💛 Zľava -10 % alebo -20 % pre registrovaných zákazníkov? S kódom "DNES10" na všetko.
Partner of Notino
CUTE HRAČKA TÝŽDŇA S PREKVAPENÍM
ZĽAVŇOVAČ DOPRAVY
Darček Pre každého

RECENZIA - Ako urobiť z masáže erotický zážitok s Luciou Hříšnou

Či už ste sa niekedy s masážnymi sviečkami stretli alebo je to pre vás novinka, určite by nemali uniknúť vašej pozornosti. Ide totiž o vítané spestrenie, ktoré vás príjemne uvoľní a naladí na rovnakú vlnu s partnerom. Sviečka sa hodí pre každého a nepohorší ani zarputilého odmietača akýchkoľvek erotických pomôcok. Tak čo, ste pripravení zapáliť plameň? O tom, ako sviečky fungujú, si môžete prečítať v recenzii od Lucie Hříšnej, autorky blogu My secret passion life alebo knihy Môj tajný život.

Masážne sviečky

Keď som na jar písala na blog článok o karanténe a o tom, ako si ju užiť a nie ju iba prežiť, tak mi ani v tých najčernejších snoch nenapadlo, že aj po 11 mesiacoch bude aktuálna. Aj keď som optimista a vedome pracujem na tom vidieť vždy všetko z tej lepšej stránky, tak sa priznám, že aj mne posledné týždne občas dochádza sebamotivácia. Snažím sa neklesať na mysli. S pomocou jogy, behania a pravidelného domáceho kardia, a predovšetkým režimu, ktorý sa snažím dodržiavať aj doma, sa mi to aj celkom darí. Ale som samozrejme rada za každú inšpiráciu či nový nápad, ako si spestriť víkendy doma. S radosťou som preto prijala ponuku na vyskúšanie a zrecenzovanie masážnych sviečok od e-shopu www.flagranti.sk. Verím, že aj niekoľkým z vás spríjemním jarné večery doma súťažou o tieto luxusné sviečky. Kto sledujete môj profil už dlhšiu dobu, viete, že masážne sviečky mám v obľube a odporúčala som vám ich ako tip na zaujímavý darček na akúkoľvek príležitosť už niekoľkokrát. Je mi veľmi ľúto, že nie som schopná vám prostredníctvom dnešného článku a fotografií popísať jednotlivé vône, sú úchvatné. Nemám rada príliš výraznú parfumáciu telových olejčekov a krémov, čo platí aj pri sviečkach - ako tých klasických, tak aj masážnych.

Všetky sviečky, o ktorých dnes budem písať, voňajú presne tak akurát, ako to mám rada... Navodia príjemnú a nevtieravú atmosféru, zároveň vám ale nespôsobia bolehlav a nebudete mať nutkanie otvoriť okno kvôli tomu, ako veľmi intenzívne sa bude vôňa šíriť celou miestnosťou.

Nechať sviečku horieť, iba ňou prevoňať interiér, ale nevyužiť jej hlavné masážne funkcie, to by bola naozaj veľká škoda. Žiadna zo sviečok, ktoré som kedy skúšala, pri kontakte rozpusteného vosku s kožou nepáli. Osobne na masážach milujem, keď sa používajú nahriate olejčeky a horúce lávové kamene. Teplo krásne uvoľňuje nielen stuhnutú šiju. Pokiaľ ste ale veľké citlivky, odporúčam sviečku pred začatím masáže sfúknuť a pár minút počkať. Neotáľajte však veľmi dlho, inak by vosk začal tuhnúť. Čo je mimochodom ďalšia zo skvelých vlastností masážnych sviečok, to je možnosť ich opätovného použitia, pokiaľ nespotrebujete celý obsah naraz. Poznáte to - niekedy sa naplánovaná romantická predohra trošičku zvrhne, a kým stačíte sviečku rozohriať, už stonáte vzrušením a na masáž si pravdepodobne ani nespomeniete. Moja skúsenosť je taká, že pokiaľ som v úlohe maséra ja, dočká sa môj náprotivok naozaj dlhého zmyselného uvoľnenia. Som v tomto mierne zlomyseľná - naozaj si užívam pozvoľné dráždenie, nenápadné zachádzanie do erotogénnych zón, ktorým zvyšujete vzrušenie. Rozhodne sa nemusíte báť používať olej, ktorý vznikne z rozpusteného vosku, aj na stimuláciu intímnych partií. Keď som naopak v pozícii masírovaného ja, tak nám rozhodne sviečka vystačí na niekoľko použití, pretože masáž nemá zas také dlhé trvanie. Pokiaľ si nie ste istí, ako na teplý masážny olej bude váš náprotivok reagovať, nalejte si obsah sviečky najskôr do dlaní a až potom ho začnite pozvoľna roztierať.

