom je samozrejmosťou, po análnych hrátkach je ešte vhodné postriekať vajíčko dezinfekčným sprejom na erotické pomôcky.

Vo výsledku som s vajíčkom Melo veľmi spokojná. Páči sa mi, že ho môžem využiť rôznymi spôsobmi a predovšetkým sa mi páči ponuka vibračných programov. Okrem toho veľmi pekne vyzerá, je elegantné, vkusné, skladné a pomerne tiché. Hodí sa tak skvele aj ako darček pre partnerku či kamarátku. Pretože nemám čo vytknúť, dávam päť z piatich hviezdičiek.

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka, ktorá prevádzkuje IG profil hrackypodlekacky. Aj keď Kačka ešte len začína, svoje skúsenosti už má a veríme, že jej cesta môže pomôcť aj ostatným.
Ďalšie články autora Kačka
Články