Sviečky môžete vyberať podľa najrôznejších parametrov. Od výrobcu, preferovanej vône, požadovanej veľkosti až k dizajnu výrobku, ktorý zodpovedá vášmu vkusu. Ako sa hovorí, sto ľudí – sto chutí, našťastie je naozaj z čoho vyberať. Čo sa týka veľkosti menšej masážnej sviečky v plechovom obale, pomenovanej podľa názvu metropoly, tú z môjho blogu určite poznáte. Vždy mi prišlo cool zaobstarať si sviečku z mesta, kam som sa práve chystala cestovať, vďaka mini veľkosti sa zmestia do každého kufra. V dnešnom článku vám chcem predstaviť sviečky luxusnejšej kategórie, ktoré sú veľkostne väčšie, s výraznejším dizajnom, celkovo štýlovejšie. Pokiaľ milujete kokos, tak si zamilujete sviečku Plaisir Secret. Tvar konvičky s praktickým zobáčikom vám neponúka veľa priestoru pre fantáziu. Nejedná sa o žiadnu výzdobu interiéru, ale o sviečku, s ktorou si užijete skvelú predohru. Rozkošná okrúhla krabička, v ktorej príde, celkový dojem len umocní.

Rovnako ako predchádzajúca sviečka, aj tento minimalistický kúsok od značky Mystim má zobáčik, vďaka ktorému môžete ľahšie smerovať, kam vosk rozlejete. Testovali sme tú s vôňou zázvorových sušienok, za seba by som ju pomenovala maslové zázvorové sušienky. Takže ak ste na diéte a na kilometre sa vyhýbate všetkému, čo by dráždilo vaše chuťové poháriky, radšej siahnite po inej vôni – v ponuke ich majú veľa. Ak chcete pôsobiť nenápadne (či už pred návštevami alebo náhodnými známosťami, ktoré si občas privediete domov) alebo hľadáte sviečku, ktorá spĺňa parametre vkusného bytového doplnku a na prvý pohľad nevyzerá ako masážna, odporúčam siahnuť po jednej z troch sviečok, ktoré si nechalo Flagranti vytvoriť na mieru. U mňa to vyhrala pochopiteľne tá kokosová, ale ak hľadáte viac pánsku vôňu, tak odporúčam santalové drevo. Najmenej výrazná, ale pritom zaujímavo nevtieravá vôňa sa začne uvoľňovať, keď si zapálite sviečku Sea Salt. Pôvodne som chcela napísať menšiu recenziu, zhodnotiť sviečky, ktoré som dostala na testovanie, s ostatnými, čo mám vyskúšané, ale tým, že sme si chceli primárne užívať pekné chvíle, nejako som sa nedostala k tomu, odlievať vzorky rozpúšťaných sviečok a porovnávať ich vlastnosti. Všetky masážne sviečky majú po zahriatí podobnú, veľmi príjemnú textúru, nepália, zanechajú pokožku šťavnatú a vyživenú. Verím, že príjemná masáž so sexi zakončením poteší každého, či už chcete druhého len tak potešiť, alebo hľadáte tip na originálny darček.

Na záver tu mám tri praktické tipy

  • Záleží na tom, kde máte v pláne masáž vykonávať, ale určite odporúčam dať si pod seba uterák alebo plachtu. Keď vám vosk odkvapne, mám vyskúšané, že ide bez problémov vyprať, ale zo sedačky alebo nejakého poťahu sa zrejme bude odstraňovať horšie.
  • Sviečky, ktoré spomínam v dnešnom článku, sú veľmi kvalitné, je zbytočné použiť väčšiu časť obsahu naraz, mám vyskúšané, že vďaka perfektnej koncentrácii olej nezasychá, takže vám sviečka vydrží na niekoľko zvodných masáží.
  • Pokiaľ vás masáž rozpáli natoľko, že v polovici zabudnete na masírovanie a skočíte rovno do akcie, tak odporúčam dať si na záver spoločnú sprchu. Olej zo sviečok sa do kože krásne vstrebáva, ale musí byť spracovaný. Ak vám vďaka neudržateľnej žiadostivosti zostane niekde na tele väčšia vrstva rozpusteného vosku, zanechá to na koži tenký film, ktorého sa ľahko zbavíte pod prúdom horúcej vody.
Články